USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку обрали найгарнішу студентку Волині

28 Червня 2015 22:37
Найгарніші студентки навчальних закладів області змагалися за титул Першої леді Волині у рамках конкурсу краси.

Дев’ятий студентський конкурс краси «Перша леді Волині-2015» відбувся 28 червня у Луцьку.

У конкурсі взяли участь дев’ятеро студенток волинських вищих та середніх навчальних закладів. За звання найгарнішої студентки Волині змагалися Наталія Савчук (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Катерина Кравчук (Луцький національний технічний університет), Вікторія Захарчук (Луцький коледж ПВНЗ «МНТУ»), Маргарита Закоштуй (Технічний коледж ЛНТУ), Вікторія Паршенко (СНУ імені Лесі Українки), Ірина Домнюк (Ковельський коледж ЛНТУ), Вікторія Задорожна (Коледж технологій, бізнесу та права), Катерина Стасюк (Волинський технікум НУХТ) та Юлія Бречко (ВДУКіМ імені Ігоря Стравінського).

Окрім виходів у національному вбранні та у купальниках, конкурс мав інтелектуальну складову. Так, учасницям ставили питання, що стосувалися політики, історії, географії, спорту тощо. До прикладу, потрібно було знати, як звати Міністра фінансів України, яка команда цьогоріч стала чемпіоном України з футболу, назвати ім’я дружини Петра Порошенка, пригадати, яке місто в Україні називають «південною Пальмірою». Цікаво, що кожна з конкурсанток спромоглася правильно відповісти на ці питання.
У перервах між показами конкурсанток публіку розважали співаки, а також ведучі, які влаштовували конкурси із розіграшем призів від спонсорів заходу. Відбувся також другий етап благодійного аукціону на користь волинян-учасників АТО. Глядачі придбали ляльку-мотанку та картину.
Впродовж тривалого часу на сторінці офіційної групи у соцмережі «Вконтакті» відбувалося голосування за номінанток. Інтернет-користувачі найбільше голосів віддали на користь Вікторії Паршенко, яка й отримала сьогодні титул «Перша леді Інтернету». Другою віце-леді Волині-2015 члени журі визнали Вікторію Задорожну, першою віце-леді – Катерину Стасюк.
Корону переможниці вручила володарка титулу «Перша леді Волині-2014» Маргарита Янчук, а диплом – майор 14-ї ОМБ, учасник АТО Олег Кобилинський. Військовий зізнався, що вислів «краса врятує світ» відповідає дійсності. На його думку, з такими дівчатами, Україна обов’язково переможе. Цьогоріч титул Першої леді Волині-2015 присудили Наталії Савчук. Дівчина отримала право представляти Волинь на конкурсі краси «Перша леді України».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 23:45
коментар було видалено
Andrij до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 00:43
коментар було видалено
опа до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 10:39
100% Гуляю вулицями міста, бачу багато красунь та симпатичних, але як тільки діло доходить до конкурсу - треба всіх крокодилів відшукати і на сцену випустити(((
Яна до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 11:00
Таке може написати лише розумово відстала людина.Напевно і свою матір кобилою називаєш?Правду в народі говорять: "Якщо розуму нема,то і ніде не купиш":)
Ангелина до Яна Показати IP 29 Червня 2015 14:02
красава)воно так завжди
анонім 1 Показати IP 29 Червня 2015 00:00
це точно! Але і серед них можна було вибрати кращу!
Екскурсовод Показати IP 29 Червня 2015 00:08
це піпєц повний.
Галина Показати IP 29 Червня 2015 00:44
Нє ну цю, що вибрали це просто жесть, перша віце міс набагато краще виглядала!!Ви подивіться на цю посмішку міс, заєць живий!!
Лемур Показати IP 29 Червня 2015 00:56
Шось вони геть страшненькі
Інна Показати IP 29 Червня 2015 02:30
Нема на кого дивитись....шо небудь
Хм Показати IP 29 Червня 2015 07:09
Яке жюрі, такі і конкурсанти. Ви хоч одного поцінювача там знаєте люди? А дівчат не ображайте.вони не винні,що дурненькі,думали,що це є чим гордитись, а тут оплєвуха!
левый Показати IP 29 Червня 2015 07:42
Симпатичные да, но красавиц к сожалению нет! Проблема периферийных моделей, нет культуры питания и спорта, одной физиологией сейчас не вытянешь!
Соня до левый Показати IP 29 Червня 2015 07:56
Наверное, ты сам - атлет-Апполон, с обьемом бицепса 40 см?
це просто... Показати IP 29 Червня 2015 08:11
анонімно об**рати людей дуже легко, а важче підняти **пу і десь себе показати...дівчата готувались і намагались показати себе найкраще, а ви жовчні мішки *****
Соціолог до це просто... Показати IP 29 Червня 2015 09:49
Все правильно, тільки назву конкурсу слід було не перекручувати... "як пересічні лучанки готуються себе показати"
Поричка Показати IP 29 Червня 2015 08:14
Чому з певною критикою пишуть про конкурсанток? Напевно, простіше строчити коментарі, лежачи на дивані. А ні, щоб самій взяти участь в конкурсі - дівчат треба відзнатити за їхню сміливість. Вийти на публіку, показати себе. Молодці. Дівчата, замість того, щоб когость критикувати - подумайте над тим, як самій стати кращою і цікавішою. Мужчини, навчиться цінувати дівчат. Придивіться, є молоді мужчини, які мають великі пивні животі, гантельок в руках не тримали. Займіться своїм саморозвитком: подумайте, як стати ще кращим і потреба когось критикувати відпаде сама. Вам просто буде ніколи!!!
Іолай Показати IP 29 Червня 2015 08:22
Перемогла,бо верблюжу лапку засвітила)
циля до Іолай Показати IP 29 Червня 2015 13:56
Певно вареник має добру тягу,що так втянуло
Кос Показати IP 29 Червня 2015 08:40
у фотографа руки ..... ростуть і за половину фото його просто треба звільнити з роботи, чи в нього було завдання подати людей в поганому світлі? коли робиш фото то їх і переглядаєш, а не просто розміщуєш всі що накліпав
Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 08:40
і щоб не було тут язв..я - гарна і спортом займаюсь....чоловіки очей відвести не можут від моєї краси...
Фінек до Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 08:47
бачу, у тебе гарна фантазія і ще ти дуже скромна. Хвалити саму себе... пфффф
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 14:04
високомірність до добра не доводить)
мішка Показати IP 29 Червня 2015 09:12
татухи і шрами від апендикса - балів, нажаль цим "місс" не накидають...
Учасниця до мішка Показати IP 29 Червня 2015 12:25
А якщо була операція на апендицит, то що?
грішка до мішка Показати IP 29 Червня 2015 14:42
Ти уяви ту з татухою десь через років 30. Така краса на дряблій шкірі.Жах!
ку Показати IP 29 Червня 2015 09:48
коментар було видалено
Знаю до ку Показати IP 29 Червня 2015 09:55
Особливо тобі подобається на 30 і 32 фото повненька з мікрофоном і мужичок без...
Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 10:14
Номер 4 - дівчина, яка реально з-поміж усіх заслуговує на цей титул!
кост до Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 11:08
Був там вчора і згоден з тобою на всі 100
лучанин до Лучанка Показати IP 29 Червня 2015 23:14
погоджуюсь.. чуть підтесати і можна просовувати і далі.. ще ном 1 не погана заготовка.. хоча по віку вже мабуть проліт.. але всеодно № 4 та 1 кращі за той який обрали.. але по ходу переміг досвід ))) поглиблений усний звіт ..кожному жюрі.. і все... ))
марыся Показати IP 29 Червня 2015 11:32
Номер 9 лучшая ! И она к вашему сведению занимается спортом и танцами ! Так что не воняйте тут !@@
ЛУЧАНКА Показати IP 29 Червня 2015 12:11
А ТО НІЧОГО ЩО ІДЕ ВІЙНА В КРАЇНІ! КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТЬ РОДНА! ЯКИЙ СОРОМ! ЛЮДИ! ВИ ВТРАТИЛИ ЧАС І РЕАЛЬНІСТЬ! СИДЯТЬ "КОЗЛИ" ЗА СТОЛОМ БЕЗ МОЗГІВ ЗА ЯКИМИ АТО ПЛАПЧЕ. А НА СЦЕНІ ДУРНУВАТІ ДІВКИ СКАЧУТЬ, ЯК ПРЕДСТАВНИЦІ ВУЗІВ. НЕ ПОЗОРТЕ СТУДЕНТІВ.
Студент Показати IP 29 Червня 2015 12:20
№4 найкраща серед них всіх
Слава Показати IP 29 Червня 2015 12:21
шо то за **** виграла? шо з очами в журі?
Катя Показати IP 29 Червня 2015 12:31
******вони торгують своїм тілом , а ті що в журі їх продають, це "цвіт нації".
ти до Катя Показати IP 29 Червня 2015 15:12
**********************8 члени журі нормальні пацани і ставили оцінки майже рівні
Адвокат Показати IP 29 Червня 2015 12:37
Шановні дописувачі!Зрозуміло,що половину усіляких гадощів про дівчат пише одна людина під різними ніками.Як я розумію дівчат відбирали самі студентські ради наших вузів.Питання,при чому тут організатори?Їм подали списки дівчат які повинні були представляти вузи і вони організували конкурс і доречі добре це зробили(я з донькою сам конкурс бачив).За результатами виступів дівчат журі обрало переможницю.Як на мене вона дійсно була кращою.Те,що фотограф,що подав фоторепортаж у ВН дійсно жахливий,то це факт:)А ті,хто пише гадості про дівчат хай спочатку своїх "красунь" і себе покажуть,а ми тоді побачимо і також над ними посміємося:)
прокурор до Адвокат Показати IP 30 Червня 2015 00:18
Як нема що показати, то не варто виходити і позоритись.
32 Показати IP 29 Червня 2015 12:40
Військоиату пора давно попрацювати на таких заходах і першими "залучити до виконання військового обовязку захищати батьківщину" отих недолугих організаторів, які викидають гроші на проведення таких нікчемних заходів замісь того, щоб допомогти сімям загиблим, пораненим, просто бідним які потребують , але ж вони не купляють їх продукції, їи ледве на хліб вистачає. СОРОМ ЯКИЙ,
Ярик до 32 Показати IP 29 Червня 2015 12:55
А ти чому ще не у зоні АТО?Таких як ти провокаторів якраз зараз багато.Може ти не в курсі,але саме завдяки цьому заходу і збиралися кошти волонтерськими організаціями нашого краю для бійців АТО.І щоб ти знав жодної копійки державних коштів на це свято витрачено не було.
орги до 32 Показати IP 29 Червня 2015 15:14
жодної копійки державних коштів не було використано, а те що робити організаторам видніше, а таким мудакам, як ти краще писати коментарі)
Хлопці Показати IP 29 Червня 2015 12:52
Так негарно в купальникам дівчата виглядають. Думаю не обов"язково такий конкурс робити якщо дівчата не займаються собою! А так взагалі кожна жінка дівчина пор своему гарна як квіти буває піонія бувае ромашка фіалочка троянда лілія . Гарно що проводяться такі заходи. А дівчатка які пиут гадості попробуйте і покажіть себе.
садівник до Хлопці Показати IP 29 Червня 2015 15:51
Це спочатку вони квіточки, а потім чогось стають будяками і кактусами
Мама Показати IP 29 Червня 2015 13:47
Якщо організатори не вміють зробити гарно, то не потрібно братись за конкурс. Виставляти дівчат на сміх. Була в тому часі якраз біля Тамтаму чула як вони співали, вся зупинка ридала.
Андрій до Мама Показати IP 29 Червня 2015 15:16
співали не конкурсантки а на караоке
Ярослав Волинський до Мама Показати IP 29 Червня 2015 15:45
:)Конкурсантки не співали.То було караоке.Кожен,хто хотів міг заспівати.Ви б спочатку розібралися що до чого,а потім коментарі писали і людей баламутили.
Та був там Показати IP 29 Червня 2015 13:53
Дівчина яка стала віце міс мала всі 5 у кожному конкурсі.ЯК вона могла стати віце міс?А русалка яка стала міс взагалі пливла по сцені як вона могла виграти?
До мами Показати IP 29 Червня 2015 13:59
До вашого відому ..співали не конкурсантки.
Ельф Показати IP 29 Червня 2015 14:06
А особисто мені сподобалось як корона в "першої леді" падала, це було дійсно феєрично, тільки за для цього було варто піти і посміятися з її жахливого гірчично-золотого плаття, безглуздої фізіономії і пустої посмішки) А що до вибору суддів, то вони просто не розуміються в жіночій красі, це факт! Побули б вони за кулісами, побачили б хто дійсно заслуговує перемоги, побачили б що переможниця справжнє стерво і несумніваючись присудили їй останнє місце. Даний конкурс ще раз доказує несправедливість світу, тому старайтесь любі дівчатка і небуде з того вам нічого!
Глядачка Показати IP 29 Червня 2015 14:25
Організація конкурсу жахлива... люди а конкурс талантів де? Постановки для дівчат дивні, хореограф певно не в курсі що існує така штука як ритм? Дівчата знаходились не в рівн х умовах... Що до дівчат.. переможниця має фальшиву і жахливу посмішку і взагалі дивно як вона нею стала.. Найкращими і найгарнішими були #9 і#4 це було очевидно для всіх присутніх але як бачимо не для журі.. дивне оцінювання!!
Zоtan до Глядачка Показати IP 29 Червня 2015 15:54
Шановна Глядачка!Може себе нам покажете?Ви напевно красуня?:)Щось мені підказує що ні.А жаль.От би ми всі над вами поржали.А може ви нам за свої гроші конкурс краси проведете?А ми на нього прийдем і поприкалюємося.
Мама Показати IP 29 Червня 2015 14:35
То хто ж там так дико вив "Вчителько моя"?
Яна до Мама Показати IP 29 Червня 2015 15:49
Ви напевно читати не вмієте???Вам же три людини вже написали що це пробували свої вокальні данні усі хто хотів на караоке:)
Баарабашка до Мама Показати IP 29 Червня 2015 15:57
А може це вам сонце голову напекло та й галюніки були?Ви у сонячну погоду шапочку вдягайте,а то завтра вам і Путім може біля Там Таму привидітися.
109 Показати IP 29 Червня 2015 15:59
Не треба тут пихтіти і пінитись.Справа не в тому як виглядає хтось з коментаторів.Справа в тому,що целюліт,жирні боки і наколки - почали вважати нормою для конкурсів краси. Тому й захищаєтесь за них. гарна фігура-це години в спортзалі,правильне харчування, а не тусня в нічних клубах і піцца. Так,вони не страшні,але й красунями їх не назвеш. А хто не згодний,почекайте-чи хто побачить їх хоч на 10місці в наступному турі??
Рем до 109 Показати IP 29 Червня 2015 16:25
Де можна побачити ваше фото?В вас напевно фігура Шварценегера чи Наомі Кемпбелл?І ще.Шановні журналісти ВН.Знайдіть собі гарного фотографа.М мене дитина в 6 класі краще знімає ніж ваш фотограф.
Глядач до 109 до 109 Показати IP 29 Червня 2015 16:28
Ти хоть щось знаєш про конкурсанток, що такі висновки робиш? Вони жирні?? Ти взагалі знаєш що це таке жир? Коли познайомишся особисто з кожною із них тоді висловлюй свою думку і не анонімно а прямо в обличчя кожній, я б побачила якою б ти була геройкою! Взагалі нудить від таких людей які нічого не знаючи виписують тут публічно різні дурниці. Дівчата всі були гарні, можливо ти заздриш раз так висловлюєшся? Туди не беруть виступати кого небудь
Ігор Показати IP 29 Червня 2015 20:00
З нормальною попою немає жодної,на жаль. Всі якісь тлусті.
Ельф до Ігор Показати IP 29 Червня 2015 20:48
на жаль, просто не бачив що і як за кулісами) думка б помінялась! я мовчу про попу конкурсантки №4, це найкраща попа, шкода що з близька не показали)
Жора до Ельф Показати IP 30 Червня 2015 09:05
найкраща попа в конкурсантки №2 - і живіт модельний)хіхіхі
Яна Показати IP 29 Червня 2015 21:55
Моя думка така. Звичайно, учасниці конкурсу - не професійні моделі. На це треба зважати, шановні суворі критики і естети. Це звичайні студентки, які погодилися взяти участь у конкурсі. Зрозуміло, що їм не дорівнятися до відомих красунь з подіуму, за якими стоять цілі команди дієтологів, косметологів, візажистів, лікарів, інструкторів...а головне - у них вкладають шалені гроші. Виглядати так, як виглядають моделі світового рівня, неймовірно складно. Так що звичайним студенткам це не під силу, та й чи потрібно це їм? Гарні, здорові дівчата, у майбутньому - мами. Усе в них добре з фігурою. І хто там кривить носом, то його проблеми. Невже ви самі, ваші дівчата, дружини, сестри і мами такі вже досконалі? Так, є й ідеальніші, і доглянутіші, і вродливіші... Ну і що, але ж саме ці дівчата дали згоду на участь. Інша справа - я вважаю участь дівчат у такому конкурсі принизливою. Вихід у купальниках, "обсмоктування" шрамів, складок, сідниць...Але якщо дівчата на це не зважають, то добре.
людина Показати IP 1 Липня 2015 23:15
О богі журі подуріли.... цього року Волинь спозорить вона.... №4 і №9 не спозорили б.... там хоч є чим помилуватись
ААААА Показати IP 3 Липня 2015 19:12
Номер 6 був гідний перемоги!!!!!Вона була найкраща! А ці всі ваші "коменти" це банальна заздрість!!! про що можна говорити, коли світ до такого котиться!!! Як ви можите так говорити, про когось коли ваша мовний етикет прирівнюється до нуля!!!Дуже жалко, що в Луцьку проживають люди з маленької літери!!!
Очевидець Показати IP 3 Липня 2015 20:12
Люди, ви там були? Фотограф - аматор, однозначно. Під час заходу питань навіть не виникало, що №6 - найкраща. Дівчина мала найкрасивіші ноги, більш-менш модельну ходу, усміхалась весь час, а не вже після інтелектуального ходила з обличчям - "ви мені обридли", як більшість, може цим і підкупила журі. Купальник мала найкращий і фішка з віддаванням честі була неперевершеною, хоча фігурка була засуха, однак в інших явно була жостка закомплексованість. Я особисто замилувався і бачив по очах ближніх, від її образу русалки - реверанс неперевершений. Мені ще сподобалась №1, однак не хватило впевненості, посередині заходу загубилась. Давайте про те чи опозорить на Україні будемо говорити після заходу, а зараз єдине, як щирий вболівальник за рідну Волинь, хочу привітати і побажати натхнення - попрацюй в залі і все буде чудово, все інше маєш=)
Маленька Дівчинка Показати IP 3 Липня 2015 20:20
А як Вікторія Паршенко стала Міс - Інтернет? За голосуванням перше місце у №6. Це типу пожаліли якусь примазану, хоч щось дали? Це ж не чесно. То вже на всіх дали, інші без нічого залишились.
Думка Показати IP 3 Липня 2015 21:05
Дітки, казитесь. Для вас і Анжеліна Джолі буде затянута губаста гуска.