USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька порізали гірлянди на новорічних ілюмінаціях

3 Січня 2018 10:02
У центрі Луцька невідомі пошкодили святкові ілюмінації, які встановлені на Театральному майдані та на вулиці Лесі Українки, інформують у Департаменті Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Нагадаємо, у центрі Луцька 28 грудня, встановили святкові ілюмінації. Ближче до вечора лучани та гості міста вже змогли побачити новорічні об'єкти у всій красі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЯКА КРАСА» – ЛУЧАНИ В ЗАХВАТІ ВІД НОВОЇ ІЛЮМІНАЦІЇ У ЦЕНТРІ МІСТА

Акти вандалізму виявили інспектори департаменту муніципальної варти, які чергують на головній площі міста з 9 до 21 години.

В стильній кулі та сяючій арці, які вже встигли закохати в себе чимало містян, порізали гірлянди.

Також хулігани відбили деталь в одній із кованих фігур, що розміщені поблизу головної ялинки міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Настя Показати IP 3 Січня 2018 10:19
При?урків вистачає скрізь.
777 до Настя Показати IP 3 Січня 2018 17:09
100 %, якесь дурне ногами полізло на кульку щоб сфоткатися. Розуму не вистачає розрахувати свою масу тіла та ці тонкі дроти. Хоча за такі кошти можна було і щось крепше начипити...
Наталія Показати IP 3 Січня 2018 10:22
Дикуни,таку красу зіпсували(
123321 Показати IP 3 Січня 2018 10:22
Це Яковлев з заздрості. Бо його труси за 900 тис. виглядають так убого проти цієї кульки, яка в 5 разів дешевше.
анонім до 123321 Показати IP 4 Січня 2018 12:23
яке ти малоумне, немає слів
Сергій Показати IP 3 Січня 2018 10:40
Це НАША культура!!!!Одним словом "БИ?ЛО"
Микола до Сергій Показати IP 3 Січня 2018 12:27
С?аний Луцьк
сусід до Микола Показати IP 3 Січня 2018 13:33
і забуті Богом полішуки
Шо Шон до сусід Показати IP 3 Січня 2018 15:25
Луцьк був окраїною Російської імперії тепер окраїна України тут жили і живуть дикі лісові люди
хам Показати IP 3 Січня 2018 11:20
а муніципали ходять по площі кругами і в носі колупаються..... за що їм такі зарплати платять-за нещасною гірляндою не можуть вгледіти
Лучанка до хам Показати IP 3 Січня 2018 15:43
До чого тут полішуки не можу зрозуміти?
Анонім Показати IP 3 Січня 2018 11:39
Веб камери не переглядали??? Чи в нашому селі ні одна вебка не проглядає це місце???
Анонім до Анонім Показати IP 3 Січня 2018 11:51
Одна проглядає, але з висоти і здалеку і ще й вона більше часу не робить ніж робить https://gaming.youtube.com/watch?v=90MwJhGpKrY
О Показати IP 3 Січня 2018 11:47
ну це ж звичайно винна влада, особисто президент, росія, путін, малі зарплати і т.д., тільки не би?ло батьки, які повиховували би?лодітей, які в свою чергу виховають таке саме.
Цап Показати IP 3 Січня 2018 11:49
Рожищенських копів в Луцьк на свята а муніципали хай банкують! Київські прокурорки рулять - видно накаркали!
Vic Показати IP 3 Січня 2018 12:02
Будь ласка, виховуйте своїх дітей як належне. Будьте зразковим прикладом для своїх дітей. Приділяйте своїм дітям увагу, щоб їх не виховувала вулиця. Інакше тут так буде завжди.
Місцевий Показати IP 3 Січня 2018 14:43
Дуже цікаво яку підготовку чи навчання проходять муніципали....? Тут же ж неозброєнним оком видно, що це зробили маленькі діти (і неодне дитя), які просто хотіли видертися вище.....Тут дискусію потрібно вести з батьками, які геть не слідкують за своїми бешкетниками, а не говорити, що це якісь там вандали... Хотілося було побачити того вандала, який змушений був би присідати, щоб там щось різати, зривати.... Короче, просто одним словом кваліфікація наших муніципалів - НУБло! А рівень виховання наших батьків і дітей бажає бути кращим!
Який до Місцевий Показати IP 3 Січня 2018 15:27
де рівень виховання бажає бути кращим? Та взагалі навіть не нульовий рівень, а нижче дна - тупі нахабні яжматері повирощували ще тупіших і нахабніших вониждітей, і поки народ не почне ставити на місце малолітніх зас...нців і їх папаш-мамаш, які на концертах і виставах не закривають свої ротяки і гамселять ногами в спинки крісел інших під поблажливими поглядами своїх яжматерів-яжтатусів, аналогічно в маршрутках, чергах в магазинах, парках і скверах, кав"ярнях і ресторанах, нічого не зміниться, ця сви?ота буде тільки нахабніти і множитись. Скоріш за все, ці "маленькі діти" хотіли "видертися вище" з допомогою своїх тупих батьків.
Аліна Показати IP 3 Січня 2018 15:08
Де?іли,слів немає
віктор Показати IP 3 Січня 2018 15:40
я зразу казав що таке буде, що ж тут не ясного. звичайне явище для країни де половина людей кончене би?ло.
Лучани Показати IP 4 Січня 2018 16:31
Дуже боляче! Бо в нашому суспільстві є і невиховане би?лоття, яке мамусі і татусі захищають, бо йому бач вчителька зауваження зробила.... ; і неадекватні шизофреніки , які розмовляють самі з собою, ламають клени, ... Може я і не маю морального права так думати, але місце других у психушці, а про перших вважаю так: до таких українська не доходить! Це все дуже грубо, але добро, як бачимо , не всі цінують!