USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку заборонили феєрверки

27 Серпня 2014 16:27
Депутати прийняли рішення про заборону феєрверків у місті.

Голосування відбулося під час чергової 63 сесії міськради сьогодні, 27 серпня. Згідно з рішенням, в місті не буде святкових феєрверків доти, доки антитерористична операція в Україні не завершиться.

Зокрема, в проекті рішення йдеться, що рішення вмотивоване тим, що нині є постійна небезпека відкритої агресії проти України, загроза проведення терористичних актів. А ще в місті та країні часто оголошують жалобу в антитерористичній операції.

Спершу депутати пропонували дозволити використання феєрверки 31 грудня – 1 січня ( у новорічну ніч), 24 серпня (День Незалежності) та День міста. Однак, вони вирішили змінити текст рішення, тож заборонили влаштовувати феєрверки до завершення АТО, без винятків.Крім того, використання піротехнічних виробів (феєрверків) у місті Луцьку в інші дні дозволяється виключно за рішенням виконавчого комітету міської ради.

Контроль за виконанням цього рішення покладений на Луцький МВ УМВС України у Волинській області та відділ муніципальної дружини міської ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Громадянин "777" Показати IP 27 Серпня 2014 16:34
Як фейрверк - то не можна, а як всі нічні клуби працюють, навіть коли в місті траур (сам бачив), то - будь ласка!!!!!!!!!!
і вірно Показати IP 27 Серпня 2014 16:34
кошутують тисячі грн ці феєрверки...хто на них голодний??? кому від того легше, що вони в небі розлітаються??? краще ці гроші соладата пораненим перерахувати
Анонім до і вірно Показати IP 27 Серпня 2014 16:42
краще в нічний бар не піти.... а гроші перерахувати... і лишній раз від пивка відмовитись
віталій Показати IP 27 Серпня 2014 16:47
ще б нічні бари закрили і ті де весілля лунае на всю вулицю і двори одним горе а другим танци и пісні щодо феєрверків то це треба!!!! а в барах сидять -то їх треба відразу звідки в ато забирти захищати країну від ворогів а то сидять високопосадовці і так далі і фотаються посміхаються ганьба
Лучанка до віталій Показати IP 27 Серпня 2014 16:54
Частково з Вами погоджуюсь. Ну а що, людям не одружуватись? А щодо відпочинку в нічних клубах... То приїжають хлопці з війни і їм треба десь розвіятись, щоб хоча б на пару годин забути той жах, що вони пережили.
Міхельсон Показати IP 27 Серпня 2014 17:59
Прикольно, феєрверків ніззя, а в траур чоловічий стриптиз в Опері, БУРАТІНО РОМАНЮК СЛАВА СЛАВА
мама Показати IP 27 Серпня 2014 21:49
почніть думати як ті , хто чекає повернення своїх синів додому з ато та з повагою ставтеся до їх почуттів і тоді,як вони повернуться живі та з перемогою салютуйте на всі гроші
мамочка Показати IP 27 Серпня 2014 23:08
треба ЗАБОРОНИТИ всі розважальні програми, відмінити 1 вересня в садочках і школах. ми ж нормальні люди скільки загинуло наших хороших і молодих хлопців а ми будемо проводити день знань. знайшли мені велике свято, діти на тій лінійці НУДЯТЬСЯ.
а толку Показати IP 28 Серпня 2014 09:38
Вчора 0 23:15 десь в стороні 33-го 40-го такі салюти стріляли аж усе небо сіяло.
Мел Показати IP 28 Серпня 2014 10:44
Підтверджую - учора було чути салюти на 33.
Юрій Показати IP 3 Грудня 2016 18:41
коментар було видалено
Юрій Показати IP 4 Грудня 2016 22:56
пропоную "Разтрелять Деда Мороза" ))))
юрій Показати IP 4 Грудня 2016 22:57
козюра при**рок
бандера Показати IP 6 Грудня 2016 21:31
Стриляв і буду стриляти ше більше!!!
бандера Показати IP 6 Грудня 2016 21:33
сороковців це не стосується, ми будим стриляти всі свята!!!!