У Луцьку за два метри від житлових будинків «ганяють» фури
«У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого відсутній тротуар, а через два метри від житлових будинків – інтенсивний рух транспорту», - скаржаться мешканці згаданого району міста.
Про це стало відомо під час прийому громадян у луцького міського голови Миколи Романюка, що відбувся сьогодні, 16 грудня.
Так, лучанин Ярослав Ревуцький розповів, що мешканці вулиці не мають можливості нормально перейти дорогу, оскільки пішохідний перехід – відсутній. Гірше того, від воріт будинків приватного сектору – менше двох метрів до траси, по якій постійно і на шаленій швидкості їздять вантажні фури.
Раніше на цьому місці стояли дорожні знаки обмеження швидкості, утім 5 грудня їх демонтували.«Хтось із фахівців поставив обмеження до 90 кілометрів за годину по місту. Де таке видано? Ось уже скільки часу триває ця тяганина, а віз і нині там», - бідкається чоловікю
Разом з тим, доповідач каже, що «хоч раніше знаки і стояли, утім на них ніхто із водіїв не зважав».Разом із однодумцем Сергієм Братановим, лучанин попросив у очільника міста посприяти обмеженню руху транспорту, а фури взагалі «відправити» на об’їздну.
На це градоначальник пообіцяв «розібратися і з вантажівками, і зі знаками».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час прийому громадян у луцького міського голови Миколи Романюка, що відбувся сьогодні, 16 грудня.
Так, лучанин Ярослав Ревуцький розповів, що мешканці вулиці не мають можливості нормально перейти дорогу, оскільки пішохідний перехід – відсутній. Гірше того, від воріт будинків приватного сектору – менше двох метрів до траси, по якій постійно і на шаленій швидкості їздять вантажні фури.
Раніше на цьому місці стояли дорожні знаки обмеження швидкості, утім 5 грудня їх демонтували.«Хтось із фахівців поставив обмеження до 90 кілометрів за годину по місту. Де таке видано? Ось уже скільки часу триває ця тяганина, а віз і нині там», - бідкається чоловікю
Разом з тим, доповідач каже, що «хоч раніше знаки і стояли, утім на них ніхто із водіїв не зважав».Разом із однодумцем Сергієм Братановим, лучанин попросив у очільника міста посприяти обмеженню руху транспорту, а фури взагалі «відправити» на об’їздну.
На це градоначальник пообіцяв «розібратися і з вантажівками, і зі знаками».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
пішоход
Показати IP
16 Грудня 2013 16:12
А де інформація про самозахват земель жителями біля вул.К.Карого, та встановлення незаконних заборів
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.