У Миколаївський області обвалилась школа. Фото
У Новому Бузі Миколаївської області обвалилась частина школи. Спочатку почали валитися вікна на першому поверсі будівлі, а потім обвалилися всі три поверхи.
Про це інформують «Новини-Н».
Як пише Федір Левченко на своїй сторінці у Facebook, школа №1 обвалилася близько 21:30 понеділка, 3 липня.
«Була створена комісія з місцевих чиновників. Прийняли рішення - для оцінки загрози запросити звичайних викладачів з місцевого Новобузького коледжу Миколаївського національного аграрного університету, які викладають будівельну справу. Увечері, коли комісія працювала на території школи, спочатку почали валитися вікна на першому поверсі, потім і всі три поверхи обвалилися», - йдеться в повідомленні.
Постраждалих немає. Площа будівлі, що обрушилася, - близько 300 куб. кв. м, додав Левченко.
Станом на ранок 4 липня на місці інциденту працює штаб з ліквідації наслідків події.
За даними очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка, будівля була здана в експлуатацію в кінці 70-х років минулого століття.
«Неодноразово там проводили ремонти, а минулого року навіть за рахунок субвенції з держбюджету в усій будівлі були замінені вікна… Єдине, що стовідсотково зрозуміло - першого вересня учні не сядуть за парти цієї школи, бо найголовніше – це безпека дітей», - наголосив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують «Новини-Н».
Як пише Федір Левченко на своїй сторінці у Facebook, школа №1 обвалилася близько 21:30 понеділка, 3 липня.
«Була створена комісія з місцевих чиновників. Прийняли рішення - для оцінки загрози запросити звичайних викладачів з місцевого Новобузького коледжу Миколаївського національного аграрного університету, які викладають будівельну справу. Увечері, коли комісія працювала на території школи, спочатку почали валитися вікна на першому поверсі, потім і всі три поверхи обвалилися», - йдеться в повідомленні.
Постраждалих немає. Площа будівлі, що обрушилася, - близько 300 куб. кв. м, додав Левченко.
Станом на ранок 4 липня на місці інциденту працює штаб з ліквідації наслідків події.
За даними очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка, будівля була здана в експлуатацію в кінці 70-х років минулого століття.
«Неодноразово там проводили ремонти, а минулого року навіть за рахунок субвенції з держбюджету в усій будівлі були замінені вікна… Єдине, що стовідсотково зрозуміло - першого вересня учні не сядуть за парти цієї школи, бо найголовніше – це безпека дітей», - наголосив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35


.jpg)


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.