Відкриття фан-зони у Луцьку. Трансляція матчу «Німеччина - Україна»

12 Червня 2016 21:54
Майже місяць – з 12 червня до 10 липня лучани матимуть змогу дивитися матчі «Євро-2016» на великому екрані.

Нагадаємо, Луцьк став 11 містом, де організували фан-зону. «Територія футболу» розташована в центрі Луцька, на Театральному майдані. Сьогодні, 12 червня, фан-зону офіційно відкрили.

Сьогодні Україна грала з Німеччиною, чия збірна - діючий чемпіон світу, була 4 рази чемпіоном світу та має 3 перемоги на чемпіонатах Європи. До слова, напередодні матчу в місті Лілль уже розпочалися сутички між вболівальниками: згідно зі свідченнями очевидців, німецькі фани напали на українців.

Збірна України відіграла свій перший матч на Євро-2016. Поєдинок відбувся на полі стадіону "П'єр Моруа" у Ліллі. Команда Михайла Фоменка поступилася чемпіонам світу, збірній Німеччини, з рахунком 2:0.
Швайнштайгер забиває ГОЛ! 2:0 на користь німців.

90 хвилина: Швайнштайгер вийшов на поле замість Гетце.

23:39. Шюррле пробиває зі штрафної лінії. Небезпечний момент.

23:35: заміна у німців. Шюррле виходить замість Дракслера. Німці блокують атаки української збірної.
Ще одна заміна: Олександр Зінченко замінив Коваленка.

23:28. Боатенг з Селезньовим поштовхалися на фланзі - Селезньов на газоні.

66 хвилина: на полі заміна. Замість Романа Зозулі виходить Євген Селезньов.

23:19. Андрій П'ятов рятує ворота від Хедіри, який пробиває дальній.
23:11, 54 хвилина матчу: груба гра німців - удар по ногам Коваленко.

23:09 - небезпечний момент: Кроос пробиває над воротами.

23:04. Другий тайм. Україно, вперед!
Закінчився перший тайм - рахунок 1:0 на користь Німеччини. На 19-й хвилині після подачі зі штрафного Месута Йозіла відзначився захисник німців Шкодран Мустафі.

Українці мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, однак могли й пропустити. В обох випадках на висоті відіграли голкіпери команд.

Фантастичний момент мав Євген Коноплянка, який пробивав уже повз голкіпера німців Нойєра, однак м'яч з пустих воріт вибив Боатенг.

А на 39-й хвилині Андрій Ярмоленко навіть забив гол, однак його відмінили через офсайд.
А до перегляду матчу долучаються домашні улюбленці:
22:43 - Сидорчук обходить половину німецької збірної у стилі Мессі, але це нічим не закінчилося.

22:39: Ярмоленко забиває з офсайду. На жаль, це не зарахується.

Тим часом, футбольні фанати активно вболівають і постять у соцмережах фото з хештегом #евро2016.
22:30 - П'ятов вкотре захищає ворота! Цього разу від Хедіри.

22:26 - напружений момент: Хачеріді б'є головою кутовий, але Нойєр перешкоджає.
Олівер Нойєр

22:19. ГОЛ! Мустафи забив гол у ворота української збірної. Рахунок 1:0 на користь Німеччини.
Німці радіють.
Станом на 22:00 матч «Німеччина - Україна» стартував.

Команди вийшли на поле у складі:

Німеччина: Нойер, Хектор, Мустафи, Боатенг, Хеведес, Дракслер, Кроос, Хедіра, Мюллер,Озіл, Гетце.

Україна:
П'ятов, Шевчук, Хачеріді, Ракицький, Федецький, Степаненко, Сидорчук, Коваленко,Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля.

Гімн України у виконанні збірної:
За станом на 21.30 на фан-зоні уже людно. Всі – в очікуванні першої гри України в цьому чемпіонаті.

Лучани вже змогли переглянути матч «Польща-Північна Ірландія», який завершився рахунком 1:0 на користь наших сусідів. До слова, ці команди є учасниками тієї ж групи, що й Україна, і наша збірна наступні ігри зіграє з ними.

Порівняно з «Євро-2012» фан-зона втричі менша, але організатори тішаться, що її все ж вдалося облаштувати. Організатори – громадська організація «Volfest», головний спонсор – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536». Приблизний кошторис цієї ініціативи – близько 200 тисяч гривень.
Попередньо довелося здійснити тривалі переговори з каналами, які мають ліцензії на транслювання всіх матчів. На екрані, встановленому на місці «фонтану», транслюватимуться всі ігри «Євро-2016», у тому числі й матчі серії плей-офф, а ще – повтор найцікавіших зустрічей.
Фан-зона працюватиме щодня, але за хороших погодніх умов: якщо будуть несприятливі умови, трансляції не буде.
Отож, лучани мають змогу подивитися на фан-зоні: зустріч «Україна-Німеччина». На жаль, кажуть організатори, до відкриття чемпіонату не встигли. Проте, перший матч рідної збірної, у якій гратимуть і волиняни, лучани таки побачать на великому екрані.
На території діє BBQ-зона, де всі охочі можуть перекусити.
До слова, в міській раді обіцяли подумати над забороною продажу алкогольних напоїв в скляній тарі в прилеглих до фан-зони магазинах на час перегляду матчів задля безпеки. Але, поки що, такого розпорядження не надійшло, натомість, на території вже помітно, що лучани прийшли з пивом в скляній тарі. Сподіваємося, що лучани не будуть порушувати громадський спокій та стримуватимуть свої емоції, незважаючи на те, як зіграє наша збірна.
Присутній Луцький міський голова Микола Романюк пояснив, що в місті діє заборона продажу алкоголю «на виніс» з 22.00 у всіх торгових закладах міста.