USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку з’явиться огороджений майданчик для вигулу собак

7 Жовтня 2017 20:55
Місцем облаштування майданчика стане територія у «Сквері героїв Майдану» біля гімназії № 21 на вулиці Кравчука. Саме там і зібралися власники тварин разом зі своїми улюбленцями 7 жовтня, щоб представити генеральний план та схему облаштування території. На захід завітав і заступник міського голови Костянтин Петрочук.

Автор ініціативи Анна Курнєва розповіла про фінансову сторону задуму, адже власники собак взяли участь у проекті громадських ініціатив, у результаті якого було виділено 50 тис. грн на втілення цієї ідеї. Окрім огорожі, на території планують встановити додаткові смітники та тренажери для собак.

Анна Курнєва розказала про те, що виділені кошти покривають лише частину витрат, адже закупівля навіть найдешевших матеріалів обійдеться у більше, ніж 60 тис. грн, а щоб купити щось якісне доведеться викласти близько 88 тис. грн. Проте власники сподіваються заощадити і взяти частину роботи на себе (де це буде можливим), також очікують на допомогу небайдужих.

Костянти Петрочук вислухав ініціаторів та пообіцяв і надалі сприяти в облаштуванні майданчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Петро Показати IP 7 Жовтня 2017 21:37
Ось воно що Міхалич, виявляється це не пам'ять про Героїв Майдану, а "місце для вигулу собак"! Навіть численні діти в парку і їх безпека не згадуються.., дорога зі школи... (рішення собачі в нас на першому місці, навіть владні..)
Василь до Петро Показати IP 7 Жовтня 2017 22:28
Ну ось якраз і добре. Майданчик буде огороджений і тепер ніхто нікому не заважатиме. І діти у парку будуть у безпеці. Я підтримую цю ідею. П. С. У мене немає собаки.
Петро до Василь Показати IP 8 Жовтня 2017 21:26
Мабуть бультерьєрів будуть по повітрю в заборону з хазяями- в намордниках... Хотілось би вірити що діти не топтатимуть лайно по дорозі в школу, а в кожної собаки з хазяїном буде рюкзак для прибирання фєкалій.
Петро Показати IP 7 Жовтня 2017 21:57
Виявляється собаки в нас "герої майдану"? В намордниках з хазяями будуть до площадки крізь собачі лайно добиратися, як і діти до школи?
Зай до Петро Показати IP 7 Жовтня 2017 22:27
Ви ознайомтесь спочатку з нормативами та законодавством України... а потім пишіть подібне.. а то стидно за нас, українців...за те, що всі "директора", а на них - не вчились)))
Всезнайко до Петро Показати IP 8 Жовтня 2017 12:12
коментар було видалено
Анна Показати IP 7 Жовтня 2017 22:14
Молодці! Так і потрібно!
Джексон Показати IP 7 Жовтня 2017 22:16
Це добре, що у нас з‘явився культурний майданчик для вигулу собак.За своїми улюбленцями прибирають, навіть поставили урну.Це може буде показник для невихованих людей, які під деревом справляють нужду і кидають сміття куда попало.Таким людям треба мордою тикать в ті пляшки з під горілки
Джексон Показати IP 7 Жовтня 2017 22:18
Зробили із парку якесь позорище, посадили клени і таблички повісили.Скоріше нагадуе на якийсь цвинтар
Настя) Показати IP 7 Жовтня 2017 22:24
Клас☺️
Жанін Показати IP 7 Жовтня 2017 23:09
А де намордники?
Всезнайко до Жанін Показати IP 8 Жовтня 2017 10:13
коментар було видалено
Місцева Показати IP 8 Жовтня 2017 00:26
Пару днів назад мужчини вигулювали в самому парку де гуляють діти (((((((((повинні бути якимось чином наказані!!!
Анонім до Місцева Показати IP 8 Жовтня 2017 21:31
От і я про те... А з майданчик буде виправдання про вигулу бійцівських собак і хазяїв без намордників. (і назвали все це: "парк Героїв Майдану"!)
ФУ Показати IP 8 Жовтня 2017 00:47
Тепер там гуляти лише із саперами. Можна подумати вони там будуть після псів, їх нужду, прибирати, в пакетик, і в кишеню класти, щоб занести додому собі на згадку. Часом той парк не називається в народі СОБАЧИЙ ПАРК?
Настя Показати IP 8 Жовтня 2017 01:20
Ви знаєте мене радує ця ідея.Для собак поставили Зоо комплекс,зараз огородядять майданчик.І доречі до нас дуже часто приходять дітки щоб подивитись на собак.А клени справді недочого.А якщо когось так невлаштовують наші успіхі то це просто завість.Хто говорить сквер «Героїв Майдану» таке відчуття що ми весь парк забрали.
Андрій Показати IP 8 Жовтня 2017 08:49
Таки гарну справу роблять. Огорожі на майданчиках для вигулу - європейська норма.
123 Показати IP 8 Жовтня 2017 10:49
бачила такий в ізраілі-прекрасно-поряд-дитячий майданчик-все супер!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2017 15:30
Хороша ідея .Давно назріла необхідність для таких майданчиків для вигулу тварин. Це вказує на зрілість суспільства.
кравчука Показати IP 8 Жовтня 2017 17:19
зробіть ще звукоізоляцію, бо своїм гавкотом дістали весь район. стосується хазяїв собаки породи джек-рассел-тер'єр - може досить дразнити її палкою цілий день, ви вже дістали!
vitus Показати IP 26 Жовтня 2017 21:47
Молодцы!
Читач Показати IP 7 Жовтня 2019 20:01
Супер! Ви мене пробачте, коментатори, але думаю що Герої Майдану - Люди з великої букви, ні разу не були б проти майданчику для собак. Цікаво, гпз світить такий майданчик? Собачників дууууже багато, готові навіть фінансово допомогти.