USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька з парковки викотився автомобіль

3 Жовтня 2016 21:08
З парковки біля торгового центру Гранд Волинь викотилась автівка.

Про це повідомляє Волинь24.

Сьогодні, 3 жовтня, близько 16 години, з парковки біля торгового центру Гранд Волинь по проспекту Волі виїхав мікроавтобус Опель без водія.

Мікроавтобус викотився на проїжджу частину і перегородив її.

На місце пригоди прибула поліція. Патрульні з'ясували, що автомобіль належить жінці.

Вочевидь, бус викотився на дорогу через те, що жінка не поставила авто на ручне гальмо.

Автомобіль відкотили у безпечне місце і залишили попередження водієві на лобовому склі, оскільки жінки на місці події не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2016 21:38
Права купила, а їздити не купила)))
Моргунов до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2016 23:07
Плата по таксе,такса триста у.е.
Наталя Показати IP 3 Жовтня 2016 21:55
Оце новина для волинян! Не маєте про що писати і що фотографувати? Стало зовсім нецікаво читати ваше видання.
127 Показати IP 3 Жовтня 2016 22:01
Женщина за рулем - все равно, что обезьяна с гранатой.
юля до 127 Показати IP 6 Жовтня 2016 17:22
ти - іді*т, а погано і неправильно їздять як жінки так і чоловіки.
Іван Показати IP 3 Жовтня 2016 23:38
Треба було відкотити вниз на вул. Глушець, щоб вона пошукала добряче свою машину тоді на другий раз буде включати мозок коли паркується!
Лучанин Показати IP 3 Жовтня 2016 23:56
Вже закрив сторінку і не хотів коментувати, але... Чому не повернули машину на попереднє місце парковки?! Чому на тому місці стоїть інший автомобіль? І саме головне - поліція поставила машину на тротуар, де стоянка заборонена, тобто порушила ПДР! Це якими такими благими намірами треба постійно порушувати законодавство?! Для чого та поліція?
Алік до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2016 08:33
Стоянка на тротуарах дозволяється. Уважно читайте ПДР
Тарас до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2016 09:13
На тротуарі стоянка дозвволена, якщо для пішоходів залишається 1,5м
коля до Тарас Показати IP 4 Жовтня 2016 11:17
ти такий тугий, як та баба на віваро. ... Стоянка забороняється. в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;
коля до Тарас Показати IP 4 Жовтня 2016 14:59
2 метри, знавець
125 до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2016 10:38
Ну да судячи по твоїй логіці треба було цей автомобіль залишити по серед дороги.Логіка жилізна.
Zorro до Лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 09:13
Був викотився,а якийсь олень-чоловік поставив на те місце своє авто і теж пішов. Поліція на диво не евакуювала авто,а зробила більше менш по людьські.Лишила поряд. Поставте себе на місце водія. Але ви й злі,люди... А чим ця новина гірша від аварії зі смертю водія?? Всі новини,які є новою інформацією,є новинами.
перехожий Показати IP 4 Жовтня 2016 08:32
Люди у що ви перетворили вул. Л.Українки це що якась стоянка для авто. Де та поліція де гурток юних міліціонерів???? АУУУУУУУ
Zorro до перехожий Показати IP 5 Жовтня 2016 09:14
При чому тут вулиця Лесі Українки?