USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Милушах водій на швидкості влетів у авто і втік з місця ДТП. Відео

4 Лютого 2019 14:56
Дорожньо-транспортна пригода сталася 1 лютого о 20 годині у селі Милуші Луцького району.

Відео аварії опублікували на сторінці Княгининівської ОТГ у Фейсбуці.

З відеозапису видно, що водій білого універсалу, схожого на Volkswagen Passat, сповільнює рух та готується повернути ліворуч, попередньо увімкнувши сигнал повороту.

Тим часом на великій швидкості, перетнувши суцільну роздільну смугу руху, невідомий на легковику виїжджає на зустрічну, обганяючи декілька авто, де врізається в універсал, який повертає з головної дороги. Після цього водій-винуватець ДТП втік з місця події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2019 15:12
Дякуючи тому, що селяни встановили камери тепер видно як багато рагулів серед водії на Волині. Злодійкуватим поліцаям і міським депутатам не хочеться таке в Луцьку зробити, бо на камери потраплятимуть вони, прокурори та подібні ... напідпитку.
БЛЯХА Показати IP 4 Лютого 2019 15:27
БУВ би пішохід -1 це страшно поліція нас береже а Маяки громада молодці,видно що голова отг працює заради людей!!!
ага Показати IP 4 Лютого 2019 15:28
Твердохліб і правда ,працює любо глянути!
Онаній Показати IP 4 Лютого 2019 15:57
Ага але тільки 1 але там де повертав пасат немає розривчастої лінії а суцільна і поворот там заборонений порушили обивда водятли!!!!
55 до Онаній Показати IP 4 Лютого 2019 17:22
роззуй очі
Онаній до 55 Показати IP 4 Лютого 2019 17:40
це ти роззуй очі ві нповертав не на перехресті а д омагазингу!
111 до Онаній Показати IP 4 Лютого 2019 21:05
Не має значення куди він повертався: до себе додому на подвір'я чи до магазину. Він заздалегідь включив світловий показник повороту, не порушив дорожньої розмітки. Винуватець дтп, судячи з відео, перевищив швидкість руху в населеному пункті ( тис експертизу швидкості) та втік з місця дтп.
Мда до 55 Показати IP 4 Лютого 2019 21:26
Там де він повертав, була розмітка 1.6! Яка дозволяє перетинати лінію з будь якого боку! Придивіться уважніше, а потім, гарно подумайте та коментуйте.
Мда до Мда Показати IP 4 Лютого 2019 21:30
То до Онаній
Євробидло Показати IP 4 Лютого 2019 16:25
ПО зеркалам дивитися потрібно.
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2019 21:10
Періодично монітору інтернет мережу. Сам проживаю в м. Луцьку, але періодично цікавлюсь Княгининівською громадою. Громада біля Луцька скаче в розвитку за минули роки, такими кроками, що аж підступно швидко. Принаймні хочу аби і в Луцьку такий був темп. Бо не хочу проникати в особливості прлітичних баталій, але Олено Твердохліб Ви молодець. Однак, на скільльки Вам вистачить терпіння ?.
іван Показати IP 5 Лютого 2019 07:50
По факту три порушення правил дорожнього руху (обгін на перехресті, на пішохідному переході, виїзд на зустрічну через суцільну лінію розмітки ). Перевищення швидкості фіксується спец приладом.