У «Резерв+» зʼявляться нові функції: деталі від Міноборони
У застосунку «Резерв+» зʼявляться нові послуги. Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.
«Запускаємо нові послуги в Резерв+. Долучайтесь до бета-тестування, щоб зробити їх ще зручнішими», – написала вона у мережі.
Серед нових функцій:
– відстрочка за постановою ВЛК;
– відстрочка для батьків неповнолітньої дитини, якщо один із подружжя на службі;
– відображення даних про інвалідність.
Також у застосунку почнуть відображати причини порушення військового обліку.
Читати ще: Військовий облік 17-річних: з чим у юнаків можуть виникнути проблеми
Раніше інформували, що в застосунку «Резерв+» зʼявляться два нових типи відстрочок від мобілізації.
Йдеться про відстрочки для людей з тимчасовою непрацездатністю та на строк від 6 до 12 місяців та громадян, які мають чоловіка або дружину на службі та дитину до 18 років.
Крім того, вже влітку Міноборони планує запустити можливість для військовозобов’язаних оплатити штраф через застосунок «Резерв+». Зробити це можна буде лише кілька разів, після чого будуть застосовуватися інші механізми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Запускаємо нові послуги в Резерв+. Долучайтесь до бета-тестування, щоб зробити їх ще зручнішими», – написала вона у мережі.
Серед нових функцій:
– відстрочка за постановою ВЛК;
– відстрочка для батьків неповнолітньої дитини, якщо один із подружжя на службі;
– відображення даних про інвалідність.
Також у застосунку почнуть відображати причини порушення військового обліку.
Читати ще: Військовий облік 17-річних: з чим у юнаків можуть виникнути проблеми
Раніше інформували, що в застосунку «Резерв+» зʼявляться два нових типи відстрочок від мобілізації.
Йдеться про відстрочки для людей з тимчасовою непрацездатністю та на строк від 6 до 12 місяців та громадян, які мають чоловіка або дружину на службі та дитину до 18 років.
Крім того, вже влітку Міноборони планує запустити можливість для військовозобов’язаних оплатити штраф через застосунок «Резерв+». Зробити це можна буде лише кілька разів, після чого будуть застосовуватися інші механізми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.