USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Затримали жінку, яка викрала кущі біля луцького пабу

17 Серпня 2016 11:17
Луцькі патрульні затримали жінку, яка хотіла викрасти зелені кущі.

Уночі, 17 серпня, патрульним надійшов виклик, що невідома особа, можливо, вчиняє неправомірні дії, - йдеться на сторінці патрульної поліції.

Недалеко від місця події, по проспекту Волі, 54, біля одного з пабів, інспектори затримали жінку.

Вона вирвала і забрала з собою близько 40 кущів зелених насаджень, що росли поряд.

Для з’ясування обставин викликали слідчо-оперативну групу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2016 11:22
Таких потрібно фотографувати, щоб місто знало своїх "героїв". Швидше за все вона з порядних, просто спокусилась на халяву. Сором і ганьба стали б найкращим покаранням
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2016 11:37
Та ви що їй дадуть років 3 ... це ж не сотні тисяч красти...
Хлоп до Анонім Показати IP 17 Серпня 2016 12:27
Пожалійте її. В неї діти негодовані...
віто до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2016 13:11
Сором? Та більшість її пошкодує за те, що попалась. А бізнесмени і так жирують, в країні криза, тарифи ростуть, а вони тут кущі саджають. Нічого не станеться, якщо ще раз розкошеляться.
Справедлива до віто Показати IP 17 Серпня 2016 14:15
Він може і без кущів ці гроші заробити, але ж насадив, щоб око всім милувало. Скільки є осіб, які в свому житті нічого не досягли, а ходять "гадять" від злості на свою нікчемність... 500 год виправних робіт по озелененню території міста!
Лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 12:00
Вона , мабуть уже не один кущ викрала, але ніхто не звертав уваги.
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2016 12:49
Конфіскувати все шо має
ДО Хлоп Показати IP 17 Серпня 2016 15:17
женись на ній або "усинови"
добряк Показати IP 17 Серпня 2016 18:49
Яка ганьба отака короста лазить,гадить,краде а чому нема фото ,де живе ця чм*шниця
Діма Показати IP 13 Травня 2018 08:39
Деякі прям до рівня комунізму опустилися!!!! А давайте все в багатих будемо красти? Так в краііні великі ціни і нестабільність,але хто кому заважає вчитися,і якось пробитися в житті. Посадіть біля хати кущ,і нехай його кадуть...двері не закривайте хай тоді виносять все)))) Немає що іісти? Йди вулицю підметай поли помий.