USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зніматимуть портрети Януковича

1 Грудня 2013 16:32
Зняти портрети Президента в усіх держустановах Волині та оголосити Луцьк містом без Януковича закликали учасники Народного віча у Луцьку.

Під час Народного віча, що відбулося на Театральному майдані у Луцьку 1 грудня, координатори луцького Євромайдану закликали усіх присутніх виносити портрети Президента з державних установ.
«Ми з вами сьогодні прокинулись в іншій державі. Наша влада в особі Януковича розпочала війну проти власного народу. І це вже не гасла, це – практика. Влада побила дітей у Києві, сьогодні пролилася кров невинних людей, які вийшли відстоювати власні інтереси. Вони не виходили з політичними гаслами, вони не говорили, як треба чинити з владою, вони тільки висловлювали свою думку, яку диктувала їм власна совість. Янукович – не наш Президент, Клімчук – не наш голова обласної державної адміністрації, я хочу, щоб влада це почула», - зазначив координатор Євромайдану Володимир Бондар.






«Ми прочитали цікаву новину, що місто Калуш оголосили містом без Януковича і там міська рада закликала усіх знімати портрети Президента Януковича з державних установ. Я дуже хочу, щоб сьогодні Луцьк було оголошено теж містом без Януковича! Тому давайте всі з усіх державних установ, шкіл знімати його портрети, тому що він не наш Президент. Луцьк – місто без Януковича!», - закликала лучан координатор луцького Євромайдану Майя Москвич.



Учасники віча підтримали цю пропозицію оплесками та схвальними вигуками.

«Всі портрети Януковича у місті мають бути зняті, з усіх кабінетів, те ж саме має бути в обласній раді та усіх державних структурах. Той кривавий Вітя не має висіти в кабінетах наших чиновників. Я сам завтра піду в обласну раду та викину ту наволоч звідти», - повідомив народний депутат України Анатолій Вітів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 1 Грудня 2013 17:03
Знімалки у вас відсохнуть.
Оля Показати IP 1 Грудня 2013 19:02
Все то добре, що людям надоїло терпіти, тільки що шкода, що на сцені такі безтолкові як бондар, банада та тому подібна братія
1 Показати IP 1 Грудня 2013 19:45
Зараз кожен має шанс вийти на сцену і доказати свою толковість. Заодно і сміливість.
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2013 19:57
А чого нг згадали Шибу.
йован Показати IP 1 Грудня 2013 20:14
гидко дивитись на бондара і банаду. вони мали шанс. тепер знову прилаштовуються ще тиждень назад бондар сидів в приймальні клімчука із своіми бізнесовими проектами
ххх Показати IP 1 Грудня 2013 20:34
познімати і публічно спалити
укр Показати IP 1 Грудня 2013 20:43
Нічого людей не навчили помаранчеві.Історія повторюється ,тільки вже в виді фарсу.Навіть героі не помінялися....А коли перестануть своєчасно платити зарплати, пенсіі, до кого побіжать ті дядьки і тітки , які стояли на майдані? Може шиба чи бондарь з банадою виділять з власноі кишені?
ЛУЧАНКА Показати IP 1 Грудня 2013 21:26
Ви напевно не знаєта ,що сьогодні робится у нашому місті,з/п тролейбусникам і так вчасно не платять,людей з роботи масово виганяють, на біржі затримки з виплатами ітд...
лучанин Показати IP 1 Грудня 2013 21:27
Бондар, ми вже прокидалися "в іншій державі" в 2004 році, коли ти зі своїм другом Муковозом верещав за Ющенка. Знову сплив на брудній хвилі і мутиш народ. Губернатором не будеш
Андрій Показати IP 1 Грудня 2013 22:17
Хтоб про зарплати мичав.Їх і так вчасно не платять.
СБ Показати IP 1 Грудня 2013 22:33
Бондаря гоніть з майдану!!! Він веде перемови з ПР на заміщення влади!
Макс Показати IP 2 Грудня 2013 00:49
Одні пенсіонери, школярі та студенти — ті, яким немає чим зайнятися. Аудиторія, яка найбільше піддається впливу зомбоящика та інету, люди з абсолютно атрофованою/несформованою здатністю до логічного аналізу. Ідіть додому, всерівно толку ніякого