USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У селі на Волині знову конфлікт через церкву: палкі дискусії переросли у шарпанину

29 Липня 2019 08:44
У неділю, 28 липня, у селі Сусваль Володимир-Волинського району під церквою зібралися прихильники ПЦУ. У церкві в цей час проводилася служба священником УПЦ Богданом Гнатюком.

Як розповіли Бугу прихильники ПЦУ, церква за рішенням громади села, є українською, проте до цього часу їм не віддають від неї ключі.

Приблизно до десятої години люди під храмом чекали завершення служби, проте виявили, що службу затягують.

Невдовзі до храму почали з’їжджатися люди в підтримку УПЦ.

Приїхало близько 20-ти хлопців спортивної статури. На запитання звідки, зазначили, що з Ковеля. Також сказали, що приїхали підтримати свою церкву.

Під церквою почалися палкі дискусії і шарпанина. Проте конфлікт сторонам за сприяння поліції вдалося врегулювати.

Невдовзі на порозі церкви з’явився священик УПЦ Олексій Шаран, який прокоментував БУГу, що громадою храму (УПЦ) був поданий позов до суду і ведеться судова справа, тому прихильники ПЦУ не мають права забирати церкву.
Зазначимо, що у селі конфлікт навколо церкви точиться ще з лютого цього року.

Як повідомлялося, десяток храмів, серед яких пам’ятки архітектури, передали у безоплатне користування релігійним громадам Православної церкви України, у томучислі й Свято-Різдво-Богородичній релігійній громаді Православної церкви України села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
До пцу Показати IP 29 Липня 2019 09:05
Своїх храмів побудувати не намагалися? Чи простіше загарбати чужі?
Гном до До пцу Показати IP 29 Липня 2019 09:45
Беріть ваші храми ї забирайте їх разом з московськими попами, туди де їм місто. А ми побудуємо українські!
Лучанин до Гном Показати IP 30 Липня 2019 09:51
"туди де їм місто". Ви гугл-перекладачем користуєтесь чи просто української не знаєте?
І не кажіть до До пцу Показати IP 29 Липня 2019 09:54
Московські попи ніяк не віддадуть награбоване.
Анонім до До пцу Показати IP 29 Липня 2019 12:38
Цей храм будували люди які живуть у цьому елі. І саме вони вирішили, що хочуть щоб їх храм належав ПЦУ. Чоу їм цей храм чужий? чужий він для тих ,що привезли з Ковеля.
Точно до Анонім Показати IP 30 Липня 2019 09:51
Ти впевнений? Ти собі хоч знаєш що таке ПЦУ? Чи тобі сказали по телевізору, то й все.... Ви хоть б вдумались в зміст ср@@ого томосу.
лучанин Показати IP 29 Липня 2019 10:11
а що з приводу десятини, якою Варфоломей хоче обкласти ПЦУ тому що Зеленський не бажає віддавати храми які пообіцяв Варфоломею Порошенко при підписанні Томоса. А це від 4000 до 20000 євро з прихода.
До гномів Показати IP 29 Липня 2019 10:21
Як би ви так робили як говорите. На словах одне, а загарбують чуже силою.
Гному Показати IP 29 Липня 2019 10:28
Не сумніваюсь. Такі, як Ви, вже з 1991 року "будують". Не багато вже й лишилось "добудувати". Заводи і фабрики "збудували", військові частини "збудували", ліси "збудували", більше 10 мільйонів населення "збудували"...... "Будівничі" на всі руки......
123 Показати IP 29 Липня 2019 10:46
Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить? Кто говорит: 'я люблю Бога', а брата своего ненавидит, тот лжец
Ксенька Показати IP 29 Липня 2019 20:36
Безбожники
Пілот Показати IP 29 Липня 2019 22:45
Нічого особистого - просто бізнес!