USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку зіткнулися два «іноземці»: авто вщент розбиті

30 Березня 2018 20:11
Автомобілі на іноземній реєстрації марок Opel Omega та Renault Scenic зіткнулися у Луцьку.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив активіст ГО "Автомайдан України" Сергій Кушнір.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Конякіна близько 20 години 30 березня.

Один з автомобілів рухався вулицею Конякіна, інший виїжджав з Лідавської.

У результаті автівки зазнали серйозних ушкоджень: в обох знесло передні частини.

За попередньої інформацією, до лікарні нікого не госпіталізували.

На місці працювали дві бригади швидкої, працівники МНС, патрульної поліції Волині та слідчо-оперативна група.

Фото Сергія Кушніра з мережі Facebook і Першого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Боря Апрель Показати IP 30 Березня 2018 20:28
От вам і "Євробляхи" - були б на Жигулях чи Ланосах, то прийшлося б госпіталізовувати!
! до Боря Апрель Показати IP 30 Березня 2018 21:41
Дур@чьок ти, борька
Зіряк Шкорян Показати IP 30 Березня 2018 21:00
Ну що тепер скажете, аплогети євробляхарства?
Волиняка Показати IP 30 Березня 2018 21:37
До чого тут євробляхи, головне що до..я на допомогу приїхало. КОМУ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ БЛЯХИ, ТО ЇЗДІТЬ НА КОРИТАХ САВДЕПОВСКИХ І ПЛАТІТЬ БАБОСИ В ДЕРЖКАРМАН.
Василь Показати IP 30 Березня 2018 21:46
Цей чудік на Рено машину купив, їздити не купив. Буквально вчора виїзджав на Конякіна таким маневром що страшно було дивитись. А сьогодні наслідок. Права покупляють і гоняться.....
Jura до Василь Показати IP 31 Березня 2018 10:53
Так питання повинні ставитися про купівлю посвідчення водія. А не машин що винна машина що вона виїхала в іншу?
Очевидець до Василь Показати IP 31 Березня 2018 19:30
Я стала свідком цієї аварії мимоволі... І не водій Рено винен, а водій Опеля.... він гнав на шаленій швидкості і обганяв маршрутку. Його занесло, розвернуло і при розвороті лівим боком авто він зніс повністю передню частину рено....
Сем Показати IP 30 Березня 2018 21:50
Бляхарі -2
По факту Показати IP 30 Березня 2018 23:48
Як вони вже достали ..андони на Бляха.
Олег Показати IP 31 Березня 2018 07:34
Бляхарі ко......Ні!!!
666 Показати IP 31 Березня 2018 08:35
З бляхарями нічого робити не потрібно,вони самі себе самознищують!
UA до 666 Показати IP 31 Березня 2018 11:00
А чому в нещасній бідній Україні авта б/у дорожчі ніж у світі?Ніхто не задумується що це все штучні ціни?Нонсенс і дурдом,а ви бляхи-бляхи....
ааа Показати IP 31 Березня 2018 10:34
А ті що їздять на крутяках якщо сплатили податок на авто то обдурили державу при виплаті зарплат в конвертах і обікрали державу в своєму бізнесі бо всі працюють в тіні. А в нас чесна людина не може заробити на авто от ті ба..ги і шиплять,їм ті бляхи як кістка в горлі!!!!!
Бляха Показати IP 31 Березня 2018 11:16
Всі завідують євробляхам. Хахаха
Вова Показати IP 31 Березня 2018 11:19
Траса Дольск Луцьк женуть тільки бляхарі. Бо на повітряних подушках авта в них.
Смерть євробляхам! Показати IP 31 Березня 2018 13:05