USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку агресивний велосипедист розбив скло у маршрутці. Фото

28 Серпня 2018 21:00
У Луцьку агресивний велосипедист розбив бокове скло у маршрутці і ледь не спричинив ДТП. Інцидент трапився близько 20.30 в районі ЛПЗ.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Зі слів свідків, маршрутка рухалася вулицею Бенделіані, коли вона від’їжджала від зупинки, то до неї під’їхав велосипедист, який почав агресивно кричати до водія, не пояснюючи при цьому суті претензій. Водій маршрутки продовжив рух, натомість велосипедист і далі їхав за автобусом, провокуючи ДТП. На бульварі Дружби Народів, він під’їхав до маршрутного таксі і ударом кулака розбив бокове скло.

Водій спробував догнати дебошира, але той втік у сторону парку «Дубовий гай».

На місце події викликали патрульних, порушника розшукують.

Зі слів пасажирів маршрутки, водій не порушував ПДР, їхав нормально, тож людям незрозуміла агресія велосипедиста. «Він був неадекватний, можливо, перебував під дією алкоголю», - кажуть свідки події.

Наразі поліція опитує свідків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Велосипедист Показати IP 28 Серпня 2018 21:06
Диму без вогню не буває
Львівський Показати IP 28 Серпня 2018 22:44
Велоцераптори вже на ГПЗ
Водій Показати IP 28 Серпня 2018 23:03
Днями проїзжав через пішохідний перехід біля центрального парку. Коли я вже був за 2 метра від пішоходного, якийсь му-ак на велосипеді на повній швидкості вилітає з парку на перехід. Я ледве встиг зреагувати. Так він мене покрив трохетажними матами, що я мовляв його чуть не збив а мав пропустити бо він їде на пішоходному переході і в його перевага. Коли я йому сказав що він учасник руху як і я, а на пішоходному мав перевести велосипед, то він кинувся з кулаками до авто, прийшлось втікти від приду-ка від гріха подалі. А Ви кажете "Диму без вогню не буває"
Олег Показати IP 28 Серпня 2018 23:10
Ще б тому їздюку надавав,бо вони повні неадеквати
Таня Строцюк Показати IP 29 Серпня 2018 04:22
Дарма скло не бив би. Причини просто не знаєте, а що маршрутки скоти відомо давно.
Віктор Показати IP 29 Серпня 2018 08:45
Скоріше за все водій маршрути його підрізав, або не пропустив. Це в них буває. Маршрутник 100% знає за що поплатився.
та Показати IP 29 Серпня 2018 09:52
люди , Думайте трохи - наскільки легше зреагувати пішоходу чи велосипедисту , ніж машині!. Але ж ні - я головний. Ати мені должен -Така поведінка в багатьох.
1 Показати IP 29 Серпня 2018 15:08
Просто так скло в маршрутках не б'ють, видно, було за що.
ВВ Показати IP 29 Серпня 2018 16:32
А чому скло не калене?