USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку затопило вулицю

4 Жовтня 2016 09:23
Вулицю Потапова у Луцьку повністю затопило водою, - інформує ВолиньPost.

Зі слів місцевих мешканців, причиною потопу є забиті ливневі решітки.

Разом з тим, люди розповіли, що працівники «Луцькспецкомунтрансу» вже очищують каналізаційні решітки від сміття та бруду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Alex Показати IP 4 Жовтня 2016 09:28
Зараз ще топить вул. Пушкіна, новозремонтовану Лесю Українки, так як новий злив вже повністю забився листям ....
???? до Alex Показати IP 4 Жовтня 2016 20:36
Що? Л.Українку затопило? Яковлев же казав, що ремонтували за 8 мільйонів що б не затопляло.
йцукен Показати IP 4 Жовтня 2016 10:10
Цю вулицю треба перейменувати на "Потопова"
Дістали Показати IP 4 Жовтня 2016 10:32
І Відродження затопило!
віра до Дістали Показати IP 4 Жовтня 2016 11:31
Дістали вже з тими лівньовками!!!!! Як тільки дощ- потоп! Може варто міськвладцям зайнятися міською каналізацією......!!!!!!!!!!!
Віце - мер Показати IP 4 Жовтня 2016 11:53
Ви упереджено ставитесь до міської влади ! От коли стояли сонячні дні - не топило ж. Бо влада все для того зробила ! Хто ж міг подумати, шо дощ піде ? То є чистої води форс - мажор .
Міскрада Показати IP 4 Жовтня 2016 14:11
То все Дмитрук і Забіяка винний. Бойкот треба об`являти.
Провінція Показати IP 4 Жовтня 2016 14:54
І в с. Попгулянка (Любешівський р-н), вулицю Болотна притопило, добре що галоші є. Це дійсно фокс мажор.
ВОВК Показати IP 4 Жовтня 2016 16:16
а ще а ще пиво має подорожчати. НУ ТО ВАБЩЕ.
Слабакам Показати IP 5 Жовтня 2016 01:44
Слабаки! В Кiверцях навiть асфальту немае, калюжа на калюжi, але ми не ниемо!! )))) мер Жгутов понад усе!
Лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 01:59
Потапова топить кожен дощ. Так що цю новину можна писати постійно. Може комунальникам треба було б придбати якийсь потужний компресор і продувати ливньовки перед дощем, хоча б на тих вулицях де топить?