USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку згоріло авто

16 Вересня 2014 12:19
Автомобіль згорів у Луцьку сьогодні вранці, 16 вересня, на вулиці Кравчука, - інформує ВолиньPost.

Про це повідомив начальник Луцького МВ УМВС у Волинській області Ігор Муковоз.

З його слів, причина загоряння встановлюється. На місце пригоди виїхала експертна група.

«До кінця дня стане відомо, чи автомобіль загорівся, чи його підпалили», - резюмував Муковоз.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Я Показати IP 16 Вересня 2014 12:45
Як це можна таке писати? Навіщо встановлювати причину, якщо навіть пересічній людині зрозуміло, що це був підпал. Хтось полив запалюючою рідиною землю , а потім автомобіль, підпалили ту струйку,а потім дійшло до автомобіля. То що там ще потрібно встановлювати??????????????????
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:45
Чиє авто?
Анонім до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:50
Як прийшло так і пішло.Бандит бандитові підпалив,що тут питати.Таких не жалко ініскілечки
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 14:06
Такі авто" просто так" не горять
вітя Показати IP 16 Вересня 2014 14:11
там салфетки кітті \\
віолетта Показати IP 16 Вересня 2014 14:33
Якби не паркувалися де попало, на тротуарних доріжках, на зелених газонах, що дитина з дитячим візочком не може проїхати, то б і нічого не горіло б.Це діло треба узаконити, маєш автомобіль тим більше такий танк як тойота камрі або в гараж або на стоянку інакше буде такий самий феєрверк!
Оля до віолетта Показати IP 16 Вересня 2014 15:47
Ти права.А то вже надоїло біля кожного дому стільки стоїть цих автівок,що пройти неможливо. а за візочом проїхати з дитям, вже й говорити нічого,дітям взагалі нема куди подітися.
Бзік до віолетта Показати IP 16 Вересня 2014 17:55
з цим питанням до влади! парковки де? наприклад мені потрібно їхати маршруткою до першої автостоянки, то ти мені куди пропонуєш ставити машину? я тільки за, що б стоянку зробили, мені самій не зручно ставити машину під вікном, но їздити на маршрутці по машину, то на хєра тоді машина! немає дітям де ігратись, пиши до влади хай зроблять дит.майдан і парковку!
віолетта до Бзік Показати IP 16 Вересня 2014 19:45
я теж за по машину їду на маршрутці і нічого! Я не говорила що дітям немає де гратись. я говорю про те, що пройти не можна по тротуару. бо таке як ти припаркує свого танка і насрати тобі на суспільство. дивись щоб за день два твоя не спалахнула!
121 до віолетта Показати IP 16 Вересня 2014 20:37
і я за машиною їду на маршрутці або йду пішки 10-15 хв до автостоянки. нічого страшного, дійсно понаставляють танки в підїзд зайти неможливо.
ттт Показати IP 16 Вересня 2014 16:35
тому українці і бідні що тішаться від сусідських втрат.(краще мовчалиб) А то получаеться -чем більше корів здохло у сосіда тім краще іншим.
Лучанин до ттт Показати IP 16 Вересня 2014 17:19
Краще б ви грамотно писали! Бо схожі на дикого полішука, якому в руки дали клавіатуру!
121 до ттт Показати IP 16 Вересня 2014 20:41
людиною треба бути в першу чергу і подумати за інших людей. якщо ти поставив свого танка то подумай чи зможуть інші вільно пройти. а на рахунок корів, то бидло треба вчити. раз пробачать, два пробачать а на третій як у пісні "горіла сосна палала"
Ната Показати IP 17 Вересня 2014 08:43
Люди, що ви несете? Ця машина припаркована під парканом, там ніякого тротуару нема, там купа болота(особливо після дощу,така глина,що пройти не реально), от і ставлять машини. Люди там не ходять, і заважати він нікому не міг. А питання дійсно до влади, навіщо дозволяти будувати будинки, де немає, ні парковки, ні нормального двору?!
зоряна до Ната Показати IP 17 Вересня 2014 11:02
На даний момент вона припаркована біля паркану, згідна з тобою. А до того можливо дійсно була припаркована чи на тротуарі, чи на газоні ,когось це конкретно допекло і результат - салют тільки з поганим наслідком.