USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька - аварія. Фото

13 Листопада 2017 10:32
У Луцьку сталася аварія під час якої зіткнулися універсал і легковик.

ДТП трапилась сьогодні, 13 листопада, на проспекті Волі, пише ВолиньPost.

Перед переходом біля педагогічного коледжу зіткнулися два авто. За словами очевидців, універсал гальмував аби пропустити пішоходів і в цей момент у нього в'їхав легковик.

Авто зазнало механічних ушкоджень, постраждалих немає.

Через аварію ускладнений рух транспорту. Автомобілі, учасники ДТП – перегородили рух в бік Київського майдану, заблокований рух тролейбусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дехто Показати IP 13 Листопада 2017 10:38
ох ті Українськи Бляхи...
Микола до дехто Показати IP 13 Листопада 2017 11:04
Тримати треба дистанцію.
TKm до дехто Показати IP 13 Листопада 2017 11:05
Нічого ти цими пустими коментарями не доб'єшся, не легалізують твоє Литовське корито!
Дехто до TKm Показати IP 13 Листопада 2017 14:20
В мене авто на Укр реєстрації. Але нічього проти блях немаю.
Анонім до дехто Показати IP 13 Листопада 2017 11:27
по к-карого теж укрблях в замєсє
Дану Показати IP 13 Листопада 2017 14:38
Чітко видно руку Кремля! ТАЗік то ФСБшна модель, а враховуючи що це Балтіка, то там самим Тємнєйшим попахує. Це все не просто так, наші люди на таких авто в зад не їздять!
Анонім Показати IP 13 Листопада 2017 19:44
По номерах ніби - то не бляха рі.
))) Показати IP 13 Листопада 2017 21:56
Там в авто масло польське залито....або резину з литви поставив..можливо розмитнив і по дорозі дивився на рахунок з МРЕО..по іншому ніяк....ПРОСТО НЕМОЖЛИВО ЩОБ АВТО НА УКР,РЕЄСТРАЦІЇ просто так попало в ДТП