USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центральному парку Луцька орудували вандали

13 Березня 2017 11:25
Перевернуті та вкинуті в канал лавки на центральній алеї парку культури та відпочинку імені Лесі Українки – вночі у парку орудували вандали.

У ніч на 13 березня невідомі намагалися понівечити лавки у Центральному парку Луцька. Так, вздовж правого боку головної алеї низку лавок хтось перевернув вертикально. Як розповів майстер парку, на місце події викликали поліцейських. За станом на 11.00 ранку лавки привели до ладу. Втім, не всі наслідки дій вандалів усунули - одну з лавок досі не змогли витягнути з каналу, що поблизу «Бригантини».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
тиць Показати IP 13 Березня 2017 11:30
Єуропа чекає... :)
Юлія до тиць Показати IP 13 Березня 2017 12:28
Причому тут Європа? Як мама з татом виховала, те і маєм. Бидло і в Європі є, але штрафи там такі, що цього ніхто робити не буде. Попісяв за кутком - штраф, викинув бичка з машини на узбіччя - штраф, і таке інше. Тільки громадськими роботами можна це виправити. Малолітні - нехай батьки після роботи на громадські чешуть,, то може задницю тій дитині так почухають, що сісти місяцбь не змож. тоді й подумає,чи ще раз робити таке.
тиць-2 до Юлія Показати IP 13 Березня 2017 14:16
Так хто ж нам заважає ті штрафи впроваджувати і що сама ситуація до цього підштовхує?! От щоб потім не звертали на маму з татом, а кожен ніс відповідальність! А то тільки і вміють порівнювати "як там", а в себе під носом НУЛЬ!!! Для чого тоді ті Лапіни, Гузі... щоб лише собі кишені набивати і лобіювати чиїсь інтереси?!
Лучанин до тиць Показати IP 13 Березня 2017 19:36
Просто лавки треба приварити сваркою до арматури,щоб ніхто не зміг її підняти! І тоді все буде гаразд!
крля Показати IP 13 Березня 2017 11:33
бидлота
Демо Показати IP 13 Березня 2017 11:43
Д*біли
тицю Показати IP 13 Березня 2017 11:44
В Європі і не таке трапляється, не москали. Але в Європі є поліція, а в Луцьку Шпига
? Показати IP 13 Березня 2017 11:49
То зробили ...або..або сам...але тільки не свідомі ...
Вася Показати IP 13 Березня 2017 14:06
Колхо*нікі студенти вийшли з зимової сплячки на вулицю. (Як найправдоподібніший варіант) Старшим ті лавки нах.....й не нада, школьнікі хіба цілим класом їх перекидалиб разом з трудовиком. Можливо молоді матусі з немовлятами розбушувались. :)
Юрій Показати IP 13 Березня 2017 16:40
Люди ми в 21 столітті. У такому місці, як центральний парк міста. Вже давно пора встановити декілька камер у потрібних місцях. І поліції реагувати по факту (навіть вдень)
Green Показати IP 13 Березня 2017 17:09
Cила є ума не треба.На фронт їх нехай окопи копають