USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку виступить відомий український реп-гурт KALUSH

8 Вересня 2021 17:11
У Луцьку виступить відомий український хіп-хоп гурт KALUSH. Концерт реперів відбудеться 17 вересня о 19.00 в розважальному центрі «Промінь».

KALUSH лише рік тому увірвався на українську реп-сцену, а сьогодні кліпи гурту збирають мільйони переглядів на YouTube. Кілька треків гурт зачитав у фіті з alyona alyona, саме кліп на пісню «Гори» разом з артисткою має найбільше переглядів – понад вісім мільйонів. А кліп на сольний трек «Зорі» зібрав 7,8 мільйона переглядів.
Нині KALUSH збирає цілі зали на сольні концерти, відтак гурт запрошує на свій сольник в РЦ «Промінь» 17 вересня. Лише кілька днів тому KALUSH випустив кліп на трек «Маяком», тож вже невдовзі його можна буде заспівати разом з хіп-хоп виконавцями на концерті у Луцьку.
Квитки можна придбати в касі розважального центру «Промінь» (Тел. 0962022261) та за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Пецька Показати IP 25 Серпня 2021 21:58
ці мавпи сором нації
Юрій до Пецька Показати IP 26 Серпня 2021 12:49
Софія Ротару, Таїсія Повалій, Ані Лорак, Світлана Лобода, Іван Дорн.............. це гордість нації
Ігор до Юрій Показати IP 8 Вересня 2021 19:57
Ще кабздона не хватає.
Лучанин до Пецька Показати IP 8 Вересня 2021 23:13
Туман, послухай спочатку про що хлопці співають потім пиши. Не ставте в один ряд з російськими реп-дегенератами!
Техасець Показати IP 8 Вересня 2021 17:48
Де де де де би не був, не забуду дім. Хочеш, закрути мене як бігуді. Я з закритими очима знайду де мій двір. Бо де де де би не був, не забуду дім.
Реально Показати IP 8 Вересня 2021 19:56
Реально крутий реп-гурт. І пісні на українській звучать на всі 100%.
Філологиня до Реально Показати IP 9 Вересня 2021 04:38
І навіть у них суржик вуха не ріже. Молодці!
Брр до Філологиня Показати IP 9 Вересня 2021 19:02
Ну знову ви, то філологиня, то історичка, то ще якась наволоч.