USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку водій автобуса відмовився допомогти сім’ї загиблого героя

8 Грудня 2014 11:56
Водій рейсового автобуса «Луцьк-Пульмо», що відправляється з автостанції обласного центру близько 16 години, відмовився безплатно взяти подарунки, щоб передати їх сину загиблого бійця з Ковеля.

Про це у мережі ФБ на своїй сторінці розповіла волонтерка Вікторія Корніюк.

«Хлопчику виповнилося 8 років. Я розповіла йому (водієві – ред.), що це подарунки сім'ї загиблого героя до дня народження та іншим діткам до дня Св. Миколая. При цьому платну передачку (водій – ред.) взяв.

Сльози комком застряли в горлі (йшла з роботи і грошей не було). Почувши це, другий водій з задоволенням все взяв. А я цілий вечір думала про добро і зло, про доброчинність, про те, що той водій призовного віку їздить в теплому автобусі, заробляє гроші, а другі життя кладуть за те, щоб у нього була така можливість», - пише волонтерка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Дон Показати IP 8 Грудня 2014 12:00
Новий розвод водіїв. Щоб за передачі не платити. Візьму на замітку.
віто до Дон Показати IP 8 Грудня 2014 12:07
Тобі не треба ніякого розводу, просто скажи водієві правду, що ти слабоумний.
102 Показати IP 8 Грудня 2014 12:01
Гнати таких водіїв. Всі платять, а як хтось деколи і не заплатить, то не збідніють ...
лучанка Показати IP 8 Грудня 2014 12:12
Людяність відсутня у наших людей, черстві душі.
СЕРГІЙ Показати IP 8 Грудня 2014 12:15
А КОЛИ БУВ ЄВРОМАЙД АН НА АВТОБАЗАРІ ЛУЦЬКА НІЧОГО НЕ КИНУЛИ А ВАРШАВСЬКИЙ РИНОК ТЕЖ НІЧОГО НЕ КИНУЛИ ТАК САМО І НА АВТОСТАНЦІЇ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ НІЧОГО НЕ КИДАЛИ + ЩЕ БРАЛИ З ТОГО ГРОШІ ХТО ЇЗДИВ ЗБИРАТИ КОШТИ В КОВЕЛЬ ГОРОХІВ ЛОКАЧІ ВОНИ Ж НА ПРОСТИХ ЛЮДЯХ ЩЕ МАЮТЬ 1 ЗАРПЛАТУ ДО ВЛАДИ ТРЕБА НОВИХ ЛЮДЕЙ НОВІ ЛЮДИ-НОВА ВЛАДА З ЄВРОМАЙДАНУ АТО ВОЛОНТЕРІВ ЯКІ МАЮТЬ ВИЩУ ОСВІТУ І БУЛИ В АРМІЇ МОЛОДИХ ОСВІДЧЕНИХ. ТАКИХ ЯК НАДІЯ САВЧЕНКО ВІРА САВЧЕНКО ДАНИЛЬЧУК ПАЩЕНКО.
аяяй до СЕРГІЙ Показати IP 8 Грудня 2014 12:31
Пиши нормально,а то ничего с комента понять не возможно,бред
Дьодік до СЕРГІЙ Показати IP 8 Грудня 2014 13:15
Вимкни капслок і вивчи правила пунктуації.
віктор Показати IP 8 Грудня 2014 12:16
дізнатись прізвище водія і господара автобуса і організувати всенародне фе.
Анонім до віктор Показати IP 8 Грудня 2014 12:21
Взагалі заборонити ці автобуси. Хай люди пішки ходять, або на возах. Це корисніше.
волинь до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 12:24
ти на голову хворий???????
ми до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 12:39
і тебе вилікують...не хвилюйся...а 3 копійки віддай своїй мамі що такого недоумка народила
Штефан до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 13:49
Чому адмін видаляє мої коменти на підтримку Наталії Камишннікової яка виступає під ніком ,,віктор,,?
ЯЯ Показати IP 8 Грудня 2014 12:22
Взагалі то доброчинність справа добровільна, а в нас хто не хоче "добровільно "негайно пропонують закидати камінням. Ну не добрий Дід Мороз цей водій, його право врешті решт бути ним чи ні.
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2014 12:34
Горе то яке, давайте запишем водія в сепаратисти, зберемо віче та люструєм його під крики натовпу. Якщо не передав безкоштовно, значить мав на те свої причини. Тим більше виручив у даній ситуації інший водій.
аяяй Показати IP 8 Грудня 2014 12:34
Волонтеры уже наглеют и считают,что правы только они. Не захотел один,нашелся другой,это дело добровольное,а не принудительное!
ПЕНКА Показати IP 8 Грудня 2014 12:36
А якщо б у пакунку була б бомба,яка б вибухнула у дорозі? Водіям заборонено брати пакунки. Для цього зараз е добре разгалужена пошта.
Анонім до ПЕНКА Показати IP 8 Грудня 2014 12:39
Правильно - не брати ні в кого, не заробляти.
Горохів Показати IP 8 Грудня 2014 12:53
Недавно передали мені один документ,один аркуш!!! з Луцька до Горохова. я по простоті своїй прибігла без гаманця. думаєте водій віддав мені документ? дякую контролеру ( зовсім незнайома) автостанції, котра за мене заплатила ті нещасні 10 гривень, а я побігла на роботу і їй віддала. До честі контролера, вона вибачилась за хамство водія. .Чи ж йому лише тих 10 гривень бракує до щастя????
Говерла до Горохів Показати IP 8 Грудня 2014 13:08
Це, до речі з такого бидла, як ці водії і починалось на Сході - за 20грн. бігати і реперувати "Расия, расия"
Рекс до Горохів Показати IP 8 Грудня 2014 13:13
А що, вже комунізм? Водій має переживати за ваші панкунки безкоштово. Йому за ями на дорозі слід думати.
Горохів до Рекс Показати IP 8 Грудня 2014 13:21
совість теж не грами треба міряти?
Сем до Горохів Показати IP 8 Грудня 2014 13:15
Прийдіть на Нову пошту і попросіть, щоб переслали безкоштовно.
оля Показати IP 8 Грудня 2014 13:46
ЦЕ ОСОБИСТЕ ПРАВО ВОДІЯ І НЕ ТРЕБА ВСЕ СПИХАТИ НА ВІЙНУ І Т.Д.ДОСТАЛИ.КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА СВОЮ ДУМКУ І ДІЇ.
Олі Показати IP 8 Грудня 2014 14:59
Не треба плутати думку з дією. Думку можна і варто мати, але діяти треба відповідно до правил суспільства, в якому живеш. Думка може бути про вбивство, про крадіжку, тільки реалізовувати ці думки не варто. Водій повівся як звичайний хам. Нічого його виправдовувати, бо виправдовуючи його ви виправдовуєте себе. Ви теж ладні таке вчинити і вам пече, що суспільство цього не приймає.
Я до Олі Показати IP 8 Грудня 2014 15:26
Крім правил суспільства є ще й права і бажання кожного, ідеологія коли суспільне було над усе, а інтереси індивідума ніщо уже понад двадцять років, як благополучно канула.Чого це водій повівся, як хам? У нього фургон для розвезення передач чи пасажирський автобус? Якщо хтось комусь щось зробив поза своїми прямими посадовими обов"язками з власної ініціативи чи за проханням, то це не значить, що він зобов"язаний це робити всім без вийнятку і постійно. Колись гнали всіх на суботники і тому подібну фігню, а хто не хотів, тому по "суспільних правилах" було "ата-та-та" а тепер всі повинні добровільно примусово займематись "добрими ділами"? Досить уже херньою страждати врешті- решт.
ОЛЯ до Олі Показати IP 8 Грудня 2014 15:27
ТАК НЕ ВСІ І ЦЕЙ БЕЗЛАД В КРАЇНІ ПІДТРИМУЮТЬ.І ДУЖЕ ВЕЛИКІ СУМНІВИ ЩОДО СУСПІЛЬСТВА-ТАК ЗІМБВАБВЕ.
Лучанка знаю Показати IP 8 Грудня 2014 15:10
За гроші і бомбу взявби а тож без грошей.
Анонім до Лучанка знаю Показати IP 8 Грудня 2014 15:22
А цього гада вирахувати і віправити в АТО.І хай його діти і жінка чекає.Тоді буде знати ця непотріб. там заробить більше грошей наж 10 грн. ЦЕ ПРОСТО ЖАХ.МИ ВЖЕ НЕ ЛЮДИ, А НЕЛЮДИ.
вонижедіти до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 15:37
Далі ще гірше буде!
Йопт до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 16:44
"Святі та божі" раптом всі обізвались! А як ви всі найо.уете одне одного де тільки можна і не можна, за гривню удавитесь, намагаєтесь хоч дрібницю урвати надурняк то це все нічого? Замісь того щоб тут стирчати і ромазувати манку по тарілці на тему людей і нелюдів, підірвав зад, бігом на вокзал, позбирав передачі і розвіз на власному авто, чи за власний кошт адресатам радісно і безкоштовно звичайно.
віктор до Йопт Показати IP 8 Грудня 2014 17:28
А ти коли вже собі купиш авто, Наталко?
Йопт до віктор Показати IP 8 Грудня 2014 17:54
У тебе що шиза?
Су Показати IP 8 Грудня 2014 17:56
Базарники ціни на все попіднімали, а валютники на валюту - от нелюди, блін, всі нелюди якісь.
усебудедобре до Су Показати IP 8 Грудня 2014 18:11
а в нас хороші базарники - усе роздють за дякую, і валютникі добрі- бакс за 1 копійку
оля Показати IP 8 Грудня 2014 18:13
Всі люди різні, тому й реакція різна. Автобуси давно не державні, передачі давно платні. Чи може подарунки тим бідовим дітям на базарі чи в магазині хтось дав без грошей? то чого водій має без грошей їх везти? Ми рвемось в Європу, а там без грошей ніхто нічого не робить!!!! КАПІТАЛІЗМ І РИНКОВІ ВІДНОСИНИ!
рижков сергій Показати IP 8 Грудня 2014 23:05
оля ...так ці подарункі надали безкоштовно добрі люди. друге інфа для богатех Нова почта богатем волонтерам передае безкоштовно.а ще водій не втртив би грошей взявші предачу...місце платне не займе...
lestory Показати IP 12 Лютого 2016 10:44
Как уже достали вы с этим АТО,как будто это наша первая война и деды наши не воевали...Почему-то наши деды а кому и прадеды умнее теперешних военных..Никто никому и не чем не обязан,а эти так называемые атовцы получают хорошие зарплаты и волонтеры им помагают и они все ноют да сколько можно уже,Герои.... Герой-это те кто пришли с войны без ноги,руки с ранением.А не те которые сидели в боксах ремонтировали технику и кричат мы герои.
павлина Показати IP 23 Вересня 2016 14:52
Чи в тебе з головою не все в порядку, в депутати пропонуєш найтупіших. Як кажуть "маємо те що маємо", яких виборців маємо, так і живемо.