USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька на перетині вулиць встановили камінь-пам'ятник

9 Вересня 2016 16:01
Камінь-пам'ятний знак, що позначає межу міста, встановили на перехресті вулиць Лесі Українки та Кривий Вал у Луцьку.

Раніше на цьому місці були розташовані "Нові" в'їздні ворота, пише Конкурент.

Встановлення каменя передбачили у проекті реконструкції пішохідної зони вулиці Лесі Українки. Зазначимо, що автором проекту є творча архітектурна майстерня "Балан та Стельмащук".

Автор ідеї Олександр Балан наголосив, що сам пам'ятного знаку ще не бачив, проте розповів, що мали встановити напівкулю чи кулю з прикріпленою поруч дошкою.

"Власне вулиця Кривий Вал отримала свою назву, як така, що проходила вздовж границі міста того часу, по абрису оборонних валів. Наявність таких історичних елементів разом з вже існуючою та запроектованою міською скульптурою зробить пішохідну зону більш цікавою", – йдеться у пояснюючій записці до концепції проведення реконструкції пішохідної зони вулиці Лесі Українки.
ч
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 9 Вересня 2016 16:07
Це повний п...ць!
Людмила Показати IP 9 Вересня 2016 16:15
Наша міська влада не має меж цинізму...
нхя не смішно Показати IP 9 Вересня 2016 16:18
Мажори попсують тачки об цей камінь.
123 Показати IP 9 Вересня 2016 16:29
Символ реконструкції. Ось куди пішло 8 млн. грн. Тарас Яковлев, тобі прийдеться за все відповісти....
Богатирь Показати IP 9 Вересня 2016 16:31
На раздорожье камень стоит, а на камне том написано, а за камнем накакано...
Анонім до Богатирь Показати IP 9 Вересня 2016 23:58
Нак@кано Баланом
архітектор Показати IP 9 Вересня 2016 16:34
А як же Левчук Ігор? Як "артефакти"? Як з трьома мільйонами нарахувань за те, що викопали консервні банки з-під кільки в томатносу соусі? Як він перенесе таку втрату? Яку статтю КК на цей раз він підшукав Романюку? Від 8 до 12? Ну, наробив сміху старий, з сивими патлами дядько. А офіс вже здав відділу майна, чи його звідти соляркою треба випалювати?
Людмилі Показати IP 9 Вересня 2016 16:36
А що, тебе хотіли по**єть? Чи який цинізм?
Гм.. Показати IP 9 Вересня 2016 17:04
Можливо правильно не "границя", а межа м.Луцька
2222 до Гм.. Показати IP 9 Вересня 2016 18:12
Саме тоді це була границя,а меже була в полі....
3333 до 2222 Показати IP 9 Вересня 2016 19:30
А де ця поля мешкала?
Лучанка Показати IP 9 Вересня 2016 19:20
Так,8 млн.мабуть пішли на оздобу каменюки,а не на 200 метрів бруківки.З золота вона!!!!!!!!!!
Ку-ку Показати IP 9 Вересня 2016 19:36
І куди ж вона пішла? Тая границя :)
Корінний лучанин Показати IP 9 Вересня 2016 21:58
Всі пости оцих дописувачів , що зверху Є АБСОЛЮТНО БЕЗГЛУЗДИМИ! Строчать їх явно не лучани. Місцеві краєзнавці та археологи зробили зауваження міськраді по реконструкції вул. Л.Українки , що необхідно було провести відповідні наукові дослідження , бо в тому місці де встановлений нині камінь БУЛА МЕЖА МІСТА і стояли спостережні вежі . А памятний камінь поставили , і добре що поставили - ЦЕ ЩОБ ЛУЧАНИ ЗНАЛИ ІСТОРІЮ МІСТА І ГОСТЯМ МІСТА І ТУРИСТАМ БУЛО ЦІКАВО. І як результат міськрада ЗРЕАГУВАЛА, хоч і таким чином.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 10 Вересня 2016 00:00
Тільки камінь туди не вписується.можна було б краще щось придумати.архітектори хре..ві
Оксана Р. Показати IP 10 Вересня 2016 06:17
Баба Яга з Ліпін проти!!!! Треба зібрати конференцію інтелігенції, запросити науковців з Києва та Варшави, послухати доповіді, усе обговорити, порадитися з старожилами чому там, а не тут лежить каменюка? Без дозволу громади та відкритого конкурсу на каменюку. Астанавітєсь !!!