USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали п'яного держслужбовця за кермом

30 Вересня 2016 22:06
Поліція затримала в Луцьку держслужбовця, який перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння: він так відсвяткував свій вихід на пенсію.

Про це повідомляє Волинь 24.

Близько 8:30 поліція зупинила автомобіль «Пежо 308», який дивно рухався вулицею Набережною: змінював траєкторію, переїжджав зі смуги на смугу, підрізав інші автомобілі, створюючи аварійні ситуації.

Водій виявляв усі ознаки алкогольного сп’яніння. І до того ж вів себе вкрай агресивно: лаявся, кричав і погрожував. Правоохоронцям довелося застосовувати кайданки.

Під час перевірки в наркодиспансері виявили, що у чоловіка - 1,59 проміле алкоголю в крові (норма - 0,2)

Заспокоївшись, чоловік пояснив, що працює в Управлінні Держспецзв`язку у Волинській області. А сьогодні святкував вихід на пенсію.

На чоловіка склали два протоколи: за кермування у стані алкогольного сп’яніння і за злісну непокору працівникам поліції.

Автомобіль новоспеченого пенсіонера відправили на штрафмайданчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
МММ Показати IP 30 Вересня 2016 22:11
И снова кто- то подставил, а в общем то хороший человек!
111 Показати IP 30 Вересня 2016 22:25
D*biloid zvuchajnuj...navalenuj..
Анонім Показати IP 30 Вересня 2016 22:39
быдл*тина
Анонім Показати IP 30 Вересня 2016 22:48
Скоро перкумуються і буде все по-старому. Це Україна, дитятко.
ьророр Показати IP 30 Вересня 2016 22:59
пенсіонер старий дуже старий
Анонім Показати IP 1 Жовтня 2016 08:24
То в нас такі * бідні* держслужбовці '- і пенсія рано і надбавок маса!!!!!!!
анонім до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2016 12:23
З чого ви взяли, що він "бідний" ?? Ви навіть не знаєте скільки йому років і скільки він віддав службі Аби тільки язиком молоти Всі люди помиляються, штраф для нього буде гарним уроком.
123 Показати IP 1 Жовтня 2016 09:09
Никакого уважения к пожилому человеку!
Марина Василівна Показати IP 1 Жовтня 2016 09:14
Яка влада , такі і держслужбовці !!! Вів себе вкрай агресивно: лаявся, кричав і погрожував... Це 90% із них так привикли себе вести у повсякденному житті ... ГАНЬБА ...
Правило без вийняткі до Марина Василівна Показати IP 1 Жовтня 2016 10:14
Який народ така і влада.
33 до Марина Василівна Показати IP 1 Жовтня 2016 11:43
"Ганьба!" – дуже потужна мантра. Руйнує будь-які сили ворожі інформаційні об'єми. На нинішньому етапі ввійшла в усі рівні існування.
не похож Показати IP 1 Жовтня 2016 09:42
на пенсіонера с кравчучкой.кстати а почему бандит комунист предатель и его кум поп не сидят а наоборот церьковь. вернее гроши дурачков делят которые не знают кому дань за бога платить. московским попам или украино КГБшним
855 Показати IP 1 Жовтня 2016 12:11
Вихід на пенсію святкував а грошей на таксі зажлобив.
Михайло Показати IP 1 Жовтня 2016 15:58
Одне дивує як наші "журналісти" статті пишуть. Як так можна зробити стільки помилок???? 1. Перепутали модель авто (його пежо 20 років старіше за пежо 308) 2. Зловили близько 8.30 бо "сьогодні святкував вихід на пенсію." (ймовірно малось на увазі 20.30) І яка вірогідність що правильно вказані фото, ступінь спяніння і агресії людини? Якщо не знаєте якісь факти - не придумуйте. ПС: звичайно це злочин, звичайно добре що зловили.
Свідок Показати IP 1 Жовтня 2016 23:08
Їхали по Набережній приблизно о 18.45, як йому одягли вже кайданки
Такер Показати IP 2 Жовтня 2016 23:21
Справа у тому, що надмірна увага лише до тих хто на державу працює, а всі інші можуть поводитись як їм заманецься і ніяких питань.