USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку з клумб біля кафе вп’яте вирвали кущі

13 Грудня 2019 19:58
У Луцьку біля однієї з кав’ярень невідомі вже вп’яте виривають з клумб зелені насадження.

Про це розповіла на своїй сторінці у facebook власниця «Шарлотки» Зоряна Гладишевська.

«Я взагалі-то дуже терпляча та стримана особа, але терпіти це б*****во вже немає сили... Про яке облагородження міста може йти мова, коли я вже вп'яте саджу в клумби зелені насадження і їх так само вп'яте видирають з корінням.

Що я тільки не пробувала: туї.. ялинки..папороть.. а зараз лаванда...

Люди...камон... 50 грн кущ ціна лаванди.. Невже це ціна людського невігластва? Про яку Європу може йти мова, коли цінувати не вміємо людський труд.

Хто підкаже як боротися з бідною свідомістю наших лучан?((((

Сподіваюсь, що ці кущі лаванди зігріють чиїсь серця в іншому місці, а не будуть викинуті на смітник...», – йдеться у дописі.
У коментарях люди співчувають жінці та рекомендують встановити камери відеоспостереження, аби спіймати вандалів, які псують клумби.

Водночас чимало лучан поскаржилися, що у них теж масово крадуть або просто нищать туї, самшит та будь-які інші рослини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2019 20:37
Шкода, що дебіли навколо... і, не цінують тих, хто хоче зробити наше місто кращим. Співчуваю власниці цього закладу...
! Показати IP 13 Грудня 2019 20:45
Підключити до куща 220 вольт !
Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 21:26
А камеру спостереження встановити не судьба?
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2019 21:50
Капкани поставити і то такі, щоб по пів ноги рубали. Хоча дибілоїдам і таке не допоможе.
Ви Показати IP 13 Грудня 2019 21:51
будете напевно здивовані, та у себе на клумбі я разів 5-6 "ловила" жіночок далеко за 50; і це о другій ночі, четвертій ранку... а одна "мадам" у надвечір'я з ножницями біля куща квітів взагалі приклала пальця до губ і засичала-тсссс. А ось молоді я не разу не "застукала", хіба селфі роблять,коли квіти буяють..
Лучани Показати IP 14 Грудня 2019 09:05
Між гілочками - голючиц дріт, так, щоб заверещала від болю, як всуне туди свої погані руки
Лучани Показати IP 14 Грудня 2019 09:06
колючий дріт
103 Показати IP 14 Грудня 2019 09:41
Цю дивовижну пригоду коли вночі виривають кущи з клумби, зрізають квіти чи крадуть вазони, власники яких виставляють на підвіконня або на території кафе і магазинів, можна спостерігати не тільки у вас біля кафе "Шарлотка" в м. Луцьку. Тут одне пояснення: психічно хворі люди які уявляють, що вони невловимі месники цей діагноз в них проявляється поряд із заздрістю. У нічного хулігана одне в голові він думає, що у когось територія біля кафе упорядкована: кущики, квіти з клумбами, а у мене навіть біля хати такої краси немає. Ось і починає шкодити.
Оксана Показати IP 14 Грудня 2019 10:40
Диб*лів хватає і не тільки бідних. В мене в сусіда який висадив сосонки під парканом приїхала мадам на джипі в ранкову пору і вкрала сосну. Добре що камера була