USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку феєрверки заборонені до завершення АТО

30 Грудня 2015 17:14
Зараз наша країна знаходиться у складній ситуації. У східних регіонах України триває антитерористична операція. Наші Герої боронять територіальну цілісність держави.

У зв’язку з цим у Луцьку використання феєрверків заборонено, в тому числі і в новорічну ніч.

Так, у міськраді нагадують жителям Луцька, що згідно з рішенням Луцької міської ради від 27.08.2014 № 63/12 на території міста заборонено використання піротехнічних виробів (феєрверків) до моменту завершення антитерористичної операції.

Закликаємо лучан дотримуватися вищезазначеного рішення і під час святкування Нового року не використовувати феєрверків та бути взаємоввічливими, адже багато лучан під час проведення АТО втратили своїх рідних та друзів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Луцьк Показати IP 30 Грудня 2015 18:08
Ще потрібно заборонити сміятися, вживати алкоголь, одружуватись і народжувати.
К.О.П. до Луцьк Показати IP 30 Грудня 2015 19:07
Якщо ви не можете жити без салютів, то візьміть у військоматі безлімітний абонемент на безкоштовний перегляд та запуск феєрверків в АТО.
Доброволець до Луцьк Показати IP 30 Грудня 2015 19:34
Як що це все що тебе тварину цікавить то краще відразу тебе пристрілити аби спокій був Українці, побратими називається солідарність цивільного населення до учасників бойових дій, бидло ти і місце тобі в окопах а не за новорічним столом.
Анонім до Луцьк Показати IP 30 Грудня 2015 21:55
коментар було видалено
лучанин Показати IP 30 Грудня 2015 18:32
а це нічого що їх на кожному кроці продають..?
25 до лучанин Показати IP 31 Грудня 2015 10:38
А вас хто заставляє їх купувати?
Ігор Показати IP 30 Грудня 2015 18:58
Може й добре, а то завжди якісь жертви від феєверків)))
свг Показати IP 30 Грудня 2015 19:02
а кабаки з музоном це напевнео толерантно.невже знову помилилися з вибором слуг народу.
Усійчук Валентина Се Показати IP 30 Грудня 2015 20:20
Панове влада, чому використання піротехнічних засобів заборонене (так писати правильно, а не заборонено), а продаж і купівля не заборонені? НЕвже Ви наївно думаєте, що уся та піротехніка, яка у величезних обсягах продається кругом і всюди, у новорічну ніч не буде використана? Чи рішення приймаються, аби прийматись - для годиться і іміджу, адже у такому трактуванні вони апріорі не можуть бути виконаними. Хай би нові поліцейські пройшлись хоч по ринках та конфіскували усе недозволене до використання. Дякую. Пробачте за різкість. Але, що правда - те не гріх.
лучанин Показати IP 31 Грудня 2015 01:46
Громадський Рух Іскра створив чудову петицію, на рахунок заборони використання феєрверків!!! Вже вкотре бачу роботу цих патріотів і вражений їхньою цілеспрямованістю!!! Молодці хлопці і дівчата, продовжуйте в тому ж дусі, Україну змінять такі, як ВИ!!!
Ворм до лучанин Показати IP 31 Грудня 2015 14:57
Ахахаха, іскра, до чого ви себе приплели?) Рішення прийнято від 27.08.2014, а ваша петиція, яка і половини потрібних голосів не набрала - 25.12.2015) Самопіар на висоті, змінювачі України)))
Djkbyzyby до Ворм Показати IP 31 Грудня 2015 17:58
О троль з'явився, бачу ти тільки балаболити в коментарях можеш, молодець херой! Прийняти рішення заднім числом це стандарт для нашої міської ради, але ці "самопіарщикик гарно і влучно нагадали міській владі про дану заборону! але ти далі п*зди фігню про хороших людей і хорошу людину, адже це все на що здатен такий м*дило, як ти а і я не з іскри, вони мені теж не у всьому нравяться але деякі речі роблять достойні І взагалі хватить травити один одного в коменарях, як криси ванючі, скажи їм це в лице