USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку вночі знесли кіоски біля «Гостинця»

9 Червня 2016 12:28
Луцькі муніципали демонтували незаконно встановленні споруди, що розташовані по проспекту Соборності поблизу «Гостинця».

«Об 23:00 8.06.2016 року (з метою уникнення навантаження на пішохідну зону) розпочався демонтаж незаконних тимчасових споруд на Соборності,11в (біля колишнього ресторану «Піраміда»). Працівники депатрументу демонтовано три конструкції. Один павільйон ФОП погодився розібрати самостійно», – йдеться у повідомленні муніципалів у соцмережі.
Разом з тим, один із власників продемонстрував журналістам документи із рішенням суду, де вказано, що суд задовольнив позов зупинити дії оспорюваних рішень, - передає Волинь Інфо.

Як зазначає видання, один із власників кіоску «Живі квіти» показав документи, які підтверджують, що ця територія приватна.
Із документів зрозуміло, що про демонтаж власників попередили 1 червня 2016 року.
Чоловік розповів, що разом із іншими власниками звернувся до суду із позовом про зупинення дії оспорюваних рішень. Суд позов задовольнив – на документі стоїть дата 8 червня 2016 року.
Про це рішення муніципальну поліцію попередили відразу ж, про що свідчить відповідний документ.


Однак начальник департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська у відповідь зазначила, що на власників цих об’єктів складені приписи, протоколи, винесене законне рішення виконавчого комітету.

Станом на другу годину ночі демонтували кіоск «Живі квіти», а між начальником департаменту муніципальної поліції, власниками та їх адвокатом спалахнула суперечка. Деякі працівники кіоску, розуміючи, що завтра уже не мають куди виходити на роботу та лишивсь ні з чим, не могли стримати емоції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Кіля Показати IP 9 Червня 2016 12:34
Ужас ! Зараз такі часи. Влада начхала на народ на лучан. Квартири забирають заробити чесно не дають можливість на роботу не беруть не працевлаштують, за все заплатити немає чим от і все. А вони жиріють" обжираються"-зажираються
МАНІПУЛЯЦІЇ до Кіля Показати IP 9 Червня 2016 13:05
Юля так тримати ...це жодним чином невказує самен на те місце про яке говорить підприємець,окрім того А ДЕЖ ТА ХВАЛА ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВ!!???)))))Її просто немає а журналістам показали адміністративний позов який в перспективі буде незадоволений...В даному випадку професійність журналістів Волиньінфо рівна 0 або чисто пролачений матеріал
Мар'яна Метельська, до МАНІПУЛЯЦІЇ Показати IP 9 Червня 2016 14:59
я б на Вашому місці попросила вибачення, за те, що Ви не додивились у тексті і звинувачуєте мене, перейдіть за посиланням і подивіться на ухвалу, якщо ж Вам поганої якості фото на сайті, напишіть меіл і я Вам перешлю, а тоді вже визначимо чи мої знання рівні нулю, чи я проплачена чи це Ви просто читати не вмієте
Віталіна Показати IP 9 Червня 2016 13:21
Кіля в точку прав. Маю вищу освіту а робота на 1500 грн і як з професора вимагають і мову і знання а зарплата двірника
1234 Показати IP 9 Червня 2016 13:46
Сиротинська корчить з себе невідомо що, а закінчить дуже погано як мінімум
Анонім до 1234 Показати IP 9 Червня 2016 15:59
ЇЇ натхненник Яковлев!
123 Показати IP 9 Червня 2016 13:51
А вы на майданчик сбегайте ещё разок, сразу легче будет!
456 до 123 Показати IP 9 Червня 2016 20:18
імбециле.
Івась Показати IP 9 Червня 2016 14:05
Муніципали явно перегнули планку, одна справа демонтувати споруди на комунальній землі, яку фактично захопили, зовсім інша коли це приватна чи орендована земля! Закон про благоустрій, на який так люблять посилатися чиновники не досконалий і не регулює усі деталі процесу, а рішення виконкому взагалі не є фаховим. Є закони які захищають приватну власність, тим більше діє мораторій на перевірку малого бізнесу. Підприємцям варто готувати судові позови, при цьому вимагати відшкодування збитків і не отриманих прибутків. Разом з тим потрібно об"єднуватись і готувати акції протесту, залучати пресу! Тільки так можна захиститись від чиновників і "муніцивалів-швондерів"! Сьогодні не дають спокою дрібним підприєцям, завтра прийдуть у приватні оселі і будуть демонтувати "незаконні конструкції"
Анонім до Івась Показати IP 9 Червня 2016 16:03
У владі появилися Ежови і Берії. Ті забирали теж у ночі. Надходить час, коли будуть захоплювати людей. Бережіться члени громади.
Лучанка Показати IP 9 Червня 2016 14:22
Зараз роботи достатньо з нормальними зарплатами(особисто знаю варіанти), нажаль мало розумних спеціалістів.
Таня Показати IP 9 Червня 2016 14:35
Правильно роблять. Яка власність,як він міг купити цей підприємець землю.Вона вартує мільйони. Хто де хочче, там торгує. А він податки платить, у нього всі продавці невлаштовані. Цей хаос зупиняють і правильно роблять. А роботу в Луцьку знайти можна.На німецький беруть всіх тупих,глухих та дурних. раз.В бюджет не прорвся,бо там всі свої по указці.А в приватну стктуру можна,поле требба мати голову.Я знайшла роботу зразуале до цьго маю великий стаж на заводі у фінансовій структурі.Вибирала,звичайно,бо давали малу зарплату але 5 тисяч ще не гірше,можу працюватиі.
Іван Показати IP 9 Червня 2016 15:36
Читаю це все і розумію який в нас Дурний народ. Всі хочуть добре жити, щоб був порядок, але робити при цьому ніхто нічого нехоче. Сидіти нити і казати яка в нас погана влада легше всього. Всі знають свої права, але чомусь забувають про обовязки.
ВОВК до Іван Показати IP 9 Червня 2016 17:33
звичайно Дурний народ. сКАКАЛИ НА МАЙДАНі. Посадили собі на шию неуків нацменів і всяку шваль тепер останню будку заберуть. А дур-па Таня буде горба гнути за 200 баксюків. Слава Україні.
XXX Показати IP 9 Червня 2016 17:45
1000%
Ніна до XXX Показати IP 10 Червня 2016 18:38
Скакали на майдані - бо надоїло бути бидлом, бо хотіли змін. А стосовно неуків ВОВЧЕ, то замість того щоб показувати свій розум вдома на дивані, візьми на себе реальну відповідальність і покажи всім приклад як треба змінювати країну на краще.
Лучанин Показати IP 9 Червня 2016 18:31
Лучанка я фахівець кажи де є робота?
Анна Показати IP 9 Червня 2016 22:55
Виправте речення "Працівники депатрументу демонтовано три конструкції. "
Антирейдер. Показати IP 10 Червня 2016 10:18
Приїхали вночі як злодії.Ніби все законно.А насправді попри рішення суду на користь власника вчинили беззаконня. Тай що для них рішення суду, вони давно самі своє рішення прийняли.Стережіться ! Бо скоро так вночі прийдуть і до вас а нова поліція не захистить.
Аліна Показати IP 10 Червня 2016 14:37
Позабирали підло вночі, як бандити, і цим пишаються??? Дуже правильна в нас влада!!! Цій Юльці машину побили і правильно зробили, що вона доброго робить і для кого?? Люди працювали і заробляли на свої сім'ї грощі!! Не крали , а заробляли, та де ж не можна, кому цікаво заважали ці магазини з квітами? І так само той Фонетті, і тепер тим людям що робити?
0_0 Показати IP 10 Червня 2016 15:07
Ех.. як же ж добре ми живемо, якщо крім квіткових магазинів у "неправильних місцях" у Луцьку більше не залишилось проблем...
Вітя Показати IP 10 Червня 2016 23:11
Подивіться сторінку в соцмережах тої Сиротинської-п'янки, гулянки з мужиками, спідниця на грубих ляхах по одне місце, хоч там нема на що дивитись, розпусна кобилиця наводить "порядок" в місті, нехай би з себе почала, не знаю, як таку особу можна на такій посаді тримати-жах!
Микола до Вітя Показати IP 12 Червня 2016 14:35
коментар було видалено
Смл Показати IP 10 Червня 2016 23:35
Правильно убират ето не базар треба всі убират бо було родичи приіхали європи і америки дивилися і каже так не гарно куда дивится рада і мер а зараз вот убират право
Сantor Показати IP 11 Червня 2016 19:10
Здуріла влада місцева геть.Кому заважали кіоски преси на Винниченка?Микола-камсамол де газету купити? Люди якось заробляли ,тепер на біржу,хай держава платить.А у ту муніціпальну policeo/міліцію ні одна нормальна людина не піде,крім Сиротини і прочочо ла..на!
кажан Показати IP 12 Червня 2016 10:13
порозбирали???? А згадайте скандал із Буратіно. вже нікому не заважає? позабирали в людей можливо єдину роботу... сволота
учасник АТО Показати IP 12 Червня 2016 14:57
Я пересічний житель міста Луцька і мене до глибини душі обурив "беспрєдєл" місцевої влади по демонтажу павільйонів по місту. Пане Романюк, Матвіїв, Гераисмюк і п. Сиротинська звертаюсьдо вашого здоровго глузду і хочу з вами обговорити дану ситуацію . По -перше, нічого доброго і корисного по відношенню до лучан, до себе, для бюджету міста ви не зробили, а навпаки. Всі власники демонтованих павільонів, продавці, які там працювали, члени їхніх сімей та родин і більша половина Луцька проклинають вас, ваших дітей, ваші сімї і хочуть щоб з усіма вами щось недобре сталося. пішли чутки, що навіть підключили чаклунів і відьом. А це усілякі хвороби, болячки і нещастя для всіх вас і ваших сімей. По - друге, ви своїм демонтажем нанесли велику матеріальну, моральну шкоду, душевну травму власникам павільйонів та сильно озлобили велику кількість людей проти себе. І по-третє, ваш демонтаж обійшовся бюджету міста не в один десяток тисяч гривень. А Сиротинську замість того щоб воювати з мирними беззахисними людьми хай їде на передову в АТО. Можливо не воювати, а задовольняти деякі потреби бійців.
іра Показати IP 7 Липня 2016 20:11
Та с**а і так проклята батькові хату спалили машину ій іще іі прибируть із сімєю людські сльози дарма непадають.......
Антирейдер Показати IP 16 Липня 2016 23:17
Цікаво? Одні ларьки зносять.Таж ось на їхнйому місці вже інші.Напевно все законно?А нова розвалюха нічим не краща за попередню!!!!