USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У торговому центрі Луцька затримали хуліганів

26 Лютого 2017 20:56
Патрульні затримали юнаків, які, ймовірно, вживали наркотичні речовини в громадському місці, повідомили на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

«Затримали двох осіб, які в туалеті вживали невідому речовину білого кольору», - на такий виклик вирушив екіпаж патрульних сьогодні ввечері в один з торгово-розважальних центрів міста.

На місці події перебували 2 хлопці, затримані охоронцями, також підбігла «група підтримки», учасники якої намагались відтягнути товаришів. У вбиральні зафіксували невідому речовину білого кольору.

Загалом, туди збіглась велика кількість молодих людей, які спричинили штовханину, тож 3 наряди патрульних забезпечили охорону та втихомирили дебоширів.

Одному з затриманих стало зле, для нього викликали швидку, однак згодом доставили до відділку поліції. Він, до речі, мав при собі посвідчення інваліда дитинства 3 групи.

Відтак, затриманих «на гарячому», 23-річного і 18-річного юнаків, передали слідчим.

На двох найактивніших затриманих патрульні склали протоколи про дрібне хуліганство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Макс Показати IP 26 Лютого 2017 21:07
Ну наконец то
світлана Показати IP 26 Лютого 2017 23:07
В порт-сіті?
Ром Показати IP 27 Лютого 2017 00:09
Ну А де ж....
Анонім Показати IP 27 Лютого 2017 00:50
В тому порт сіті через одного такі,це не торгово розважальний центр,а притом малоліток та наркоманів...Нажаль...
луцький до Анонім Показати IP 27 Лютого 2017 07:51
До чого тут "Порт"? Те що там затримали навпаки добре, бо слідкують і не залишають без уваги! Може то "Порт" ту дрянь продає? Побачите що буде коли "Промінь" відкриють! :)))
Володимир до луцький Показати IP 27 Лютого 2017 10:31
Треба це підтримувати, а не хаяте!!! Молодці працівники охорони - не відвернулись, не пройшли повз. Погодьтесь, не кожен з чоловіків-лучан зробить відповідне, краще відвернеться, аби не чіпали. Думайте, люди, це ж наші діти! І найкращім постом для цієї новини буде підтримка та громадське обговорення, а не осудження ТРЦ. Ви подивіться навкругу - наркоманія процвітає і ніхто не звертає уваги!!!
Сергій до Анонім Показати IP 27 Лютого 2017 10:36
Анонім, треба мати честь та гідність не ховати свого ім'я. А по суті - нормальні батьки народжують та виховують дітей, а не плодять та потім жаліються, що ТРЦ їх не виховує! Соромно за Вас!
Андрій Показати IP 27 Лютого 2017 07:48
до чого тут порт-сіті?! там маса нормальних людей і працює і відпочиває! наплодять полудурків і шизофреніків а потім винних шукають!
петро Показати IP 27 Лютого 2017 12:07
та знести той порт сити понастраювали всякои х*рни
Торі до петро Показати IP 27 Лютого 2017 17:44
Ну да, то ж краще сидіти дома і обси****ти те, що зробили інші
Іван Показати IP 27 Лютого 2017 21:28
Мені охорона знайшла доньці телефон мобільний в п'ятницю. Неочікувана приємна несподіванка. Налагоджена робота гарно та безпечно
Лислис Показати IP 27 Лютого 2017 23:37
Хотите узнать чем занимается молодежь в порт-сити? Просто пообщайтесь с уборщицами в туалете и вы будете в шоке. И наркота, и алкоголь, драки и секс с участием малолеток...и все от безделья
Вадим Показати IP 27 Лютого 2017 23:37
"Одному з затриманих стало зле, для нього викликали швидку, однак згодом доставили до відділку поліції. Він, до речі, мав при собі посвідчення інваліда дитинства 3 групи." По перше, Працівники ПОЛІЦІЇ при затриманні мають бути з включеними камерами прикріпленими на бушлаті, а камери працівників Поліції були в кишені. По друге працівникі Поліції немають геть ніякого права наносити тілесні ушкождення затриманим, ні за яких обставин, виламувати могу затриманим (є відео доказ), охорона ТРЦ "ПортCity", теж немає права відводити затриманих в кімнату без камер, і там наносити удари руками та ногами, знущатись над потерпілими, навіть якщо вони були в нетверезому стані (для вияснень обставин є кімната Допиту в відділку Поліції) Така у нас ПОЛІЦІЯ, Відео доказ буде прид'явлений на суді у разі незрозумілостей.
Джек Показати IP 28 Лютого 2017 19:08
То тіпа вони шось нюхали і хтось рішив шо це наркота і їх повязали?шо за????