USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як лучани вболівали за збірну України. ФОТО

13 Червня 2016 00:11
Декілька сотень лучан прийшли на Театральний майдан, аби повболівати за збірну України у її першому матчі на «Євро 2016».

І хоч перемоги ця гра Україні не принесла, та все ж вона була доволі напружена та якісна. Під час матчу було немало моментів, коли здавалося ось-ось і м’яч буде у воротах німців. Нагадаємо, Україна програла збірній Німеччини з рахунком 2:0.

Зважаючи на те, що суперниками України у першому матчі стали діючі чемпіони світу, то гра була доволі цікавою.

Сотні лучан вирішили спостерігати за матчем не вдома, на дивані чи в якомусь пабі, а прийшли на фан-зону, облаштовану в центрі міста. Атмосфера, коли поруч – твої однодумці, які разом з тобою вболівають за рідну збірну, де, до слова, грає в чемпіонаті троє лучан, - неповторна.

Отож, пропонуємо вам трішки емоцій з театрального майдану, де лучани тримали кулаки за свою збірну. Спершу, звичайно, всі були в піднесеному стані, та наприкінці гри настрій у вболівальників став трохи пригнічений. Хоча, незважаючи на результат, вони до останнього трималися та підтримували рідну збірну. Навіть, коли програли - всеодно хвалили, скандували й вірили, що наступний матч пройде більш успішно.

Нагадаємо, фан-зона діятиме щодня з 12 червня до 20 липня. Тут транслюватимуться не лише матчі чемпіонату, а й ігри плей-офф та відбуватиметься повтор найцікавіших ігор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Люмпен Показати IP 13 Червня 2016 00:24
Хоч один у футболці збірної. Респект
Фен Показати IP 13 Червня 2016 01:34
Да они бы все из одели, если бы цена футболки не была в размер месячной зарплаты половины лучан
555 Показати IP 13 Червня 2016 06:50
всі безробітні там
марианна Показати IP 13 Червня 2016 08:23
оце сила,оце патріототи ростуть в нас. .душа радується що Ще не вмерла України. Є в нас на Волині набагато кращих людей аніж бидла байдужого до життя країни... молодці!!"""патріоти!!!!отак в такому настрої я впевнена як буде нашим геть погано то вийдуть на майдан і будем громадою вирішувати питання а не сидіти вдома і нити у фейсбуці яка влада херова!!!!радується душа шо є в нашого Луцька майбутнє!!!!Слава Україні!!!!Героям Слава!!!!
77 до марианна Показати IP 13 Червня 2016 10:50
ти трохи хвора
Руля Показати IP 13 Червня 2016 08:26
Молодці показали гарну гру,хоч і рахунок не на нашу користь!
вболівальниця за Укр до Руля Показати IP 13 Червня 2016 15:43
Гру то показали гарну у першому таймі, а що трапилося у другому??? втомилися???...
спорт Показати IP 13 Червня 2016 09:25
потрибно розвивати спорт а не показушно витрачати гроши
11 до спорт Показати IP 13 Червня 2016 14:32
не плутайте одне з іншим. футбол разом дивитись дуже круто
бен афлек до спорт Показати IP 15 Червня 2016 23:47
заплатили бєшені!!!!! гроші(влада і спонсори)...кращем в військовий госпіталь передали б!!!!