USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

У центрі Луцька – пожежа у житловому будинку

23 Липня 2019 17:30
У Луцьку на вулиці Парковій сталася пожежа у житловому будинку.

Про це 23 липня інформує ВолиньUA.

На місце пожежі виїхало 4 пожежні машини.

У житловому будинку сталась пожежа на третьому поверсі.

Як розповіли згодом рятувальники, загорілась покрівля будинку. Постраждалих у пожежі немає, проте вогонь знищив 10-15 метрів квадратних покрівлі. Причини займання встановлюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Наблюдатель Показати IP 23 Липня 2019 17:40
Пожарники долго натягивали ограничительную ленту и долго думали как подступиться к месту очага пожара.....с момента прибытия мин.20 "телились"
Ввс до Наблюдатель Показати IP 23 Липня 2019 20:43
Нада тєбє пайті і научіть іх натягівать лєнту
Не к.лучанин до Наблюдатель Показати IP 23 Липня 2019 21:54
Вумник! а ты рот раскрыл и не мог понять что там могут быть силовые кабели ...и нужно время чтобы обесточить!все у вас плохо-одни вы хорошие!
Иван до Не к.лучанин Показати IP 24 Липня 2019 10:52
А слабо маленький очаг пожара потушить простым порошковым огнетушителем? - онное ведь предназначено для тушения силовых кабелей
Факт Показати IP 23 Липня 2019 17:43
Наконец-то фаермэн добрался к точке пожара - УРА! Журнал происшествия: 17:40 пожар локализован. Статья про пожар появилась в 17:30....Начало пожара - итого раньше
Рятувальник Показати IP 23 Липня 2019 18:09
А Вам би тільки обісрати. Такі всі розумні. Чого ж не йдете на службу в пожежну?
Тор до Рятувальник Показати IP 23 Липня 2019 18:28
А чого туди йти. Сам бачив ліквідацію пожежі, так звані рукави для подачі води порвані, з дірок свище вода, пожежне авто не могли завеси хвилин 5 щоб їхати за черговою порцією води. А потім приїхало пожежне керівництво на класних джипах, ледь вийняли з авто свої животи, походили, подивились, і поїхали. Для чого приїзджали незрозуміло.
1 Показати IP 23 Липня 2019 19:37
Пожежники пожежниками, а от музики не переставали "лабати" на гітарах та барабанах....... пир во время чумы......
Ппрр Показати IP 23 Липня 2019 23:27
Роол
Смоляр Показати IP 23 Липня 2019 23:30
Вони привикли на бурштин їздити готувати там їсти (доречі медогляд потрібний і курси повара)......а начальство халяву має з того...і так уже життя живуть зловживання службовим становищем ...
Лучанин Показати IP 23 Липня 2019 23:53
Скільки росіян коментує наші локальні новини... Капець.
Сара до Лучанин Показати IP 24 Липня 2019 10:09
Таки да
Та Показати IP 24 Липня 2019 11:16
Слава Богу, що без жертв, без втрат, все обійшлось. Бо так моторошно вчора було, як по проспекту Волі з сиренами неслись ті пожежні одна за одною , і швидка і поліція. Вже думалось що десь велика біда сталась, а минулось - Бог милував, то радійте, а не жовчю тут сходите, вумніки.
Бачила Показати IP 24 Липня 2019 18:19
На тому місці на криші сьогодні проводили якісь ремонтні роботи,йшла в центрі бачила мужика на криші саме на тому місці був де пожежа сталась