USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку викрали «Лексус», - соцмережі

15 Травня 2015 17:26
Автомобіль “Лексус” викрали у Луцьку. Розшукують свідків події. Про це інформує Волинське АР.

Інцидент трапився 15 травня приблизно 16:00, – пише в Facebook активіст “Автомайдану України” Дмитро Василенко.

“Щойно від бару КУРІНЬ по проспекту Грушевського викрадено Лексус № АС 9333 чорного кольору. Хто бачив, повідомте міліцію”, – повідомив він.

“Модель "Лексуса" - ES 350″, – додав активіст “Самооборони” Олександр Лєсной.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 17:45
О, Автомайдан зашевелився
поха до Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 18:16
за відкат будете вирішувати?нового купить на крадені чи контрабандні гроші!і жаба не давить поскільки просто шмішно за якогось мажорика ВН пише новини!! ще 2 автомобіля було сйогодні викраденно ,але про них ніслова!!
Вася Показати IP 15 Травня 2015 17:46
то активісти, які сьогодні перевіряли чи правильно припарковані автівки, завезли його на штрафплощадку
Такі да! Показати IP 15 Травня 2015 17:56
Саша, ти їздиш лісапєдом - нах\ра тобі той чийсь Лєксус? - Чи він не зовсім чужий?
Саша до Такі да! Показати IP 15 Травня 2015 22:47
Таки да, їжджу.) Передзвонили, сказали, що вкрали. Зателефонував до побратимів з Автомайдану, вони більше з автомобілями мають справу. Чому не допомогти людині хоч чимось? Власника авто не знаю.)
дідо Показати IP 15 Травня 2015 18:19
Нефіг по барах волочитися.
я до дідо Показати IP 16 Травня 2015 12:41
Нєфіг х..ню п..ти якщо не знаєш що і до чого.
Лучанин Показати IP 15 Травня 2015 18:31
Хто знає, чий лексус потянули??? Можливо не дарма його дьорнули?
До коментаторів Показати IP 15 Травня 2015 19:32
Полішуки зраділи чиійсь біді. Коли вже та жаба вас видушить?
поліщук до До коментаторів Показати IP 15 Травня 2015 20:37
То волиняни всі зраділи. Поліщуки поголовно плачуть. З понеділка почнуться дощі.
блондин Показати IP 15 Травня 2015 19:56
Да...чей лехус был?
поліщук до блондин Показати IP 15 Травня 2015 20:38
А фіг його зна. Пробий побазі даних.
Знаю Показати IP 15 Травня 2015 21:08
Лексус був хорошого футболіста. Шкода,він своїми ногами заробляв на нього,а падлюки вкрали. Вбити гадів.
Anat до Знаю Показати IP 15 Травня 2015 21:37
хороші ***болісти в барах не сидять ;)..
І до Anat Показати IP 16 Травня 2015 07:45
Твоє туманне уявлення про "сидіти в барах" дуже мутне. Там не всі такі як ти, якщо в барі то бухають. Люди по барах їсти ходять.
Джек до Anat Показати IP 16 Травня 2015 10:51
Ти моральний ..... це не бар а ресторан! Каліки безграмотні відредагуйте статтю,або почитайте вивиску на Ресторані Курінь.Бровін посивіє як побачить шо його заклад баром назвали!
Хорошому футболісту до Знаю Показати IP 16 Травня 2015 01:08
Де ліга європи, там і лексус))))))))
777 Показати IP 15 Травня 2015 23:01
Скоро їх спіймають.
Серий Показати IP 15 Травня 2015 23:09
Дзвоніть братві
Читач Показати IP 16 Травня 2015 01:04
Згубив документи на прызвище Ыванов Ыван Ыванович. Автомайдан ДОПОМОЖІТЬ В НОВИНАХ!!! P.S. В правоохоронні органи звертайтесь, а тут "сайт новин".
Волинь Показати IP 16 Травня 2015 08:19
І не знайдуть менти, може знайде потерпілий. Розумні пішли з міліції рік-два тому на інші роботи, або в інші області, а лишилися відомо хто.
Andrij Показати IP 16 Травня 2015 10:57
Ja znajy xto vkrav..................................................------------------------------------------------------------------ZLODII ))))))))))))
мішка до Andrij Показати IP 16 Травня 2015 20:32
угу, і вкрав в тебе клаву з кирилицею