USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку затримали п'яного водія-дебошира

15 Вересня 2016 23:05
Нетверезого водія, який поводив себе агресивно, затримали на вулиці Ветеранів у Луцьку.

Екіпаж поліції, проїжджаючи вулицею Ветеранів, побачив автомобіль, що зупинився прямо на пішохідному переході і заважав руху транспорту, інформує "Волинь24".

Після зауваження, яке зробили чоловікові, він перегнав авто на парковку супермаркету.

Коли чоловік вийшов з машини, патрульні побачили, що він був добряче напідпитку. Від проходження перевірки на алкотестері порушник відмовився.

На місце події прибула дочка чоловіка. Коли вона писала розписку про те, що зобов'язується доставити автомобіль додому, її батько почав неадекватно себе поводити, вирвав документи з рук дівчини та порвав їх.

Щоб заспокоїти дебошира поліцейським довелось застосувати кайданки.

Чоловіка направили на перевірку в наркодиспансер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 08:51
Ні морди п'яниці, ні номера автомобіля. Це журналісти такі сц*кливі, чи просто, як завжди, з професіоналізмом не туди?
Богдан до Лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 09:19
Номер АС1324АХ таксон. Вип'ю дурний. Докатався
Богдан до Лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 09:20
АС134АХ
Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 09:08
ей ти, прохвесіонал, тобі приємно буде коли всім будуть твою пику показувати, номери, і всі подробності особистого життя, якщо ти десь раз оступився?
Оо Показати IP 16 Вересня 2016 10:38
Такі люди раз не оступаються...І цього разу він як мінімум 2 раза облажався: 1 раз коли сів не тверезий за кермо; 2 коли почав бичати. Так що фоточку сюди!!!
семен Показати IP 16 Вересня 2016 21:04
скажіть будь-ласка з якого джерела вийшла стаття та фото
Віктор до семен Показати IP 17 Вересня 2016 22:21
"Волинь24"
Ааа Показати IP 18 Вересня 2016 22:50
Так це той що постійно пиячить і п'яним качає свої права? На виправні роботи його, нехай вулиці в центрі міста позамітає.
Свідок Показати IP 19 Вересня 2016 10:03
Скільки можна, позбавити прав і нехай дебоширить під забром...