USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку викрали дорогу автівку

4 Жовтня 2016 21:44
Елітний автомібіль Toyota Land Cruiser викрали сьогодні, 4 жовтня, у Луцьку в районі 33-го кварталу.

Як повідомила Інформаційному агентству Волинські новини речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, викрадений автомобіль - Toyota Land Cruiser чорного кольору - належить приватній фірмі.

Водій залишив його близько 18:30 в районі 33-го кварталу, а вже о 20:15 патрульним надійшло повідомлення про зникнення авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
чопер Показати IP 4 Жовтня 2016 22:01
а недавно викоали ренж біля Порт Сіті і тишина...
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 22:02
По причині зазменшення кількості металевих споруд, які хоч як оберігали власні автомашини розпочнеться масовий їх крадіж. Шлях до цього. Міськвиконком+муніципал+штраф+демонтаж металевої споруди+крадіжка машини.
valik Показати IP 4 Жовтня 2016 22:03
полюбому ніхто його не вкрав,а просто хочуть зрубити гроші з страхової компанії.
Духовний до valik Показати IP 4 Жовтня 2016 22:46
Ох як ти на схемах розумієшся, а насправді ті машини через донбас ідуть в росію і на кавказ
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 22:41
накрав на крусер, накраде і на іншу, якби жигуля поперли то б жалко було, бо забрали б у трудяги, а так навіть і байдуже
Духовний до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 22:48
Цікаво а якби в тебе вкрали ? Так само б радів?
Зайчик до Духовний Показати IP 5 Жовтня 2016 00:42
Та Бог з Вами! Що там в нього красти? Іржавого возика,в якому він катає свою поліську ***у?
До аноніма до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 22:57
А других варіантів крім накрав в твоїй недалекій голові немає? Люди замість того щоб в неті когось обсирати, гроші заробляють, на відміну від тебе
Анонім до До аноніма Показати IP 4 Жовтня 2016 23:36
Я цілком підтримую Вашу думку! Складається таке враження, що наш народ не вміє по іншому мислити.. Розумом керує бідність та жадібність.
Думаю до До аноніма Показати IP 5 Жовтня 2016 02:12
Є варіанти, але в нашій країні вони неможливі апріорі. тому ствердження Аноніма вірне абсолютно. Так, фірма заробляє і може придбати собі дорогу автівку, але всі ці надприбутки ідуть з кишень людей, які зараз ой які не багаті стали, тому такі речі теж запросто підпадають під термін "крадіжка".
анонімка до Думаю Показати IP 5 Жовтня 2016 11:57
а зудумуєтесь про те,що фірма ще і надає робочі місця
Анонім до Думаю Показати IP 5 Жовтня 2016 16:27
А ти пробув сам заробити, що знаєш наскільки це не можливо? Можливо, якщо мати голову на плечах, а не кисіль замість мізків. Як ці власники заробили я незнаю, але знаю багато людей які щаробили хороші статки своєю працею!
Ук до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 23:12
Чому відразу вкрав? Не судіть по собі, якщо Бог Вам не дав розуму заробити гроші, то не потрібно думати так про кожного.
анонімка до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 11:55
а ти там знаєш про кого взагалі пишеш... Написати завжди простіше
Довбуш Показати IP 4 Жовтня 2016 22:42
Браво так вам і треба.
------- Показати IP 4 Жовтня 2016 23:49
Про що стаття ??????
Укроп до ------- Показати IP 5 Жовтня 2016 09:56
Скільки та бузулук а поліції і вже на Toyota Land Cruiser напрацювала. Копи всі шукатимуть. Тролейбус також престижно.
----- Показати IP 4 Жовтня 2016 23:50
Яка модель , якого кольору,якого року випуску???
Як так можна... Показати IP 4 Жовтня 2016 23:59
В нас нормальні люди співчувають... А такі як Анонім відразу кажуть накрав... Ще забули поширену фразу сьогодення написати - при попередній владі! Люди повинні завжди прагнути до кращого, ставити мету і йти до неї. І як правило такі щось і мають. А лише "бєздєльники", яким раніше не вдалося щось досягнути чи заробити, сьогодні кричать накрав!
... Показати IP 5 Жовтня 2016 08:33
Ви абсолютно не праві. Я працюю на двох роботах і чомусь собі ленд крузер дозволити не можу.... Цеж де так потрібно в усраїні розумом працювати щоб заробити на ленд крузер... А як же люди обслуговуючого класу? в них мінімальна зарплата, ви таким чином вважаєте їх нищими гіршими? Ви лазите в "порт сіті" і т.д та даже не задумуєтесь що хтось за вами прибирає і ленд крузер дозволити собі не може... А ось в тих самих еміратах прибиральник цілком може собі дозволити якщо не ленд крузер то якусь непогану іномарку... Мені жаль водія позашляховика але аж ніяк не фірму власника...
Просто до ... Показати IP 5 Жовтня 2016 09:49
На роботі багатим не станеш! Багатими стають у вільний від роботи час!
киця до Просто Показати IP 5 Жовтня 2016 10:23
на роботі стають багатими тільки керівники, бо крім зарплати ще мають додатки в конвертах. мали на машину нехай мають і на гараж. а не понаставляють тих машин біля будинку ,що жителям ніяк пройти.
коля до ... Показати IP 5 Жовтня 2016 10:14
міняй роботу, підвищуй кваліфікацію, їдь прибирати в емірати. все просто.
Волинянин до коля Показати IP 5 Жовтня 2016 11:29
Їдь-їдь! Та ти сам їдь. Що з країни буде, коли всі повиїжджають? Вже і так в одній Росії, під час війни з Росією, працює близько 4-ох мільйонів "патріотів".
Анонім до ... Показати IP 5 Жовтня 2016 10:16
"в усраїні", як ти кажеш, тобі ніц й не світить бо розуму маєш мало
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 11:38
тут заробляє тільки нахабне і тупе бидло, на процентів 99 - так точно, хто має розум, амбіції,порядність, проте не належить ні до якого клану і не є дуполизником, звідси втікає, оскільки шанси досягти чогось наближаються до нуля
хмм до ... Показати IP 5 Жовтня 2016 12:26
усраїні? Це ти так країну свою назвав? Ти вже наперед нищій,як в плані коштів так і розумом, скільки ти не працюй такім і залишишся бо головою не вдався і правду говорять працювати і заробляти не завжди одне і теж
Джек до ... Показати IP 6 Жовтня 2016 21:35
А МОЖЕ ВІН В ЕМІРАТАХ ПРИБИРАЛЬНИКОМ БУВ І НАСКЛАДАВ!
Олександр Показати IP 5 Жовтня 2016 11:25
Вкрасти - це не завжди поцупити гаманець в тролейбусі. І ви - заробітчани-"бізнєсмєни" будьте хоч чесними перед собою і своєю совістю. Я так думаю, що між вами Гейтсів та Цукербергів годі й шукати. По любому, як кажуть класики, - "Щоб заробити на хліб - треба працювати, а на більше - вигадати щось інше"
патріот до Олександр Показати IP 5 Жовтня 2016 11:54
як ви всі багато знаєте про бізнесменів, і що вони роблять для того, щоб отрмати те чого не може досягнути інший. Класиків згадали... Думайте про своє життя,а не обговорюєте проблеми інших людей. Поки з кимось з вас не трапиться неприємна ситуація,то і ніхто навіть і не задумається,як почувається людина в такій ситуації. Тому краще мовчіть, а не брудом обливаєте бізнесменів,яких навіть не знаєте!
анонімка Показати IP 5 Жовтня 2016 12:01
якщо поліція,сбу та інші правоохоронні органи варті в цій країні чогось - нехай почнуть оперативно діяти та владнають дану ситуацію. Нехай докладуть усі зусилля та знайдуть автомобіль. Я надіюсь хтось із службовців це прочитає!!!
Знаючий Показати IP 5 Жовтня 2016 14:07
Не шкода. Скромнішими треба бути а не на крузаках 200 их в наш неспокійний час кататись. Скромність прикрашає.
Печально Показати IP 5 Жовтня 2016 14:14
Читаю всі ці коментарі і волосся дибки стає від того, скільки злості і ненависті в наших людей. Люди добрі, схаменіться, будьте добрішими, милосердними і співчутливими до людських проблем!! Тоді і вам легше жити буде, коли навчимося співчувати і підтримувати одне одного. А в теперішній тяжкий час це найбільш потрібно .!!!!
Волинянин Показати IP 5 Жовтня 2016 16:03
Це дійсно , що волосся стає дибки, які всі стали матеріалістами. За гроші матір рідну продадуть.
Проходив поруч... Показати IP 5 Жовтня 2016 19:57
Мдяяяя.... Тугі розумом тільки і ладні, щоб виписувать писанину. Якщо хто не вкурсі - 90ті вже давно минули, і зараз на Лендкрузерах іздять не тільки блатні і ніщі, а й нормальні люди, які мають в голові клепку, і вміють чогось досягти. І саме цікаве, що жоден з них не витрачає часу на сидіння тут, а займається розвитком своєї справи.
Пахар Показати IP 6 Жовтня 2016 22:33
Б**ло!- пахати треба день і ніч- щоб іздити на джипах! Вчитись треба!!!! Вчитись, вчитись , вчитись!- пам'ятає те лозунг!