USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Слов'янську вчора вбили понад 30 озброєних сепаратистів – Аваков

6 Травня 2014 09:02
Під час учорашньої антитерористичної операції в місті Слов'янськ на Донеччині вбили щонайменше 30 проросійський бойовиків. Про це написав у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - повідомляє ТСН.

"Сьогодні (5 травня) наші втрати становлять чотири бійці та 20 поранених. За нашою оцінкою, у терористів втрати понад 30 осіб. Поранених – десятки. Дуже багато кримчан, зустрічаються і росіяни. Сьогодні були і чеченці", - написав Аваков.

Міністр також закликав політиків та журналістів не спекулювати на темі АТО.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
правдива Показати IP 6 Травня 2014 10:16
Так само як і в Одесі, казали що сепаратисти, а виявилось, що одеситів спалили! То нехай Аваков скаже скільки мирних жителів вбили!
123 до правдива Показати IP 6 Травня 2014 10:19
Мирні жителі зі зброєю не ходять і ні на кого не нападають!!!
правдива до 123 Показати IP 6 Травня 2014 10:56
У Одесі жінки нападали яких спалили і впізнати не можна, а зниклих без сліду скільки?! А от дівчинку, яка з націоналістичним прапором коктейлі розливала, весь світ побачив!!!
віто Показати IP 6 Травня 2014 10:22
Я не кровожадний, але наші хлопці - молодці. На війні тільки так: або ти, або тебе.
Андрій до віто Показати IP 6 Травня 2014 10:59
До тих подій ніякої війни у Одесі не було!!! Був Майдан і антимайдан і максимум, що між ними було, це трохи покричать в бік один одного і все, при своїх думках залишались! Ну а потім та провокація і... Про яку війну мова? Ви вже звихнулись на тій війні, нічого святого у вас немає!!!
куево до віто Показати IP 6 Травня 2014 11:04
куево тільки, коли тебе... а так, як аваков, і я б повоював... фейсбук могутня зброя...
100 Показати IP 6 Травня 2014 11:02
Думаю працювати треба на результат. Ліс рублять щепки летять. А якщо не хочуть летіти то є поняття біженець.
))) до 100 Показати IP 6 Травня 2014 15:37