USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У відомого луцького фотографа вкрали фототехніку

29 Липня 2016 12:16
Рюкзак, у якому знаходилися робоча техніка Павла Луцаки, викрали з його квартири у Луцьку.

Як повідомив у Фейсбуці фотограф, крадіжка відбулася серед білого дня.

Серед втраченого: фотокамера, два об'єктиви, спалах, два синхронізатори, зарядні пристрої, акумулятори.

«Чесно не уявляю, чим цей пост мені зможе допомогти, дуже надіюсь на наше "велике село Луцьк", що щось десь, хтось ... бачив, чув, знає ... можливо порадить... в один день втратив УСЕ, хоббі та улюблену справу! ... Дякую добрі люди!», - написав Павло Луцака.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 29 Липня 2016 12:22
я б забрав слово відомий :)
Паша Л Показати IP 29 Липня 2016 12:35
Дякую! =(
SS до Паша Л Показати IP 29 Липня 2016 13:37
Подумаєш втрата ,крадене коштує ну максимум 100$,а чому фото "відомого" не виклали ми б гордились цією персоною героя треба знати
йоп до SS Показати IP 30 Липня 2016 15:37
правильно тiльки те, що "крадене коштуэ...100$, а вот ВКРАДЕНЕ коштуэ значно бiльше i не завжди оцiнюэться в грошах...
Сергій Показати IP 29 Липня 2016 12:39
НАЙВІДОМІШИЙ! СВІТОВИЙ РІВЕНЬ І ВИЗНАННЯ) ЦИРК, ХОЧА ЗА ФОТОАПАРАТ ШКОДА.
Иван Показати IP 29 Липня 2016 12:44
Ну вот: хоть одним мелким конкурентом будет меньше, а то развелось этих фотограферов "пруд-пруди". Нормальным фотографам иногда часто мешают работать такие мелкие "сошки". По поводу украденной техники: фотоаппарат обычный, доступный, объектив стандартный, посредственный (Kit..овский)
Фотолюбитель Показати IP 29 Липня 2016 12:49
Тю ти 550D якби МАРК3 о то я розумію на крайняк 50D
Дима до Фотолюбитель Показати IP 30 Липня 2016 15:31
Как говорят, размер не имеет значения. Если и на эту технику получались достойные фото, то что если...
kagan Показати IP 29 Липня 2016 12:51
хто це? і з яких пір він став відомим?
Дмитро Показати IP 29 Липня 2016 13:12
відомий ? перший раз про нього чую ...
Юр Показати IP 29 Липня 2016 13:23
Ото ви всі і злі! Людина реально у відчаї. Бажаю знайти
zczc Показати IP 29 Липня 2016 13:44
фух, хоч нарешті фоток голих баб поменшало...... луцака ср..ка
Ахаха до zczc Показати IP 29 Липня 2016 15:11
Дикий хотів викликав комент)) з кимось ти Пашу плутаєш, він за весь період своєї роботи не фотографував голих або хоча б напівроздітих дівчат. Ахахаха
Читач Показати IP 29 Липня 2016 14:02
Я просто в шоці з вас люди. Стільки шлаку винесли в недоречний ситуації. Да будь то хоча б плівковий старенький фотоапарат, все рівно прикро і неприємно. Знайдеться, не знайдеться - то таке, а ви ,як мінімум ,проінформовані що в місті діють злочинці!!! Дай вам бог ніколи не знати і не переживати таких ситуацій В такі моменти розумію наскільки в нас є гнилі люди
Юра до Читач Показати IP 29 Липня 2016 15:06
Діло не в фотографі, а у статті і у адекватності викладення матеріалу журналістами...
АС до Читач Показати IP 29 Липня 2016 15:16
насправді це ми нормальні а ти ненормальний і неадекватний задумайся що ти написав це жах хто коменти пише і в якій формі звернись терміново в лікарню поки не пізно можеш все втратити
Лучанин до Читатча Показати IP 29 Липня 2016 14:53
Все правильно говорите.Ну навіщо до втрати дороговоартісної техніки (а невідомо,скільки часу людина відкладала на все це) ще й ці додаткові моральні втрати??? Будьте всі людьми !!! Невідомо,що ще з кожним з нас може бути.....
Анонім Показати IP 29 Липня 2016 14:56
паша позвони ему он поможет 0937520363 сергей
Игорь до Анонім Показати IP 7 Серпня 2016 11:15
Ваш Сергей мелкий вор и аферист. В клубе украл у ребёнка телефон и деньги, а утром ещё пытается развести его родителей на деньги. И ещё бахвалится что вчера Ваш луцкий фотоаппарат он уже выкупил. Идём писать заяву в райотдел.....
Редактор Показати IP 29 Липня 2016 15:01
Хороший фотографта хораша людина, а в цьому "селі"Луцьк багато таких ,людей які бажають лише "добра", яка різниця який там фотоапарат, є факт крадіжки,і кожен в житті з цим стикався. Замість того щоб підтримати людину, ви висловлюєте нікому непотрібні речі.
Кодак Показати IP 29 Липня 2016 15:30
Не знаю такого відомого. Що він робить, де ліпить свої фотографії. Розвелось відомих як в собаки бліх.
Yuriy до Кодак Показати IP 29 Липня 2016 17:09
Мені його фото завжди подобались ! Шикарні фото вечірнього Луцька варті уваги !!! http://www.volynnews.com/news/society/nichnyy-lutsk/ а ось ссилка на статью про нього http://www.volynpost.com/news/46899-fotovystavka-pashy-lucaky http://www.paullutsaka.com/blog Класний простий чувак !
Юрко Показати IP 29 Липня 2016 15:37
Читаю я оці г*вняні , нікому не потрібні коментарі і так противно на душі від тієї гидоти, яка оце все пише... Народ, ви подивіться на себе які ви злі і недобрі...
робін гуд Показати IP 29 Липня 2016 22:34
Пограбували Кена Роквела, журба...
Ьилди Показати IP 30 Липня 2016 07:31
З луцаки фотограф як із корови, пам'ятаю як він в унівєрі пантувався, фотограф зас@@@@й
Дмитрий Показати IP 30 Липня 2016 12:53
Для любителів г!&#@ комусь на голову вилити, чому вИ такі відомі "письменники" пишите під ніками робін гуда, бидла (ой вибачте 'ьилди'), а не під своїм справжнім прізвищем "ХЕРОЇВ" треба знати, а вось відомими стануть. Чи може він вАС особисто обідив. Статтю писав не він, а небайдужі люди які співчувають, тому які питання до нього. А ті що пишуть про усунення конкурента, так мабуть конкуренцію всеж такі складав. Критики, що обговорюють якість фото, хотілось би взнати їх рІВЕНЬ. Про них статей тут мабуть не зустрінеш, тому намагаються на когось гівн@ налити, бо через край переливається.
Людмила Показати IP 30 Липня 2016 14:05
"Відомі" коментатори, звертаюся до вас!!! Чомусь тільки вас всіх тут не знають і про про вас не пишуть... Більшість із вас напевно не заробили на такий дешевий фотоапарат, який допомогав заробляти гроші людині на інші потреби. А сидите на шиї у своїх батьків і тринькаєте гроші та не знаєте, що кожна гривня має свою ціну. Ви як шакали готові перегризти шию іншим, які на відміну від вас досягли більшого в житті... Що після такого казати про росіян, які ведуть з нами війну, якщо свої ж живуть по принципу "Не біда, що в мене хата згоріла, а біда, що в сусіда ще стоїть!". Українська ЖАБА не дає вам спокою! І ще з приводу "відомості", чому сховалися під ніками, а не написали Паші у фейсбуці про свою думку з цього приводу, тоді б і ви стали дуууже відомими!!!!! Я якось не можу догнати, коли я не знаю якогось чувака, то нащо мені витрачати свій час, щоб обі@рати його та ще й на сайті якихось новин, якщо мені байдуже хто він і чим займається??? І зрештою звідки я знаю, може він дійсно відомий... Тому ваші коменти говорять тільки про "високе" IQ та "гнилу начинку" їх власників!!!