USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку введуть транспортний податок

20 Січня 2015 10:18
Власників автівок із великим об’ємом двигуна Луцька міськрада планує зобов’язати сплачувати податок у сумі 25 тисяч гривень щороку.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 20 січня.

Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, відповідно до податкового кодексу та для поповнення бюджету міста Луцькрада повинна ухвалити рішення про введення транспортного податку. Так, власники автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 тисячі сантиметрів кубічних, які використовуються до 5 років, сплачуватимуть транспортний податок у розмірі 25 тисяч гривень на рік. Таких автівок у Луцьку, зі слів начальника управління фінансів та бюджету, є 242 і у 2015 році планують отримати 5 мільйонів гривень податку.

Члени комісії погодилися, що цей податок є своєрідним «податком на розкіш», тож власники дороговартісних та нових автівок зможуть його сплачувати.

Депутати підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
алік Показати IP 20 Січня 2015 10:20
А в кого такі авто е у луцьку?
.... Показати IP 20 Січня 2015 10:30
242 авто х 25 000 грн = 6050 000 грн. Чому ж у Єлової виходить лише 5 млн. Чи з арифметикою негаразд, чи вже намітили певну кількість "своїх пільговиків" серед власників дорогих авто ?
Доктор Хаус до .... Показати IP 20 Січня 2015 10:33
Це як, питають, скільки буде 7*8? Так ми купуєм чи продаємо???
я до .... Показати IP 20 Січня 2015 11:17
Думаєте, що всі справно будуть платити? Деякі машини продадуть.
опа до .... Показати IP 20 Січня 2015 11:53
Вони "своїх" зразу відкинули)))
123 Показати IP 20 Січня 2015 10:36
Да чего тут думать. Взять и все поделить. П.П. Шариков
Луцьк Показати IP 20 Січня 2015 10:38
Ну ладно дорогі і нові авто-це простому людину в мире фантастики придбатинакрали ж вони грошей.Але ж чого обкладати податками в сільські хати 1933 року та квартири по 30-50 років -це повний абсурд.Душать і так злиденний народ,який вже на грані видихання
володимирський до Луцьк Показати IP 20 Січня 2015 11:06
вибачайте шановний , але таку єресть не треба писати - це явна неправда . Почитайте закон "Про податок на нерухомість" .
Лучанин до володимирський Показати IP 20 Січня 2015 12:57
хай подавляться своїми грошима, вони не про людей думають, а думають лише про себе! З податком на розкіш по автомобілях згідний, але потрібно вводити для тих хто куплятиме після набрання чинності законом. Податок на нерухомість потрібно не збільшувати пільгу до 70 кв. за квартиру, а хочаб залишити на тому рівні, як було в 2014 році, а то постійно забирають в людей останню копійку, при цьому ні робочих місць не створюють, рівень життя не поліпшують....