USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку визначили «Першу леді Волині»

29 Червня 2014 22:02
Вісім волинських красунь змагалися за звання першої леді під час конкурсу краси, приуроченого до святкування Дня молоді.

Захід відбувся 29 червня у Луцьку.

У конкурсі взяли участь вісім дівчат – студентка Волинського технікуму національного університету харчових технологій Олена Корніюк, студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Олена Грищук, студентка технічного коледжу Луцького національного технічного університету Юлія Ковальчук, випускниця технічного коледжу ЛНТУ Вероніка Коломієць, студентка ЛНТУ Маргарита Янчук, студентка СНУ імені Лесі Українки Ірина Філіпова, студентка Луцького педагогічного коледжу Тетяна Симонович та студентка Волинського державного училища імені Ігоря Стравінського Ольга Синицька.

Цікаво, коли учасниці представляли себе, багато хто вітав публіку вигуком «Слава Україні!». Також лунали заклики щодо важливості любові до України та подяки українським військовим, які забезпечують спокій у державі.


У перервах між виходами красунь, на сцені виступали луцькі вокальні та танцювальні колективи, також відбувся конкурс серед найкращих знавців Європейського союзу.


Після представлення на учасниць чекав інтелектуальний конкурс, під час якого вони розповідали про те, як розуміють той чи інший актуальний вислів відомих особистостей. Наприклад, цитату В’ячеслава Липинського: «коли хочемо знищити анархію на нашій землі, то знищимо її насамперед у собі». Не кожна з учасниць могла підібрати потрібні слова для того, щоб пояснити ці вислови.


Останнім етапом конкурсу був вихід дівчат у вечірніх сукнях. Зробити вибір, зі слів членів журі, було складно. Титул другої віце-міс конкурсу присудили Ірині Філіповій. Першою віце-міс визнали Тетяну Симонович.

А титул «Першої леді Волині» здобула Маргарита Янчук, яка, окрім диплома, отримала у нагороду путівку на проведення вікенду у Європі. Попри сильне хвилювання, вона подякувала усім хто її підтримував, друзям, рідним, близьким та членам журі. Розповідаючи про себе, зазначила, що є щирою українкою, дуже любить своє місто, вважає себе водночас реалістом та оптимістом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Знавець Показати IP 29 Червня 2014 22:09
ото на другому фото білявка застигла у такій позі, ніби кукарачу танцює А вцілому дівчата красиві
Айдар Показати IP 29 Червня 2014 22:11
В Україні війна! Майте совість.
Freja Показати IP 29 Червня 2014 23:09
Дівчата безперечно гарні. Дуже сподобалась конкурсантка із коротким волоссям. Комплімент Вам. Але питання наступне: де Галя Падалко??!!! Ні на параді наречених, ні тут не "засвітилась".
1 Показати IP 30 Червня 2014 08:22
дуже велика була конкуренція, всі учасниці гарні в цьому році
Аня Показати IP 30 Червня 2014 08:30
а куди путівку виграла переможниця?
Абсур до Аня Показати IP 30 Червня 2014 10:38
напевно в Крим
Нові мандри Показати IP 30 Червня 2014 10:44
путівка у Європу. вікенд у європі
Олена до Нові мандри Показати IP 30 Червня 2014 10:51
Європа - поняття широке! А точніше?
1111 до Олена Показати IP 30 Червня 2014 11:23
краків, прага, будапешт
Andrij до Нові мандри Показати IP 30 Червня 2014 11:12
kazit de, ja tyt jix zystriny.... osoblubo biljyvky...vona voobshe vogon ;)))))
Глядач Показати IP 30 Червня 2014 15:44
Майже всім дівчатам, не зайвим було б перед конкурсом в солярій заглянути на пару сеансів. А то трошки моторшно вживу виглядає дивитися на сині та бліді молоді тіла. Добре що без целюліту. А так номер 4 найгарніша (не знаю як звати).
Бармалєй до Глядач Показати IP 30 Червня 2014 22:33
Солярій - дурня.. Треба берегти здоров*Я
Лучанка Показати IP 30 Червня 2014 16:25
Мені найгарніша номер 6!!! це однозначно ...я за неї вболівала..тримала кулачки що б вона виграла..але віце леді теж дуже є добре))
Володимир Показати IP 30 Червня 2014 17:27
переможниця далеко не ідеально представляла себе перед публікою і не світилась інтелектом! Безперечно 6-й номер була краща!
гiсть Показати IP 30 Червня 2014 17:32
Дiвчата гарнi,як квiточки.Вбрання теж дуже гарне.Щастя всiм !
Ооо Показати IP 30 Червня 2014 18:07
як вам 3 номер?
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 18:55
Я була присутня на конкурсі. Мене вразив вихід в національних костюмах - в переможниці костюм схожий більш на циганський. Дівчина під номером 8 виглядала як вболівальниця збірної України на змаганнях. В учасниці № 6 був найгарніший костюм - вишитий бісером та дуже гарний вінок. незрозуміло, що оцінювало жюрі. І взагалі, порівнювати жіночу красу неможливо!
Anonymous Показати IP 30 Червня 2014 21:57
Очень красивые девушки я бы познакомился ...
анонім Показати IP 1 Липня 2014 13:50
Чесно кажучи,номер 1 взагалі не знаю,що там забула,баба-яга,вибачте а номер 4,можливо і гарна,але як відкрила свого рота,хотілося,щоб її ота промова вже чим швидше закінчилась найбільше сподобались 3 і 6, щодо 5,дівчина гарна,проте видно,що вже старша і нічого особливого я в її виступі не побачила,всіх інших взагалі якось не помітила і не запам'ятала.
Зритель до анонім Показати IP 7 Липня 2014 19:44
Не правда, номер 1 очень даже нечего. Видно было только, что волновалась очень.
ололо Показати IP 1 Липня 2014 14:12
не знаю хто там і що,але фігурка в 3 найкраща на першому виході особливо вирізнялась серед всіх;) по фото бачу,що навіть ведучий зацінив:D