USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У центрі Луцька травмувався чоловік

23 Лютого 2017 14:42
«Швидку» довелося викликати для чоловіка, який травмувався, впавши на тротуарі вулиці Кривий Вал у центрі Луцька.

Як розповідають очевидці, чоловік огрядної статури послизнувся, рухаючись вулицею Кривий Вал приблизно о 14 годині 23 лютого. Навколо чоловіка, який лежав горілиць на тротуарі, зібралися перехожі, які викликали швидку, що прибула протягом 10 хвилин. На час прибуття автівки швидкої свідки події переконалися у тому, що в чоловіка відчутний пульс.

Приблизно о 14.20 автомобіль швидкої вирушив з місця події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
8822 Показати IP 23 Лютого 2017 14:51
Яковлев з Вусенко вже за вибори думають, а ще тротуари не розчистили. А ще в пятницю на Протилежному погляді Яковлев кричав, що до понеділка всі двори розчистять. Сніг в дворах то сам розтав, а тротуари біля міськради так і не вистачило сили почистити.
Петро Показати IP 23 Лютого 2017 15:53
Такого зневажливого ставлення до лучан з боку Яковлєва і його бригади давно з мських чиновників собі ніхто не дозволяв проявляти. Тротуари в жахливому стані, сміття на тротуарах з жовтня місяця. Луцьк перетворюється в занедбане село!
Анонім до Петро Показати IP 23 Лютого 2017 16:34
Луцьк перетворюється на Львів-батьківщину САМОПОМОЧІ(секретат МіськРади -хто,яку партію очолює в місті)
кстати да до Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 23:29
Такого количества мусора как во Львове, особенно в спальных районах-не видела нигде! Сначала повсеместный там был еще в 2010 году!
Фанат Показати IP 23 Лютого 2017 16:33
Полішук напевно би сам розчищав тротуари?Не смішіть комментами.
Вовка Показати IP 23 Лютого 2017 17:43
загляньте на Грушевського 7, 9, 9а , малявку в садочок неможливо завести йдеш через два або три будинки хоча дорога навпростець. Двір Грушевського 7, 9, 9а за*рано собаками зі всіх найближчих дворів приводять вигулювати своїх. В нас на три будинки один двір і то блд там собаки гуляють. Господарі своїх собак не ображайтесь но розсиплю отруту в дворі, немає чого щоранку вигулювати їх, а якщо гуляєте з ними то будь-ласка приберіть після нього. Тут дітки гуляють, бо куди не вступи гівно собаче нехай маже він чи вона Вам шановні господарі на**ре Вам в ліжку, що тоді Ви будете робити. Будьте людьми.
рр до Вовка Показати IP 24 Лютого 2017 23:32
Там всю жизнь так было! С этими выгульщиками и ругались и угражали без толку. Бейте хозяев а не собак, они туда не сами приходят
Йопрст Показати IP 23 Лютого 2017 23:39
Дякуєм Кубіцкому-хозяїн
Я Показати IP 24 Лютого 2017 00:57
Грушевського по дорозі до садочка за**али так, що незнаю як ходити, а на території 27 садочка взагалі разів 7 падали з дитиною, абсолютно ніхто нічого не робить, головне гроші збирають!!! Доречі, цей ДНЗ відвідує Вусенко, але їй всеодно, вона ж на авто заїджає прямо під двері !!!!
Віктор Показати IP 24 Лютого 2017 16:02