USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водій маршрутки врізався в припарковане авто і втік

26 Березня 2018 11:30
Учора в Луцьку, на вулиці Глушець, водій маршрутного таксі не дотримався безпечного бокового інтервалу та допустив зіткнення з припаркованим Volkswagen, після чого зник.

Про це повідомили у патрульній поліції Волині.

Екіпаж патрульних оперативно наздогнав порушника. Правоохоронці встановили, що у транспортному засобі номерні знаки не співпадають з тими, які записані в реєстраційному документі.

На водія оформили 2 протоколи і 2 постанови.
Згодом, на тій же вулиці, поблизу зоопарку, відбулось зіткнення між Volkswagen Polo і Audi, оскільки водійка другого авто порушила ПДР. Сторони оформили європротокол.
А на Лесі Українки водій Skoda, рухаючись заднім ходом, зіткнувся з Honda. На винуватця патрульні оформили протокол за вчинення ДТП.
Ще одна автопригода трапилась на проспекті Волі: тут водій тролейбуса, виїжджаючи з зупинки, скотився назад і зіткнувся з маршрутним таксі.

Ніхто не постраждав. А на водія тролейбуса оформили протокол за порушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 26 Березня 2018 11:31
всіх позбавити прав на 5 років.
fsdfsdfsd Показати IP 26 Березня 2018 11:43
Одні бляхи
анон до fsdfsdfsd Показати IP 26 Березня 2018 12:38
Бачу сліпий ти...треба до окуліста...там одна машина на іноземних номерах. А так то решта всі наші
fsddfssdfdfs до анон Показати IP 26 Березня 2018 12:45
Це був сарказм для де*ілоїдів блахофобів. 4 аварії де бляхи не є винуватцями.
Лучанин Показати IP 26 Березня 2018 13:59
Колись на всіх тролейбусах було написано "Соблюдай техинтервал!". Зараз цього я не бачу, тому водії тролейбусів і є винними, а так би був винним водій маршрутки. Не хочуть люди вперто вчитися, ну ніяк не хочуть - всі зараз вже грамотними і освітченими народжуються.
dasdasdsadas до Лучанин Показати IP 26 Березня 2018 15:54
Соблюдай дистанцію 60 метрів?))) Прикінь, їде маршрутка, бачить тролейбус, зупиняється за 60 метрів, чекає, ще чекає, іще, тралік поїхав, маршрутка повільно паркується на зупинці. Так?
Лучанин2 до dasdasdsadas Показати IP 26 Березня 2018 18:37
60м це круто було, 5 тролейбусів і вся вулиця Волі стоїть