USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку звільнили четвертого полісмена, знову – за пиятику

25 Лютого 2016 18:37
Із лав Управління патрульної поліції Луцька звільнили уже 4 поліцейських. Один пішов за власним бажанням у зв'язку із тим, що йому, мовляв, не підійшли умови та формат роботи. Інших трьох звільнили за пиятику. Останнього - сьогодні.

Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.

Нагадаємо, раніше за пиятику звільнено поліцейську Наталію Жилко.

Кількома днями пізніше стало відомо про звільнення ще двох поліцейських. За появу на роботу «під мухою» звільнили поліцейського Максима Матвіюка. Окрім того, ще один звільнився за власним бажанням через, скажімо так, ідейні переконання.

Сьогодні, 25 лютого, стало відомо про звільнення за пиятику ще одного полісмена.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Громадянин Показати IP 25 Лютого 2016 18:42
Гарний був відбір!!!!!.бгатьох нормальних людей не взяли,а д*білів набрали немало!
свідомий до Громадянин Показати IP 27 Лютого 2016 11:38
мав можливість поспілкуватись з новими патрульними чи зможе хтось оприлюднити резельтати тестувань патрульних поліцейських і порівняти з результатами колишніх міліціонерів бо старі виглядали набагато ерудованішими культурнішими а про знання законів зовнішній вигляд і адекватність взагалі мовчу
123 Показати IP 25 Лютого 2016 18:43
Цікаво, а хто конкретно пропустив їх в поліцію? А хто тепер пропускає міліціонерів в поліцію? А чи передбачена якась відповідальність за неналежне виконання обов'язків контролера? Чи виявлятимуть їх і каратимуть за непрофесійність, а може і за хабарництво?
свідомий до 123 Показати IP 25 Лютого 2016 19:18
їх в наркодиспансері відбирали.
Захарченко до 123 Показати IP 25 Лютого 2016 20:56
А от спитайте того"патрiпоца "кому ед ****ло начистили
папан Показати IP 25 Лютого 2016 18:55
лигарі
123 Показати IP 25 Лютого 2016 19:04
а так пафосно все починалося!!!!!цікаво скільки ще ми не знаємо!
Петро до 123 Показати IP 25 Лютого 2016 19:42
Ну і чого говорити про пафос, це нормально очищатися від тих,кому виявилося не під силу це нелегке заняття
так Показати IP 25 Лютого 2016 19:13
але це тільки ті .що попались!!!!
Дмитро Показати IP 25 Лютого 2016 19:15
Як кажуть в народі, недовго музика грала. Виявляється, алкоголізм - супутник молодих людей. А так хвалили! А ще в народі кажуть: не хвали погоду зранку, а жінку (дружину) до смерті. Так і міліцію. В ментярню йдуть ті, хто воліє слави, влади над іншими людьми: принизити, скривдити, образити... Від цього вони отримують насолоду. Некрофіли!!!
Сова Показати IP 25 Лютого 2016 19:21
Не заздріть ті, хто не пройшов. Відбір був один для всіх і це означає, що серед усіх учасників конкурсу на посаду поліцейського обрали найкращих. Людину видно не відразу, а в процесі роботи. І якщо ми хочемо змін, то повинні їх підтримувати. І в першу чергу змінюватись самі, бо Україна починається з кожного з нас. Шкода, що деякі особи дозволяють собі такі вчинки, проте радує, що нам цю інформацію доносять, а не приховують, як це було раніше. А для тих, що лишилися у резерві ще буде нагода себе проявити.
До сови до Сова Показати IP 25 Лютого 2016 22:30
А ти місце в прокуратурі добре пригрів.
Сова до До сови Показати IP 26 Лютого 2016 15:05
Не судіть по собі. Немаю жодного відношення до прокуратури, працюю на звичайній роботі як і більшість. Конкурс в поліцію не пройшла і поряд проходячи конкурс бачила сильніших за себе.
Жаворонок до Сова Показати IP 25 Лютого 2016 22:39
Дякую курс полiтiнформацii пройшов
Ст.лейтенант Показати IP 25 Лютого 2016 19:26
Здоровий організм самоочищається, а не покриває порушників, чи як колись звільняли заднім числом. Як казав Гавел: "Краще п"ять років помилок, чим п"тдесят років саботажу". Хлопці тримайтеся - ми віримо у вас.
12345 Показати IP 25 Лютого 2016 19:31
Короче, поступил не по-европейски. Ему и внукам запретить называться высоким званием "европеец". Т.е. отбор в ЕС не прошел!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 19:33
Хто призначає оту "кваліфікаційну" комісію яка відбирає "прохвесіоналів"...
Ваха Показати IP 25 Лютого 2016 19:49
Ще так про чоловік 4-5 мовчать. Еліта!!!!! З такими збудуєм правову державу.
Вася Показати IP 25 Лютого 2016 19:59
Підтримай ФЛЕШМОБ " Прийди на службу п'яним"!!!!!!! підтримуємо
Вася2 до Вася Показати IP 25 Лютого 2016 20:14
2 місяці -4 звільнились, 12 місяців -24 звільнились
дідо Показати IP 25 Лютого 2016 20:04
Які проблеми? В Грузій 40 % вилетіло після початку роботи.
Дядя-деда до дідо Показати IP 25 Лютого 2016 21:03
А тi шо залишились вiниками через ж....у забирали всё i ёё,привiт Ека Глюксмам
Кекс Показати IP 25 Лютого 2016 20:09
Алкашів набрали
Купи ч.чупс до Кекс Показати IP 25 Лютого 2016 21:14
Непьющие за мамин подол до пенсии держатся,нормальный сискарь должен вписаться в любую шобла з района
знаючий до Кекс Показати IP 25 Лютого 2016 22:19
Старі менти квасили і не переживали. Мент з перегаром то була норма. Нових дрючать і правильно роблять. Дисципліна це нормально.
Анонім до Кекс Показати IP 25 Лютого 2016 22:59
..."все сестрини,своячиниці дітки"...
свідомий Показати IP 25 Лютого 2016 20:14
ці люди понесли покарання і правильно! і не тявкайте там! не можна судити всіх по пару клоунів, вони є скрізь! А волинські новини писали раніше що вона просто приїхала на роботу) а тут вже водила службове авто) щось тут попахує брехнею)
op25 до свідомий Показати IP 25 Лютого 2016 21:44
Проблєма в тому шо тамічка всі клоуни, тіко Діма нармальний
Справедливий Показати IP 25 Лютого 2016 20:16
У всіх силових структурах, на скільки я знаю, разом з п'яним співробітником звільняють безпосереднього керівника. Але це - "Боги", вища раса суспільства. Хто підкаже у скількох з них вища освіта? Таку зарплату яку вони отримують з двома вищими не отримують і в думках не дозволяють собі прийти на роботу у нетверезому стані. Шановні керівники, оприлюдьте статистику: скільки було притягнуто до відповідальності керівників за пиятцтво підлеглих? Ще одне питання - скільки безпідставно та з порушенням (із-за низької кваліфікації співробітників) було складено постанов учасникам дорожнього руху?
право Показати IP 25 Лютого 2016 20:18
І де те життя по-новому????
Я до право Показати IP 25 Лютого 2016 21:49
ОСЬ ВОНО:)
Свідомий Показати IP 25 Лютого 2016 20:23
Облиште . Це нормальний процес очищення . Шо ви ниєте, критикуєте постійно. Ей. То ж їх звільняють, не лишають.ще скажіть що попередники були всі ангелами і система стара була ідеальна . Люди , не будьте нитіками! Дивіться з позитивної сторони ! Їх звільнили ! Звільнили і це дуже добре ! Крапка
А по морді ... до Свідомий Показати IP 25 Лютого 2016 21:48
Собі крапку на лобі постав, бо попередники не були дибілами і їх по оголошенню не набирали
ось до А по морді ... Показати IP 25 Лютого 2016 22:26
Вони були інтелектуалами. Горілку тільки на хліб мазали та іто коли у відпустці. Хабарів не брали. Людей не катували... якось так?
іван до А по морді ... Показати IP 25 Лютого 2016 22:29
їх набирали по "блату" та за хабарі
ДІСТАЛО до іван Показати IP 26 Лютого 2016 15:16
1000-2000 баков і все на посаді
Сова до А по морді ... Показати IP 26 Лютого 2016 14:58
М.у.к.о.в.о.з ? Це ти???
Кейт Показати IP 25 Лютого 2016 21:50
Для них обращение "менты" или "копы" слово ласкательное- это натуральные "мусорылы". Хамовидные.
Сергій Показати IP 25 Лютого 2016 22:00
Є нормальні, відповідальні претенденти, яких залишили в "запасі". Дайте їм шанс!
Українець Показати IP 25 Лютого 2016 22:21
Вважаю тих хто пише одні негативні відгуки просто невдахами, які в своєму житті нічого не досягли, з низьким розумовним рівнем та мізком оброслим жиром!!! Потрібно було пройти конкурс і показати як ви вмієте працювати...а так тільки піз..ж розводите!
Петро Показати IP 25 Лютого 2016 22:24
Нехай повернуть гроші які держава затратила на їхнє навчання
я Показати IP 25 Лютого 2016 22:48
от тепер дуже цікаво, як вони пройшли той "шалений" відбір який просто нереально було пройти? хто відповість, як алкаши кроси бігали, всі нормативи здавали? ой, чуствую що нічого не вийде , на жаль. все залишиться як у совку.
Анонім до я Показати IP 25 Лютого 2016 23:32
У совку не одне вбивство не проходило,да брали на дорогах,по рублю,но вбивство ,землю рвали но находили.я по Луцьку мiг гуляти ,i булаб ж Тим это пристане (наша мiлiцiя нас береже)спасибi тим Ментам
Згідний з Петром Показати IP 25 Лютого 2016 23:51
Навчання та форма коштувала державі 120 тис. їх четверо. тобто 480 тис. Рахую здерти ці кошти у комісії яка їх приймала у патрульну поліцію. Вони ж керувались власними переконаннями то нехай поповнять бюджет.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2016 23:59
Подивіться за останні 3 дні скільки ДТП тільки в Луцьку де водії керували авто в стані спяніння є даже загиблі. Жах куди ми котимося.
житель до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 12:16
а пограбувань скільки!!!!!!!! А вони пішоходам штрафи виписують, хоча і це правильно
В-52 Показати IP 26 Лютого 2016 00:09
Цікаво інше. Реформувати МВС дуже потрібно! Але склад атестаційної комісії викликає багато питань. Наприклад, присутність громадських активістів. Але, яким чином подібний склад комісії http://www.vl.npu.gov.ua/uk/publish/article/184695ї може визначати професійність. Громадські активісти повинні бути в комісїї. Питання в іншому, які активісти? Хто ці активісти? Чи мають право "псевдо активісти" позбавляти право на працю хлопців, які відбули на перодовій по два терміни в АТО , або один раз і на все життя в Дебальцево? Які воювали за тебе і того "активіста" поки ви насолоджувались життям та перділи на диванах і в перервах постили фейсбуки? А можливо наших ветеранів поставити в приорітет? Провести з ними юридичні курси в термін трьох місяців з залученням кращих фахівців, а потім іспити? Прочитавши склад комісії "фахівців" мені дуже хотілося реготати, але стало дуже сумно, що подібні істоти вирішують долі людей, які вартують кращого ніж служити в такому МВС.
не без греха Показати IP 26 Лютого 2016 01:30
Дтп стало больше, полишва с появлением полиции расслабилась.полиция занимается отчасти х*рней - сторожит по ночам остановки., а то что синева кружит по городу, никому не интересно.почему б не остановить и не проверить? Да и пора покончить с этими *баными китайскими ксенонами , ездить невозможно,полиШуки они и в Африке полиШуки.
Згідний до в-52 Показати IP 26 Лютого 2016 02:06
Згідний на 1000%. Просто такі вже фахівці ці активісти що починаєш думати що може вони нарешті наведуть порядок в Луцьку. ..... Але ні тільки піз.....ти навчитися.
рим Показати IP 26 Лютого 2016 06:55
это нервная работа и парни слегка сбрасывают стресс... Лучше чтобы они были трезвыми психами?
Ганьба Показати IP 26 Лютого 2016 07:57
Понабирали алкашів за гроші!!
МЕДИКИ Показати IP 26 Лютого 2016 08:41
Контролюйте рух швидкості фур і ваговозів на вул.Львівській.Контролюйте!!!
ганьба Показати IP 26 Лютого 2016 09:06
В шию їх гнати п****астів і наркоманів разом із міністерськими джугашвілі....
Лучанка до ганьба Показати IP 26 Лютого 2016 11:33
А кого взяти? Тебе, може?! Може, ти будеш розказувати,що можна,а що не можна? Як Ви всіх тут дістали! Сам жі нагло брешете на ту поліціію. Самі ж працювали там,коли їх набирали! Чого вже задню здаєте?! ?! ?! ?! ?! Треба було тоді розказувати,як Ви брали по пару тис. дол.за їхнє працевлаштування. Це факт (і я зрозумію, що цей коммент через це не опублікують тут) Активісти Вам не такі, а хто ще не такий? Одні Ви там всі "такі". Тільки через Вас "таких" рейдерство, злочинність, здача країни окупанту, хабарництво, вбивство, кришування, відкати , побори на дорогах, розкрадання коштів, майна, нерухомостіі так далі. Через Вас країна здана! Досить тут писати ті нікчемні та для Вас самих приниження.
Саша Показати IP 26 Лютого 2016 10:49
понабирали д*білів по оголошенню!!!
Олександра до Саша Показати IP 26 Лютого 2016 11:34
А де треба було набирати?В тебе може в родині?!
777 Показати IP 26 Лютого 2016 12:32
Та все ясно. Потрібно визнати помилки, погодитись з тим, що громадські активісти - це переважно нероби, невігласи і потенційні хабарники, що до поліції потрібно набирати тільки через перевірку в АТО, або за допомогою спецкомісії, яка працюватиме за контрактом, який передбачає мільйонний штраф за пропущеного "недоношеного" поліцейського. А за рік перетрусити всіх ново зроблених поліцейських.
ВОВК Показати IP 26 Лютого 2016 17:47
Активісти то нероби або задрипані полішуки. Просрали треть країни людей зробили жебраками ще й судьби вершать. Гнати ср=ною мітлою в Крим. Полішмени -алконавти