USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку затримали сутенера

18 Березня 2015 15:33
Волинські міліціонери затримали сутенера. Про це повідомляють у прес-службі волинської міліції.

Протягом року чоловік доставляв клієнтам жінок для сексуальних утіх. Загалом на нього працювало п’ятеро осіб, серед яких – його дружина і вагітна повія. Щоденний заробіток подружжя становив близько двох тисяч гривень. Протиправна діяльність спритника припинилася, коли він привіз у баню повію за викликом… правоохоронців.

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, УМВС України у Волинській області під час проведення слідчого експерименту задокументували протиправну діяльність 34-річного мешканця Луцька, який протягом тривалого часу займався звідництвом.

– У рамках кримінального провадження міліціонери встановили, що чоловік організував бізнес щодо доставки жінок для сексуальних утіх. Загалом на нього «працювали» п’ятеро осіб, зокрема і його дружина. Одна із повій на момент затримання була вагітною. Година «роботи» жінки вартувала від 300 до 600 гривень, із яких 100-200 вона віддавала таксистові-звідникові, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статею 302 (Створення або отримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Алік Грек Показати IP 18 Березня 2015 15:36
Шпига злив свого підопічного, якого кришував стільки років...
балакун Показати IP 18 Березня 2015 15:37
Ай "герої"((( Краще легалізуйте цей бізнес. І робочі місця появляться і надходження до бюджету будуть і людям задоволення. Чи кришувати краще?!
Дьодік Показати IP 18 Березня 2015 15:56
То шо, мусорам "суботник" зірвали?
Анонім до Дьодік Показати IP 18 Березня 2015 20:23
коментар було видалено
свідомий Показати IP 18 Березня 2015 16:07
А сутенер -Олежка Харченко?
121 Показати IP 18 Березня 2015 16:29
теж мені новина, резонансний злочин, затримали Александра Барадача!!!!!!!!! пропоную ППП - "панять, прастить і паащрить" сутера., який зі своїми дівчатами приносить людям хоч якесь задоволення і пофіг що за гроші, тож не насильно.
Толік Показати IP 18 Березня 2015 16:46
ще й своя дружина. Ото вже зовсім всі з розуму посходили. Краще займатесь корисним а з дружинами вночі своїми займайтесь сексом а не такий брєд
злий Показати IP 18 Березня 2015 16:59
Знашли блін подію дня! Краще пройшлись би по чиновникам, по держслужбовцям, які осіли по "царских селах". Ось де треба шукати надхожень у бюджет
Секс, наркотікі і ро Показати IP 18 Березня 2015 17:23
Вчора нарколабораторія, сьогодні сутенер, прям Галівуд, а Шпига - главний шеріф
пр Показати IP 18 Березня 2015 17:57
Піар Шпиги маст го он
шпійон Показати IP 18 Березня 2015 18:10
правоохоронцям в баню... так там 90% тим виблядкам і возять повій)) одні повії при владі, другі просто (проте в них все чесніше)
777 Показати IP 18 Березня 2015 18:44
)))) краще б сєпарів ловили.
коли вже Показати IP 18 Березня 2015 22:04
коли вже всіх поміняють.одні й ті ж самі.так ніколи наша країна не зміниться.треба зовсім інших людей долучити
У х Показати IP 19 Березня 2015 00:13
Петро ШПИГА РУЛИТЬ!!!!!! МОЛОДЕЦ Ь.
Анонім Показати IP 20 Березня 2015 11:51
Займаються всякою фігньою а справжні бандюги на свободі!
Міліція Показати IP 20 Березня 2015 15:38
Ви дибіли, тільки критикуєте міліцію!! А якщо тільки щось станеться, відразу: "Алло, міліція, допоможіть...ааа!" Хто з вас розумників хто тут пише хоча б в АТО їздив, а міліціонери вже по 3 разу їдуть, на 2 місяці, отаких губошльопів як ви захищати, бо бл* порішали...! Думайт трохі мозгами шо пишете, а не тим місцем на якому сидите!
102 до Міліція Показати IP 20 Березня 2015 16:43
Всі знають як і куди міліція наша їздить в АТО. Приїжджають в місця які вже звільнені ЗСУ і там ніби контролюють порядок.. Теж мені рейнджери. А робиться це все державою для того, аби прикормити ментів, дати їм посвідчення учасників АТО: для ментів пільги і амністія від люстрації, а для держави - прикормлені, почлушні мєнти. Хлопці, які дійсно воюють, по пів року не можуть отримати посвідчення учасників АТО, а цим гадюкам зразу видають. Як був бардак , так і остався. Тільки харі помінялись, з однієї області "звільнили", в іншій призначили - люстрації по-українські!