USD 39.45 39.78
  • USD 39.45 39.78
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Милушах Citroen вилетів на зустрічну та ледь не збив жінку на переході. Відео

25 Березня 2019 23:07
У селі Милуші Луцького району водій автомобіля Citroen не загальмував на переході та ледь не збив жінку, що переходила дорогу.

Про інцидент, який стався 22 березня, повідомила у Фейсбук Неоніла Головатська. Вона також виклала відео порушення та фото автомобіля.

На оприлюдненому відео видно, що два авто зупиняються перед пішохідним переходом, аби пропустити жінку. Натомість водій білого Citroen з номерами АС 8610 СЕ, не гальмуючи, виїжджає на зустрічну смугу та на великій швидкості пролітає пішохідний перехід, ледь не збивши пішохода.
«Вважаю, що водій даного автомобіля повинен бути встановлений та притягнутий до відповідальності!

Впевнено можу сказати, що за кермом автомобіля страшна та небезпечна людина! Сьогодні ця людина, Слава Богу, вважається грубим порушником правил, а міг би бути вбивцею рідної мені людини...», - йдеться у дописі Неоніли Головатської.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
... Показати IP 25 Березня 2019 23:33
ср*не бидло
( * ) до ... Показати IP 26 Березня 2019 00:02
то атавіст автоєвросили!
волиняка Показати IP 25 Березня 2019 23:37
Оштрафувати водятла та на перездачу ПДР.
Ага до волиняка Показати IP 26 Березня 2019 00:19
Оштрафувати і пожиттєво забрати права
Важливо Показати IP 26 Березня 2019 00:59
Просимо допомогти встановити особу водія!
Лучанин до Важливо Показати IP 26 Березня 2019 08:02
Особу водія в поліції встановлять за 5 хв. Докази попушення є, фото, відео є. Так що звертайтесь в поліцію. Ті колишні бляхарі вже дістали. Добре що хоч номери в них мічені і вже знаєш, що може бути неадекват за кермом
До лучанина до Лучанин Показати IP 26 Березня 2019 12:06
Яким чином мічені номерні знаки у колишніх бляхарів?
Лучанин до До лучанина Показати IP 26 Березня 2019 14:42
Авто волинської реєстрації з номерами серії СЕ, СН, СІ в основному це авто розмитненні за останні 3 місяці.
1 до Лучанин Показати IP 27 Березня 2019 12:46
З них лише 20 відсотків тих, хто раніше їздив на бляхах. Остальні в момент невіданой щежрості в знижці 50 відсотків привезли нове авто і розмитнили його. + в цю категорію попадають і авто які переоформлювались в цей період. Бачив автотаз на СЕ номерах.
Нейтрал Показати IP 26 Березня 2019 05:34
Якщо таких не будуть жорстко карати то в сраку ці камери.правела і цю владу.Я б такого недоумка моральною калікою зробив.чіпувати йому мізки треба щоб більше 49км/год вжитті неїздив.ЧЕКАЮ НА ВІДПОВІДЬ ОРГАНІВ...
я Показати IP 26 Березня 2019 09:46
авто розмитнив, а мізки ні.
1 до я Показати IP 27 Березня 2019 12:47
Гараєш славнозвісний тумблер "включити дебіла на дорозі бо я на блясі" не переключився назад?