USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку з вікна багатоповерхівки вистрибнув чоловік

3 Березня 2019 18:22
Чоловік вистрибнув з вікна. Інцидент трапився у Луцьку на вулиці Конякіна 17-а.

Про це розповіла речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, пише Волинь-24.

Чоловіка, який лежав на даху прибудованого до багатоповерхівки кафе без верхнього одягу, у ніч на 3 березня помітила з вікна одна з мешканок будинку. Перед тим вона почула звук удару від падіння. Жінка викликала поліцію.

Поліція встановила, що чоловік із дружиною були на дні народження. Прийшовши додому, вони заговорили про кредити. Розхвильований чоловік пішов у сусідню кімнату і вистрибнув з вікна.

На місце події прибули поліцейські, рятувальники і медики. Чоловіка зняли з даху кафе і шпиталізували. Він живий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Власюк Лєна Показати IP 3 Березня 2019 19:47
Ужас!!
123 Показати IP 4 Березня 2019 11:57
До кредиту додадуться ще й космічні суми на лікування і реабілітацію. Вірю що жінка так "хвилюватись" не буде, бо на її плечах сплата кредиту і лікування чоловіка-ідіота!
123 до 123 Показати IP 5 Березня 2019 09:51
Ви забули додати мантру "Зараз час сильних жінок і слабких чоловіків")
Катерина Показати IP 4 Березня 2019 19:45
Чоловік не ідіот, а жінка *люха!Це все не за кредитів а за зарраду дружини!!!!
123 до Катерина Показати IP 5 Березня 2019 09:50
Якщо жінка *люха - тоді її чоловік ідіот при любому розкладі. Бо єдиним рішенням є послати таку бабу нафіг, хай собі скаче на скількох хоче. А якщо ти не вигнав такий непотріб з свого життя зразу ж, як взнав про таке, - то це ти ідіот. Жіночі бл*дство і алкоголізм не виправиш, і не треба нищити своє життя в марних спробах!!
Доктор Шацький 33 см Показати IP 4 Березня 2019 22:09
ВІн служив у ВДВ але забувся парашута ...