USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У метро Риму двоє українців побили громадянина Індії і українку, яка хотіла його захистити

3 Листопада 2018 07:00
Двоє 23-річних громадян України в метро Рима після невдалої спроби пограбування побили громадянина Індії і українку, яка намагалась його захистити.

Про це пише Українська правда з посиланням на італійське видання Roma Today.

Ввечері 1 листопада в наземному метрополітені Рим-Лідо, який з'єднує італійську столицю з Остиєю, сталася бійка за участю громадян України. Відео бійки виклав в Facebook користувач David Ognibene.

На ньому видно, як двоє молодих людей агресивно поводяться й чіпляються до іншого пасажира. Один з молодиків українською називає себе фашистом.

Видання зазначає, що, ймовірно, зловмисники намагались пограбувати індійця.

Сварка переросла в бійку, в результаті якої молодий чоловік травмував громадянина Індії та українку, яка намагалася захистити потерпілого.

Пізніше італійські правоохоронці затримали нападників.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 3 Листопада 2018 07:30
Безвіз в дії...
Хрен собачий до Всезнайко Показати IP 4 Листопада 2018 14:29
З такими муда..ами, які дискредитують Україну, безвіз може бути без нас...
Нострадамус Показати IP 3 Листопада 2018 08:00
Нас дуже чекають і люблять в Євросоюзі......
Таня Строцюк Показати IP 3 Листопада 2018 08:10
Це патріоти! Пільги їх батькам, субсидій і пенсій докиньте. Це тільки початок!
Всезнайко Показати IP 3 Листопада 2018 09:06
Нацики кончені!!!
борода Показати IP 3 Листопада 2018 09:39
сінька бик
Мілан Показати IP 3 Листопада 2018 10:33
Це хлопята з Волині. Любешівський акцент. Їм що папа римський, що індієць...
ще не зовсім свідоми до Мілан Показати IP 3 Листопада 2018 20:10
Ти, недоколихане чудо міланське, маєш докази того, що цей злочин вчинили хлопці з Любешева? Я Яккщо маєш- то покажи, якщо ні - но мовчи, д**іл. Ти, видно, в хостелі Неаполя живеш, а прикидаєшся, що в Мілані.
Роман Показати IP 3 Листопада 2018 10:49
Ото вже буде радість російським СМІ
Анатоль_ Показати IP 3 Листопада 2018 10:49
В iталiйцiв iншi героi. Двох цих нещасних наших хлопцiв в камеру до арабiв та негрiв посадять, там украiнцiв швиденько перевиховають
опа Показати IP 3 Листопада 2018 11:25
Бидло національності немає.
скептик до опа Показати IP 3 Листопада 2018 11:38
на жаль дуже часто це якраз українське бидло
Ага Показати IP 3 Листопада 2018 13:47
ніхто з полішуків навіть не подумав,що то провокація...деградація нації у всій красі.
(.)(.) Показати IP 3 Листопада 2018 16:59
Ніхто ж не знає яка була передісторія. Може цей чорно*опий їх якось спровокував.