У Москві знайшли мертвим творця найбільш руйнівної зброї росіян
У Москві знайшли мертвим колишнього командувача військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) РФ Станіслава Петрова.
Як пише УНІАН, за даними російських медіа, 87-річний генерал вчинив самогубство. Саме цю версію слідство вважає основною.
Тіло Петрова знайшли вчора вранці у його квартирі в центрі міста. Поряд лежав пістолет.
Станіслав Петров був останнім командувачем військ хімічного захисту СРСР, а після розпаду він очолив новостворені війська РХБЗ РФ, якими керував аж до 2001 року. Він також відіграв важливу роль у створенні важкої вогнеметної системи ТОС-1 «Буратіно» – радянської важкої вогнеметної системи залпового вогню калібру 220 мм на шасі танка Т-72, озброєної 30 некерованими термобаричними ракетами, призначеної для знищення живої сили, техніки та укріплень противника на відстані до 3,5 км.
ТОС-1 «Буратіно» надзвичайно руйнівна і має величезну площу ураження. Уперше росіяни застосували її в Афганістані, наразі використовують проти України.
Читати ще: В авіатрощі у Криму загинув російський генерал Отрощенко
Після завершення служби Петров працював головним науковим співробітником у 27-му науковому центрі, який перебуває під санкціями України, ЄС, США, Великої Британії, Швейцарії та Канади за розробку хімічних речовин, які росіяни застосовують у війні проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як пише УНІАН, за даними російських медіа, 87-річний генерал вчинив самогубство. Саме цю версію слідство вважає основною.
Тіло Петрова знайшли вчора вранці у його квартирі в центрі міста. Поряд лежав пістолет.
Станіслав Петров був останнім командувачем військ хімічного захисту СРСР, а після розпаду він очолив новостворені війська РХБЗ РФ, якими керував аж до 2001 року. Він також відіграв важливу роль у створенні важкої вогнеметної системи ТОС-1 «Буратіно» – радянської важкої вогнеметної системи залпового вогню калібру 220 мм на шасі танка Т-72, озброєної 30 некерованими термобаричними ракетами, призначеної для знищення живої сили, техніки та укріплень противника на відстані до 3,5 км.
ТОС-1 «Буратіно» надзвичайно руйнівна і має величезну площу ураження. Уперше росіяни застосували її в Афганістані, наразі використовують проти України.
Читати ще: В авіатрощі у Криму загинув російський генерал Отрощенко
Після завершення служби Петров працював головним науковим співробітником у 27-му науковому центрі, який перебуває під санкціями України, ЄС, США, Великої Британії, Швейцарії та Канади за розробку хімічних речовин, які росіяни застосовують у війні проти України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.