USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали нетверезого водія «зі зв’язками». ДОПОВНЕНО

31 Травня 2016 14:37
Нетверезий водій, який представився «відомим адвокатом з Володимира-Волинського», лаявся та погрожував луцьким патрульним.

Сьогодні близько 7 години ранку патрульним надійшло повідомлення про орієнтування на автомобіль Toyota Prado, водій якого, вірогідно, перебуває в стані алкогольного сп’яніння, - повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Транспортний засіб зупинили на вулиці Рівненській. Водій справді мав виражені ознаки алкогольного сп’яніння, представився «відомим адвокатом з Володимира-Волинського».

Протягом спілкування з інспекторами поводився негідно, лаявся, погрожував «зв’язками», намагався чинити опір, відмовлявся співпрацювати. У наркодиспансері від перевірки на вміст алкоголю відмовився.

На водія склали адмінматеріали одразу за чотирма статтями: частина 1 стаття 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння), частина 1 стаття 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб), частина 5 стаття 121 (порушення правил користування ременями безпеки), частина 1 стаття 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції).

З фото, поширеного правоохоронцями, мешканці Володимира-Волинського впізнали адвоката Романа Рудися, котрий є зятем голови Володимир-Волинського міського суду, - повідомляє Вголос.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
полюх Показати IP 31 Травня 2016 14:55
поліціянти ще будуть винні та вибачатись перед п"яничкою-крутеликом!
Освітянка Показати IP 31 Травня 2016 16:42
Уті-путі. "відомим адвокатом з Володимира"... погрожував зв'язками... Хахаха Мо він теж "гербу Богдановічь", як всім відома плахотна? Мо то в них сімейне?
ія Показати IP 31 Травня 2016 17:08
п"яничка - він і на тойоті прадо п"яничка!
Волинь Показати IP 31 Травня 2016 17:16
Походу п*здец тим поліцаям, не на того попали
Ага Волинь-Волинь до Волинь Показати IP 31 Травня 2016 21:52
А рєпа не трісне у цього чма Володимирського? ))) "Зв'язки"... Ніби воно "зв'язки" цих поліцаїв знає))))) Дивіться, бо цей популярний і знаменитий... на всю область... після сьогоднішного дня буде кататись у себе в Володимирі... по дворі... на самокаті... зять... Шкода тільки тещу через такого зятя... звісно, якщо вона не така сама...
Лучанин Показати IP 31 Травня 2016 17:53
Ну коли вже поліцейським дозволять захищати свою честь і гідність за допомогою дубинки?! Якась б*длота,що називає себе "відомим Володимир-Волинським адвокатом (ну ви тільки вдумайтесь в це посміховисько) буде обзивати представників закону.А дубинкою по хребту ,як в Німеччині і Польщі не хочеш???
До Волині Показати IP 31 Травня 2016 18:55
Ага,п*здец,тільки не поліцаям :-))))))
Швондер Показати IP 31 Травня 2016 19:11
"широко відомий у вузьких колах" мажор.Пдр.
Доллар Показати IP 31 Травня 2016 19:30
Думаю менти виноватi
Сало до Доллар Показати IP 31 Травня 2016 21:54
ВинОваті))) Той "Перший хлопець на селі" просто не зрозумів, що то він до Володимира ще не доїхав...
не поляк Показати IP 31 Травня 2016 20:05
В дружній демократичній і такій не далекій від нас Польщі це чудо в пірї вже нюхало б асфальт і жувало пил. Якось так...
До Долара Показати IP 31 Травня 2016 20:24
А в чому поліція винувата? Що затримала п'яного за кермом? Що виконувала свої службові обов'язки? Деякі зовсім позбавлені мізків.Щось не по його,так відразу всі винуваті.А на себе подивитися спочатку? Цей мудак наговорив собі на три статті,воно,ж дурне,не думає,що всі фіксується.А там вже суд вирішить,хто винуватий.Це ж треба,якесь провінційне чмо буде тут всім заявляти про свої зв'язки :-) Та нехай у себе на вулиці або в своєму під'їзді таку дурню меле.Може там ще його знають,а поза Володимиром він ПОВНИЙ НУЛЬ без палички:-)
Долар до До Долара Показати IP 31 Травня 2016 21:51
)))
Долар до До Долара Показати IP 31 Травня 2016 21:54
Судились два еврея… Прокурору дали 3 года…
Роман Рудися Показати IP 31 Травня 2016 22:39
ви що там млекососи пересосались в компютерні ігри ідіть краще подихайте свіжим волинським повітрям а не читайте про мене інформацію
Анонім до Роман Рудися Показати IP 31 Травня 2016 23:51
Так ти ж цар... Ггг От тепер темні лучани про тебе і читають. Ти як думав? До нас рідко мажорні-мажори з самого Володимира приїзджають... Та щей на джипові. А тим більше зять!!! Ми тупо заздрим... )))
Місцевий Показати IP 1 Червня 2016 07:57
Рудись небув і не буде адвокатом, він просто РІШАЛА між Морозом і Пікулою. Попався на хабарному джипі якого отримав від Мороза.
оксана Показати IP 1 Червня 2016 11:44
Крутелик??? Не смішіть. Крутелик, то, коли порушив - вибачився та, згідно правил та законів сплатив по протоколу. Ну а це, так... Бідовий, нерозумний п"яничка (