USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Литві товари РФ позначають «колорадським жуком»

6 Січня 2015 13:01
У магазинах Литви, яка передала українській армії елементи озброєння, вигадали, як позначати товари, які не відмовилися від трансляції своєї реклами на російському ТВ, - інформує ТСН з посиланням на Delfi.lt.

Тож, тепер продукт, який рекламується на російських каналах, у литовських магазинах позначають "колорадським жуком".

До таких заходів у Литві вдалися в рамках кампанії по боротьбі з кремлівською пропагандою, а сама акція має однойменну назву з кампанією – "Не купуй кремлівську пропаганду".

Організатори акції вважають, що громадянам не варто підтримувати виробників, які не відмовляються від послуг російських телеканалів, які в свою чергу розповсюджують пропагандистську інформацію.

Нагадаємо, у грудні президент Литви відмовилася від запросин до Москви.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
www Показати IP 6 Січня 2015 13:10
Ну ви ще газові плити і розетки з вимикачами позначте!:)
луч Показати IP 6 Січня 2015 13:23
вн ви сєпарський сайт судячи по коментам. ЗАКРИТИ ВН!!!
дiдо Показати IP 6 Січня 2015 13:59
Ну й що? Мене та маркiроака не обходить. Якщо дешево-куплю!
Добрий до дiдо Показати IP 6 Січня 2015 16:46
Ну звичайно не обходить, тобі якщо нормально заплатять то матір рідну продасиш.
Дід Панас Показати IP 6 Січня 2015 14:41
Зате в Україні Все просто чудово
луцьк до Дід Панас Показати IP 6 Січня 2015 15:49
коментар було видалено
макеевчанин Показати IP 7 Січня 2015 13:46
люди ,вы что ,с ума сошли? ведь нам надо лишь вкусно есть,сладко спать, без войны и болезней . Т ак чего вы так пыжытесь за какую-то идеологию ? все просто,живешь сам дай жить и другому
лапоть Показати IP 7 Січня 2015 14:45
так їх пук-колорадів! дави-чяви полосату коричневу фашистську чуму колорадо-ярликами!
свидомий Показати IP 7 Січня 2015 16:48
За тими подиями вже й забули де той жук у нас взагали взявся Я б через колорадського жука якого нам завезли пиндоси знаючи що вин исть не водоросли а картоплю я б жодному американцю руки не подав Через цих заокеанських катив вси вид старого до малого мусять исти протравлену картоплю дихати отруту при кропинни витрачати гроши на отруту
. до свидомий Показати IP 8 Січня 2015 15:21
свыдомыму:- "пындос-колорадскый жюк тылькы картоплю ысть",а колорадо-кремльбл*дський мацьковскый жюк не тылькы вын катопллю ысть ай братів-словян людей пожирає, (крим зїв і донетчину з луганськом понадкушував), і цей антисловянський колорадський мацьковський фашизм необхідно зупинити заради миру на землі!