USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі пошкодили знак «Я люблю Луцьк»

5 Жовтня 2016 16:21
Туристичну візитівку Луцька, яку нещодавно встановили в центрі міста, уже встигли зламати.

Фото зламаної букви "Ц" виклав у соцмережі журналіст Костянтин Яворський.

"Отак наші люди люблять Луцьк. Як востаннє. Ногами! Так люблять, щоб після них вже ніхто не міг любити", - написав він.

Нагадаємо, на День міста, 20 серпня, знак встановили на Замковій площі, а на День Незалежності перенесли на Театральний майдан у центрі міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 16:27
а як мало бути? по ньому постійно лазять і скачуть малолітні (і не тільки) лушпаки і ніхто за цим не дивиться
лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 16:37
Схоже, що просто конструкція не дуже міцна. Бачила, як діти активно на неї залазили, можливо, "Ц" просто не втримала ваги тіла.
Анонім до лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 16:56
то просто халтурщики робили так ці букви, треба було в середині букв ребра жорсткості давати а не зробили їх пустотілими...
брагадир до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 21:09
букви для нас, потрібно варити із швелера 30-ки, з товщиною стінки 10мм, а пустоти заливати надміцним бетоном. Після застигання покрасити смолою, посипати битим склом і обмотати колючою проволокою під напругою.І вже на цьому фоні фотографуватись, А тирсоплита від дощу сама розсипається
Ломака до лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 19:38
Так це ж літера "Ц". Вона завжді ломається.
я не Андрій до Ломака Показати IP 5 Жовтня 2016 21:03
хтось таки збив ту "Ц"...ку
Йой Показати IP 5 Жовтня 2016 16:45
Зроблено на совість. Напевне білочка перескочила через букву Ц, махнула хвостиком і проламала картон.)
Лучанка 2 Показати IP 5 Жовтня 2016 17:19
А де вивіска "Руками і ногами не чіпати"? Скоро ще й не таке зроблять наші недоумки.
АС Показати IP 5 Жовтня 2016 17:21
Для полішуків потрібно робити з бетону і з огорожею в 3 метри.
Lutskland Показати IP 5 Жовтня 2016 17:48
Данке любі вандали, як поросята а не люди трощили все і іззп вас Луцьк має біди а знак одна із них. Ізза того що люди не шанують майно маємо купу проблем.
навіщо туди Показати IP 5 Жовтня 2016 17:49
ногами залазити.еврод*б*лам гірю 32кг та цеп на шию
Іван Показати IP 5 Жовтня 2016 18:34
так це і не дивно, можна ж просто поряд сфотографуватися, та ні, кобилиці по 70 кг вилазять і дітей за собою тягнуть.... А конструкція була міцною
Анонім до Іван Показати IP 6 Жовтня 2016 02:27
Це ж прекрасно показує скільки людей любить ЛУЦЬК!
Корінний лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 19:33
РЕПЛІКА: Ну журналіст знайшов на що увагу звернути! Той знак вже давно треба прибрати бо він є ТИМЧАСОВИЙ і відповідно він виготовлений так! А НА ЗАСОХЛІ КВІТИ НА КЛУМБІ які треба попідчищати,БІЛЯ ПАМЯТНИКА Л.УКРАЇНЦІ журналіст не звернув увагу, очевидно не вистачило у нього кмітливості та спостережливості. Увага у нього зосереджена на дрібязковість.
123 Показати IP 7 Жовтня 2016 12:30
Це як треба любити своє місто, щоб зробити літери з гів**ого гіпсо картону!!