USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У незрячого вуличного музиканта у Луцьку невідомі вкрали баян

25 Квітня 2017 21:04
У відомого багатьом лучанам та гостям міста незрячого баяніста Сергія, який грає на вулиці, увечері 25 квітня невідомі викрали баян. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар луцьких патрульних Ольга Бузулук.

«Друзі, у Сергія, незрячого баяніста, який грає на вулиці, приблизно 2 годинки тому викрали баян – те, завдяки чому він заробляє на життя, граючи на проспекті Соборності біля гіпермаркета…», - зазначила речниця.

«Він відлучився ненадовго, як зазвичай, повернувся – а баяна вже не було. Так само не було і чохла зі спеціальними колесами, адже завдяки цьому зручно транспортувати інструмент.

Хлопцю 28 років, він незрячий, проживає з мамою і сестрою», - додала вона.

З її слів, патрульні наразі шукають жінку старшого віку, яка виглядала підозріло на записі камер відеоспостереження.

«Велике прохання до власників ломбардів та інших закладів відгукнутись, якщо вона (він) раптом надумає здати баян з чохлом туди. Можливо, хтось помітить особу з цими предметами на вулиці, то телефонуйте 102 або на 063 5452686», - зазначила Ольга Бузулук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 25 Квітня 2017 21:07
скоти!
ОООО Показати IP 25 Квітня 2017 21:17
Су*к*
111 Показати IP 25 Квітня 2017 21:37
От с****ч,невже рука підніметься у совісної людини таке зробити,Бог Вас накаже.
222 до 111 Показати IP 25 Квітня 2017 21:50
Бог то накаже, а я б вже задушив...
Макс до 222 Показати IP 25 Квітня 2017 22:15
А ще краще рукі повідрубувати щоб ніколи більше не тягнулись. СВОЛОТА!!!!!
Ми Показати IP 25 Квітня 2017 22:10
Це Кремль винен! Ось такі браття українці!!!
Анонім до Ми Показати IP 25 Квітня 2017 23:30
іди вже в палату. там макарони дають
525 Показати IP 25 Квітня 2017 22:46
Ось ви всі коментатори сваритесь тільки на жінку воровку. А перехожі лучани куди дивились? Це багатолюдне місце і важко не звернути увагу, коли якась жінка так просто бере і уносить важкенький баян. Байдужість людей просто вражає.
Назар Показати IP 25 Квітня 2017 22:51
Скільки коштує новий баян (акардеон)? Дайте контакти хлопця, готові йому купити новий!
Ира до Назар Показати IP 25 Квітня 2017 22:57
В статті є телефон. Ви молодець!
Ярослав до Назар Показати IP 26 Квітня 2017 00:30
Можу віддати аж два непотрібних пошарпаних баяна часів СССР, один батька інший брата, 05076І6208
ЕКСПЕРТ до Назар Показати IP 26 Квітня 2017 10:27
Готовий "скинутись" грошима
Анонім Показати IP 25 Квітня 2017 23:32
Спостерігаю за ним уже років сім точно. Бідний хлопчина навіть у лютий мороз грає на своєму баяні, аби заробити на хліб. Адже у нашій краіні інвалідноі пенсіі навіть на краплі для очей не вистачить. Щоразу, як бачу його біля перпходу до Там Таму, серце кров'ю обливається. Але він не жебракує, він заробляє як може.... Якою потрібно бути скотиною, причому зрячою, щоб обікрасти і так знедолену людину...
Як вам така ідея? Показати IP 26 Квітня 2017 00:19
Дійсно, а якщо організувати акцію і скинутись хлопчині по декілька гривень на новий інструмент???
Я до Як вам така ідея? Показати IP 26 Квітня 2017 09:03
Краще дітям в інтернат гроші занести,бо цей"не зрячий"цього не оцінить
Лислис Показати IP 26 Квітня 2017 01:03
Мама з сетричкою дуже добре себе почувають. І у дрантях не ходять як сам хлопчина... Хто живе поруч сусідству той в курсі
... до Лислис Показати IP 30 Квітня 2017 12:52
яка різнция ві нне просит ьа грає с****на ти д**на!!!
Дєсант Показати IP 26 Квітня 2017 01:49
коментар було видалено
777 до Дєсант Показати IP 26 Квітня 2017 14:53
Да-да. і сам він коли без баяна в норм вбранні ходить
Я Показати IP 26 Квітня 2017 08:57
А він що не зрячий?Люди напевно це ви не зрячі!
* Показати IP 26 Квітня 2017 09:47
а вам яке діло зрячий чи ні???!!! він таким способом заробляє собі на життя! не просить, не клянчить, а заробляє!
Я Показати IP 26 Квітня 2017 09:57
Можете писати що завгодно,але до мене підходив цей хлопчина,можливо я помиляюсь,але здається це він і просив в мене цигарку,досить зрячий,є якийсь відсоток того,що я помиляюсь,але здається це він