USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку затримали авто з п’яними батьками та малолітніми дітьми

5 Вересня 2016 13:53
Луцькі патрульні близько 4 години 5 вересня зупинили Фольксваген Пасат по вулиці Мамсурова, яким керував, згідно з попередньою інформацією, нетверезий настоятель одного з храмів Луцького району.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

В інспекторів виникла підозра, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння. Чоловік стверджував, що не вживав алкоголь, разом з тим, поводився збуджено й агресивно. Перевірка показала 1, 01 проміле алкоголю в його крові.

Дружина водія намагалась передати патрульним своє посвідчення, а потім хотіла забрати автомобіль. В інспекторів виникла підозра, що жінка теж перебуває в стані алкогольного сп'яніння. Її перевірка показала 1, 94 проміле алкоголю.

Разом з подружжям в авто перебували двоє малолітніх дітей. Тож усі матеріали справи передали в сектор ювенальної превенції.

Згідно з попередньою інформацією, водій є настоятелем одного з храмів Луцького району. На нього склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Мудрики Показати IP 5 Вересня 2016 14:01
А ми хочемо в Європу
Анонім до Мудрики Показати IP 5 Вересня 2016 14:35
Так це МП.Вони в Європу не хочуть.Їм Руській мір до души вот і пянствують
Анонім до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 14:54
А де вказано,що МП,а КП?
123 до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 15:43
ШО то ШО друге - попи
Валєрка до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 16:02
Було б то МП - зразу б роздули б. А як Мішка брат біля Там-Таму людину збив то нічого?
Андрей до Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 01:00
тебе, анАним с такими писаниями до Европы как до неба рачки. СтыдОба
ВАсилько Показати IP 5 Вересня 2016 14:02
ЖАхіття настоятель храму і його жінка -матушка??? Все це вже кінець світу
Андрей до ВАсилько Показати IP 6 Вересня 2016 10:39
та не - то только столичный патриархат, не берите дурного в голову.
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 14:09
Цікаво а хто ж це
Ілонка Показати IP 5 Вересня 2016 14:12
І не вже до такої степені можна не думати за наслідки))) жаль діток, про яких батьки в такому стані забувають!!!
Оглядач Показати IP 5 Вересня 2016 14:15
Чи відомо, до якої конфесії належить служитель культу?
Піп Іван Показати IP 5 Вересня 2016 14:15
Теж мені новина, наш брат частенько напідпидку їздить.
1 Показати IP 5 Вересня 2016 14:18
ДІТЕЙ ЩЕБ ПЕРЕВІРИЛИ, МОЖ ПРИБОР НЕРОБОЧИЙ БУВ
Дійсно до 1 Показати IP 5 Вересня 2016 21:21
Дійсно. Чого дітей не перевірили. Прибор дійсно галимій. Спеціально пудставлений. Спочатку його перевіряють поліцаі і поки не показало дають дути водіям.
Василь Показати IP 5 Вересня 2016 14:20
А що, колись бувало що вони тверезими їздили? Ну й новина...
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 14:28
Жах !!!А чого дітей не перевірили ?
))) Показати IP 5 Вересня 2016 14:40
А діти хоч тверезі ????
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 15:07
а може то протестанти? чого зразу на нормальних грішити????????????!!!!!!!!!!
Ну ну до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 15:32
На нормальних це типу на тебе вбуханого?
Мдааа Показати IP 5 Вересня 2016 15:31
Ось Вам і настоятелі,батюшка з матушкою.. Але в принципі, чесно кажучи і не дивно.
Патруль Показати IP 5 Вересня 2016 16:14
Це піп з Г-Полонки, а прізвище його Присяжнюк, декан київського патріархату
Анонім до Патруль Показати IP 5 Вересня 2016 16:25
А тепер чекаємо на відповідь від духовного керівництва.........
Анонім до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 19:09
Ганьба за наклеп
Андрей до Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 00:58
они "святейшие" - кто ж их посадит?
Анонім до Патруль Показати IP 5 Вересня 2016 17:20
Ти д***л!!! В нього малих дітей нема і авто інше!!!
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 21:25
А хто сказав, що малолітні - це малі? Малолітні - це до 14 років.
Ілонка Показати IP 6 Вересня 2016 06:44
Як батюшку звати?
Г- Полонка Ілонці Показати IP 6 Вересня 2016 10:31
Володимир звати того вир**а.
Михаіл Показати IP 6 Вересня 2016 10:38
Би*ло. Через такого ви*****ка страждає православ'я і Церква.
Свідок Показати IP 6 Вересня 2016 14:49
Це був священик Київського Патріархату! При затриманні він про це сам дуже голосно кричав. Казав що він Патріот і поліція не має права його зупиняти і затримувати. Потім втрутилася його матушка...і тут почалося...