USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Мінську – перша за 7 років акція протесту

17 Лютого 2017 20:27
На заклик екс-кандидата в президенти Білорусі Миколи Статкевича у Мінську стартував "Марш розсерджених білорусів".

Його учасники вимагають від влади скасувати декрет про дармоїдство, а також інші заходи, які б'ють по гаманцях білорусів, повідомляє TUT.BY.

Так, на акцію прийшло понад тисячу осіб. За оцінками присутніх, така кількість людей не виходила на акції протесту з грудня 2010 року.

Зокрема, приїхали люди з регіонів, які запевняють, що ніколи не відносили себе до опозиції, а на акцію прийшли, оскільки вважають податок на дармоїдство приниженням людей.

"Ми - не бидло, ми - народ. Ми не дозволимо владі топтати нас ногами", - заявив Статкевич.

Серед присутніх багато представників старшого покоління. Деякі учасники акції принесли біло-червоно-білі прапори, також видно прапори ЄС.

Учасники маршу ухвалили резолюцію, де виклали вимоги до влади, серед яких скасування декрету про дармоїдство, зупинка зниження реальних доходів населення, скасування підвищення пенсійного віку і повернення вільних і чесних виборів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 17 Лютого 2017 20:31
нашi люди повиннi жити в нiщитi, тодi всiм буде добре
Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2017 20:46
Допротестуються, що буде в них таке ж бідне життя, мізерні пенсії та ціни як зараз ми маємо
Кошмар,а не Україна Показати IP 17 Лютого 2017 21:09
Наш народ вже домітингувався, живемо як в царя за пазухою. Ікра, риба червона кожного дня....
Міс Будятичі Показати IP 17 Лютого 2017 21:26
"Декрет на дармоїдство"... звучить... Народ, як вам? У них скасувати, а у нас ввести... Га?
СУГС Показати IP 17 Лютого 2017 23:47
На мою думку, Московія реалізовує проект про зміну влади у Білорусії, акція організована ФСБ та іншими спецслужбами Московії за підтримки промосковсько налаштованих силовиків Білорусіїї. Чекати біди...
Ja до СУГС Показати IP 18 Лютого 2017 08:40
однозначно так , але це вершина айсбергу це все і подіїї в Україні і в недалекому минулому в грузії зараз в Румунії та ін все єлементи великої гри , а людське життя як завжди нічого не варте
лучанин Показати IP 18 Лютого 2017 00:27
пропала білорусія
ТТ Показати IP 18 Лютого 2017 07:40
Крим, Донбас, Луганськ, а тепер Білорусь - аж сюди чути запах проплачених мітингів. Десь бацька не теє піzданув? от і Владіміровіч Вова захвилювався, скоро і там зелені кашкети зявляться.
свідомий Показати IP 18 Лютого 2017 11:24
Однозначно путінська провокація. Путіну вигідно щоб Лукашенко сидів під санціями тоді він більш слухняний і керований.
Міс Будятичі Показати IP 18 Лютого 2017 13:16
Путін то звісно ще той с*рун, але міня тєрзают смутниє сомнєнья шо то він...